Projekt Geronimo

Chcete projekt Geronimo aj na Sk T-W ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    23
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím priatelia,

mal by som tu návrh, ktorý na 99% nevyjde, pretože tu je všetko tak trochu "pasívne", ale čo za to dám, keď len tak niečo napíšem, že áno ..

tak začnem. Áno, naozaj ma k tomuto podnietila informácie o projekte "Geronimo" z ruského TW, takže to nemám z vlastnej hlavy a môžete mi za to nadávať. Aby som teda vysvetlil - čo teda vlastne projekt "Geronimo" je?

Projekt "Geronimo" funguje na ruskom serveri The-West a ako už sám názov napovedá, ide o projekt zameraný na indiánmi. Pôvodný obyvatelia Divokého západu zohrávajú dôležitú úlohu nielen v dejinách Divokého západu, ale aj v samotnej hre The-West, ktorá existuje práve v tomto prostredí. Ruskí moderátori sa preto rozhodli spustiť mimoriadny projekt, ktorý má združovat indiánmi v celej hre. V praxi to potom vyzerá (konkrétne čerpáme z ruského modelu) tak, že existuje mesto, ktoré obývajú LEN a len hráči s charakterom indiána (indián, indiánka, Irokézov, irokézka). Tri až štyri krát do týždňa pravidelne robia útoky na pevnosti, ktorých sa zúčastňujú KAŽDÝ obyvateľov mesta. Hráči potom dostávajú nemalé bonusy, zopár hráčov vlastné dokonca Taschunkův Tomahawk - špeciálnu zbraň pre pravoverných indiánmi - a jeden má dokonca špeciálnu pušku, ktorá neexistuje nikdy inde na svete - zatiaľ ;-)


Je tam ešte pár detailů, no myslím že by nebolo zlé niečo podobného zriadiť aj tú, Sk TW.

Tak už len zostávajúci položiť otázku - kto by išiel do takéhoto projektu? A ako sa na to pozerajú tunajší moderátori? Dúfam, že sa nájde viac ľudí, ktorým sa bude môj nápad pozdáva. ;-)

S pozdravom,

Skákající Bizon

(okopírované z českého fóra)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
prosim ta :D
Vymaz ten bohemizmus lebo ma slahne :D
Detailu...
Dalej:
Nevide ti to,lebo tu nieje vola a z Ruska tecie urcite ovela viac penazi ako odtialto...
Vsetko je o velkosti komunity
 

DeletedUser244

Hosť
nasi cesky bratia uz na svojom fore spriadaju pavuciny teorii ako z inna dostat podobny projekt aj na ceske servery...odporucam precitat ;)
 

DeletedUser3753

Hosť
Však odtiaľ to ExELENcE neautorsky skopíroval :--)
 

DeletedUser244

Hosť
ved presne o tom pisem :D chlapec je plagiator , z ceskeho fora ukradne text, z ruskeho geronima... a este na drzovku pod to hodi aj vlastny podpis :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
bolo by to pekne, ale co z toho, ked to nevyjde... anisa neoplati hlasovat...
 

DeletedUser3241

Hosť
jj presne ..sme malicky statik na ktorom hra ani nie 40000 hracov....to by sme im museli zaplati aby sa na nas aspon pozreli....dufam ze sa to aspon cechom podari lebo tam hram aj ja :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem že som to skopíroval, ale keď chcú mať aj česi prečo by sme to nemohli mať aj mi? treba presvedčiť nadriadených aby neboli lenivý...
 

DeletedUser244

Hosť
myslim ze nadriadenych netreba...opises to od cechov ako si skopiroval prvy prispevok a mame to aj my :huh1:
 

DeletedUser244

Hosť
ze mame stastie ze ta mame na fore...opisat prispevok z ceskeho fora a este sa pod neho aj podpisat to je nieco skvele a uzasne...takych ludi treba hladat a vazit si

takze pokracuj v tomto trende a ked nieco niekto vymysli na ruskom, madarskom, cinskom alebo inom fore tak to opis, podpis sa pod to a dufajme ze to prejde aj u nas....a potom budes hrdina ;) ziadne nove originalne napady tu predsa nepotrebujeme, ty to opises a mame to bez namahy ...chapes?:ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
ze mame stastie ze ta mame na fore...opisat prispevok z ceskeho fora a este sa pod neho aj podpisat to je nieco skvele a uzasne...takych ludi treba hladat a vazit si

takze pokracuj v tomto trende a ked nieco niekto vymysli na ruskom, madarskom, cinskom alebo inom fore tak to opis, podpis sa pod to a dufajme ze to prejde aj u nas....a potom budes hrdina ;) ziadne nove originalne napady tu predsa nepotrebujeme, ty to opises a mame to bez namahy ...chapes?:ocikru:

Pochopil som, nechápem načo tá irónia?! veď som chcel iba dobre

a podpis som prerobil aby si nepovedal...

A aj som napísal že to je skopírované, spokojný?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore