Prosím, urobte s tým niečo

ako som si ta daval?na profil? rychlo niečo zmontuj :D alebo vytahni nejaky zaprašeny screen z roku 2016,,,ako sa ti vyhražam? :D ty sa vyhražaš ze ma na každom svete zničiš a ani si nedavaš namahu to tajiť :D tak kto? komu čo? :D . chcem sa ale ešte vyjadriť k teme,, a už reagovať nebudem,lebo so zorrom sa to neda viesť žiadna konštruktívna debata .Pokial je nutny nejaky pomocny spravca , admin, moderator alebo podobne z dovodu že niesu riešene stažnosti podnety a ine načas , včas alebo priliš neskoro, tak by to nemal byť nikto tu z tychto čo som spomenul, vyššie,,napada ma jediny kandidat ktory by splňal vsetky podmienky a je to hrač Bill Greenhorn :D
 
Jedine čo stačí spraviť je dať ban Jarinovi poslať ho kade ľahšie z westu a budr kĺuď lebo všetky problémy sa točia len okolo neho. Sám seba sa pýtam načo sa vždy vajdrujem to už je smiešne čo tu Jaro a zopár hráčov robí.
 
Jedine čo stačí spraviť je dať ban Jarinovi poslať ho kade ľahšie z westu a budr kĺuď lebo všetky problémy sa točia len okolo neho. Sám seba sa pýtam načo sa vždy vajdrujem to už je smiešne čo tu Jaro a zopár hráčov robí.
@Crony prepac chapem ze mas toho vela ale tento hrac sa mi nonstop vyhraza banom ale zaco? co porusujem? nic. naopak on porusuje pravidla ked sa hra na support. ja si v tichosti len hram a nazacinam ziadne hadky ani nic podobne. len sa vzdy branim na utoky hracov co mi zavidia..
 
@Crony prepac chapem ze mas toho vela ale tento hrac sa mi nonstop vyhraza banom ale zaco? co porusujem? nic. naopak on porusuje pravidla ked sa hra na support. ja si v tichosti len hram a nazacinam ziadne hadky ani nic podobne. len sa vzdy branim na utoky hracov co mi zavidia..
ty si vážne *** :D :D a ešte mi napiš kde sa ti ja vyhrážam banom a tiež chcem povedať Crony že Zorro sa mi vyhrážal smrťou mám aj dôkazy ktoré poskytnem polícii.
 
Hore