Prosím, urobte s tým niečo

Ahojte.

Viem, že je leto, teplo a ľudia behajú po dovolenkách, k vode alebo robia čokoľvek produktívnejšie ako je hranie westu. Existujú však aj takí ľudia, ktorí ten west stíhajú hrať aj popri tomto všetkom a radi by sa občas obrátili na našu jazykovú podporu, ktorá pozostáva (stále nevieme z koho, pretože sa za 3 mesiace, odkedy na to zorro poukázal, nič nezmenilo).

Pointa tohto vlákna je taká, že sa začína hromadiť počet ľudí, ktorí by uvítali nejakú zmenu. Zmenu k tomu, že sa bude na fóre odpisovať častejšie ako raz za dva týždne, poprípade to isté platí aj pre tikety. Nevravím, že to teraz máte sledovať každý deň od rána do večera, ale nedá sa zastaviť sa aspoň raz za deň? Odpísať, zareagovať? Kedykoľvek v priebehu dňa?

Ak je to taký problém, tak nepochybujem o tom, že je tu mnoho ľudí, ktorí by sa do prípadného náboru zapojili a radi by pomohli tomu, aby táto jazyková verzia aspoň "dožila v dôstojnosti", pretože takto sa to naozaj nerobí. Jediné čo nám potom ostáva, je šomrať na to, že nejaký jazykový filter by si urobil svoju prácu lepšie, ako ľudia na podpore (čo sa nahlásení urážok v chate týka).

Pokojne sa vyjadrite s vašimi skúsenosťami, ale ozaj mám pocit, že sa vraciame niekde do rokov 2008, kedy ste si mohli robiť čo ste len chceli, pretože sa nikto nedíval.

Ozaj je to mienené ako objektívna kritika a nie ako útok. Snáď sa niečo zlepší, zmení, ale ak to takto bude pokračovať ďalej, tak to bude iba viac a viac na smiech.

S pozdravom,
lufko
 
Ešte doplním, že je to o to vtipnejšie, že sa spustil speed svet, ktorý je tu len 30 dní a aj napriek tomu nereagujete na podnety, ktoré vyvstávajú z hrania na takomto prémiovom svete, ktorého odmeny sú pre bežné svety nesmierne cenné. :)

a na 11 dnovy ticket by si mohol odpovedat ?
 
:D asitak nejak a za druhé už som mal tú česť riešiť dačo podobné s Linteom, ktorý mi tiket potom ako zistil, že sa kamarátim veľmi moc s Magiim hneď zablokoval :)
 
ja by som siel tiez robit na podporu a ihned by som si dal unban na ucet merci ktory mi linteo zablokoval len zato ze som napisal pravdu( kludne nech ma uda mam dokazy ) ako ma permu na cz svete :D a veci rozdal lvl 5 :D ale vazne... to ze prisiel novy admin a nemal cas na zaciatku ok beriem ale teraz uz sa da povedat ze vobec sa nevenuje hre...mozno to ale ani je jeho chyba ale na vas proste nema cas firma. ja som pred rokmi napisal tony prispevkov na podobne temy ale nepomoze to. zmierte sa stym co je. a doporucujem hrat ako ja, ja hram pol roka a potom dam roky pauzu a vzdy vas to bude pomerne bavit. :)
 
ja by som siel tiez robit na podporu a ihned by som si dal unban na ucet merci ktory mi linteo zablokoval len zato ze som napisal pravdu( kludne nech ma uda mam dokazy ) ako ma permu na cz svete :D a veci rozdal lvl 5 :D ale vazne... to ze prisiel novy admin a nemal cas na zaciatku ok beriem ale teraz uz sa da povedat ze vobec sa nevenuje hre...mozno to ale ani je jeho chyba ale na vas proste nema cas firma. ja som pred rokmi napisal tony prispevkov na podobne temy ale nepomoze to. zmierte sa stym co je. a doporucujem hrat ako ja, ja hram pol roka a potom dam roky pauzu a vzdy vas to bude pomerne bavit. :)
Áno drahý Jarinko a všetkym by si dal ban za to že ty máš mentálnu poruchu a samozrejme máš dôkazy a všetko a ani neviem čo už šak vymysli a klamstvá :D ach Jarinko tebe už nič nepomôže
 
Decká úprimne vás nechápem. Neviem čo ešte čakáte od týchto "podnetov". Hra má umieračik už dosť dlho ako 3/4 hier od Inna. Spokojne to dohrajte pretože vyplakávanie na fóre nikomu evidentne nepomôže. Vidieť to hlavne na bete kde je dosť hráčov, admini aktívni a aj tak sa nič nerobí :D
 
Decká úprimne vás nechápem. Neviem čo ešte čakáte od týchto "podnetov". Hra má umieračik už dosť dlho ako 3/4 hier od Inna. Spokojne to dohrajte pretože vyplakávanie na fóre nikomu evidentne nepomôže. Vidieť to hlavne na bete kde je dosť hráčov, admini aktívni a aj tak sa nič nerobí :D

Môže byť na umieračke, ale stále si to zaslúži akú-takú "dôstojnú smrť" lebo to, čo je tu teraz je reálne smiech cez slzy
 

Crony

Člen tímu
Vďaka za pripomienky a kritiku. Určite sa budem snažiť to zlepšiť, aj keď nemám pociť, že by tu niekto 14 dní čakal na akékoľvek vyjadrenie v témach, ktoré to akýmkoľvek spôsobom vyžadujú.
Tickety sú podľa mojich informácií vybavované priebežne, skúsime však ešte skrátiť dobu reakcie.
Rovnako aj akékoľvek nahlásenia porušenia pravidiel a ich kontrola (napr. na speed svete) trvajú nejaký čas, ale vždy im je venovaná maximálna pozornosť.
Ak mám nejaké nové informácie ohľadom vašich návrhov a spätnej väzby, tak sa ich snažím posunúť do príslušných tém, ale ani to očividne často nestačí, podľa niektorých následných reakcií.
 
@Crony , myslím si, že by nebolo na škodu pribrať do tímu pre fórum a podporu dve nové osoby. Respektíve ak teda nepriamo tvrdíš, že podpora funguje podľa predstáv tak mýslim si, že by bolo fajn pribrať dvoch ľudí aspoň pre fórum. Veď predsa nič za to neplatíte a je to na báze dobrovoľníctva alebo možno na za zlaté nugety. Koniec koncov nestojí to INNO nič a tomuto SK serveru to môže len pomôcť.
 
Hore