Prosím, urobte s tým niečo

LUf tie tvoje tikety . Neviem prečo ale mám strašnú chuť ťa spoznať v reáli. :D A možno by ti mohlo dobliknúť že nie všetko musí ísť na podporu .
 
Nie , fakt treba vážne riešiť túto tému nenechajme to zájsť do srandičiek a urážiek. Treba to riešiť vážne , chcelo by to tu človeka, ktorý je ochotný sa hráčom venovať aspoň tu na fóre a normálne riešiť veci hneď a objektívne. Síce som sa tu prezentoval opakom viackrát a robil som si tu z hráčov aj srandy a aj som sem tam možno niekoho urazil ale ak by mal @Crony záujem , rád by som podal pomocnú ruku tomuto fóru aspoň a oživil to tu nejak a pomohol tomu , aby to tu neumrelo nakoľko hrám od svetu 1 s prestávkami bol by som nerád, aby to tu umrelo na kompletku, teda ak INNO nezmýšľa inak a už sa pripravuje na pohreb SK servera.
 
Prave koli takymto hračom ako je Wonderguy, miron, zorro, surf a im podobným ktorí len uražaju ostatnych , provokujú a vyvolavajú šarvátky a ked sa dotyčný chytí a od jedu napiše nejaky vulgarizmus hned ho nahlasuju zaspamuju ticketami podporu a potom sa sťažuju že im do minuty nebolo vyhovené :D dosť ludí potom stráca chuť do hry a preto odchadzaju. JE priam vtipné ako práve oni by mali zaujem o taketo niečo :D sEšte tak luf ma sem tam z času načas má take záblesky nadhladu a nestrannosti, ale tí ostatní škoda rečí,, každy ich tu už velmi dobre pozná a myslím si že aj vy.
 
Prave koli takymto hračom ako je Wonderguy, miron, zorro, surf a im podobným ktorí len uražaju ostatnych , provokujú a vyvolavajú šarvátky a ked sa dotyčný chytí a od jedu napiše nejaky vulgarizmus hned ho nahlasuju zaspamuju ticketami podporu a potom sa sťažuju že im do minuty nebolo vyhovené :D dosť ludí potom stráca chuť do hry a preto odchadzaju. JE priam vtipné ako práve oni by mali zaujem o taketo niečo :D sEšte tak luf ma sem tam z času načas má take záblesky nadhladu a nestrannosti, ale tí ostatní škoda rečí,, každy ich tu už velmi dobre pozná a myslím si že aj vy.
To ze sa nechas vyprovokovat neni nasa chyba a ze si vulgarny, mas multaky, nadavas na rodiny hracov to je tvoje iq nie nase ze ty si hlupy :)
 
Prave koli takymto hračom ako je Wonderguy, miron, zorro, surf a im podobným ktorí len uražaju ostatnych , provokujú a vyvolavajú šarvátky a ked sa dotyčný chytí a od jedu napiše nejaky vulgarizmus hned ho nahlasuju zaspamuju ticketami podporu a potom sa sťažuju že im do minuty nebolo vyhovené :D dosť ludí potom stráca chuť do hry a preto odchadzaju. JE priam vtipné ako práve oni by mali zaujem o taketo niečo :D sEšte tak luf ma sem tam z času načas má take záblesky nadhladu a nestrannosti, ale tí ostatní škoda rečí,, každy ich tu už velmi dobre pozná a myslím si že aj vy.
Lichotíš mi, asi sa začnem červenať ☺
 
Prave koli takymto hračom ako je Wonderguy, miron, zorro, surf a im podobným ktorí len uražaju ostatnych , provokujú a vyvolavajú šarvátky a ked sa dotyčný chytí a od jedu napiše nejaky vulgarizmus hned ho nahlasuju zaspamuju ticketami podporu a potom sa sťažuju že im do minuty nebolo vyhovené :D dosť ludí potom stráca chuť do hry a preto odchadzaju. JE priam vtipné ako práve oni by mali zaujem o taketo niečo :D sEšte tak luf ma sem tam z času načas má take záblesky nadhladu a nestrannosti, ale tí ostatní škoda rečí,, každy ich tu už velmi dobre pozná a myslím si že aj vy.
to povie hrac dedo jozef ktory si da na profil 50 x moju fotku doslova ako psycho od zlosti po prehratom dueli v normal online hre. :censored:to vobec nie je provokacia ?????? o_O a tymto chcem podakovat dobrej praci supportu ze mu to mazete. Hoci uz by mohol dostat perma ban za nonstop porusovanie pravidiel :ocikru:
 
to povie hrac dedo jozef ktory si da na profil 50 x moju fotku doslova ako psycho od zlosti po prehratom dueli v normal online hre. :censored:to vobec nie je provokacia ?????? o_O a tymto chcem podakovat dobrej praci supportu ze mu to mazete. Hoci uz by mohol dostat perma ban za nonstop porusovanie pravidiel :ocikru:
zorro k vyjadruj sa k
veci. netahaj sem duely ,, stači ked si kuknu tvoj a moj profil a každemu je hned všetko jasne :D
 
zorro k vyjadruj sa k
veci. netahaj sem duely ,, stači ked si kuknu tvoj a moj profil a každemu je hned všetko jasne :D
Tvoj profil???K veci, pride ti normalne o_Odat si na profil moju fotku tvare na svete nevada kde ani nehram???To je definicia tvojej slusnosti???
@Crony mozte trestat tieto priestupky permou?ja mam obavy o zivot, dedo jozef nonstop si dava moju fotku na profil a kedze je novy zakon o sikane v online hre porusuje dokonca zakon...
 
K veci, pride ti mentalne normalne ty atlet o_Odat si na profil moju fotku tvare na svete nevada kde ani nehram???To je deifinicia tvojej slusnosti???
zorro? ak nemaš nič k danej teme tak tu zbytočne spamuješ, podme ale ku koreňu problemu. Nikdy si sa verejne netajil že si ničitel hračov , svetov a ktoviečoho ešte, konieckomcom je to aj tu vo fore v tvojom prispevku,, TAkže urob aj ty niečo preto aby tu hrači prichadzali a nie opačne,,
 
ty si zacal ako provokujem hracov ale nakoniec sme zistili ze jediny kto ich provokuje si ty kedze si si dal na svet nevada moju fotku ...si akoze fakt normalny?toto je hra a nie miesto kde sa vyhraza. este raz si das moju fotku na profil a vazne to budem riesit ako vyhrazanie sa , sa uvedom ! @Crony budu za toto tvrdsie tresty? v nemecku za toto padaju permy. tu sa mi zda ze to beriete velmi lahostajne...
 
zorro už ked chceš mať silou mocou pravdu,, už na houstne si začal provokovať vysmievať sa a uražať ,,konkretne vtedy mňa...tak kto začal skor? ja?
 
zorro už ked chceš mať silou mocou pravdu,, už na houstne si začal provokovať vysmievať sa a uražať ,,konkretne vtedy mňa...tak kto začal skor? ja?
mas na mysli ako si zacal ty na houstone prvy si davat mna na profil? prosim neklam nato mam moc dobru pamat :pff:a ja si z teba robim srandu len herne aky si slaby duelant zato ty sa mi vyhrazas a davas moju identitu si nonstop na profil. Pride ti to normalne????!!!
 
Hore