Prvy tank na serveri

DeletedUser

Hosť
Cital som vsade kto vlastne objavil tank, kto mal prvy tank na serveri. Niekde pisu ze bol objaveny na sk 2 a niekde dokonca na arizone...Tak som premyslal a asi pred tyzdnom som si uvedomil ze som bol prvy pevnostny tank na slovenskom serveri. Bolo to v obdobi ked sa dostavala prva velka pevnost na serveri. Konkretny dátum 3.9.2009. Bolo to vidiet v rebricku, kde som ako jediny mal vsetky body v zdravi.


Nechcem machrovat ale proste ma to radostne potesilo, ze som bol prvy.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
este ze to vieme... ale takuto informaciu moze napisat uplne kazdy ;)
 

DeletedUser

Hosť
este ze to vieme...... ale takuto informaciu moze napisat uplne kazdy

Ved naco si to citas potom????:)Ja zato nemozem ze si to nesledoval.... Preco by to ludi nezaujimalo ked su tu rekordy ako max dmg a ine. Vela ludi moze zaujimat kto bol prvy tank na slovenskom weste a bol som to ja. Viem ze namiesto gratulaciu budu mnohi ludia len zavidiet:)
Napisat moze ale nebude to pravda:) pravda je len jedna, bol som v rebricku, jediny a prvy. Co viac dodat, snad len ze mnohi ludia (vlaka, vault, sergio, reikoxa, multikus, jarko, urgo, reikoxa, kolik, kaVri) co hrali west od zaciatku si to pamataju a mozu to isto dosvedcit;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Tie rekordy max dmg a blabla maju dokazy... toto je len tvrdenie ktore moze napisat kazdy a tiez kazdy sa moze ohradzat slovami "ty si to nesledoval", vaha slova 0%
 

DeletedUser

Hosť
Nemam dovod klamat, su predsa svedkovia, bolo to v rebricku a dokonca sa tu o tom pisalo na fore len je ta tema uz zmazana. Presne ako tema kde sme postavili prvu pevnost a mesto. Nemoze sa kazdy napisat lebo to bolo v rebricku. Kto hral od zaciatku westu si to moze pamatat. Tymto je to pre mna uzavrete!:p

Presne som tusil ze vela ludi bude zavidiet:ehmehm:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ach a čo tu je akože k závideniu? natrepem si všetko do znalosti zvierat a založím si tému "jupí bol som prvý krotiteľ zvierat"... Fakt neviem čo je na tom také ťažké, originálne a úspešné :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Vidim ze neovplyvas moc bontonom....ale nevadi, na tvoju skodu....Tak ked to bolo take lahke, neoriginalne a neuspesne preco to predbehlo ostatne tanky o vecnost??????:odJackNoface:

btw paradoxne ked zacinala hra bolo docela uspech ked si mal vsetko v jazda na koni. Vtedy nikto nevedel ako to hrat:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tu nejde o machrovanie, ale o objasnenie. Veľa ľudí si naNiNiNiNiNi na hlavu keď tvrdili že oni boli "tí prvý". Ja ti verím, ale nezavidim.
 

DeletedUser

Hosť
Vidim ze neovplyvas moc bontonom....ale nevadi, na tvoju skodu....Tak ked to bolo take lahke, neoriginalne a neuspesne preco to predbehlo ostatne tanky o vecnost??????:odJackNoface:

btw paradoxne ked zacinala hra bolo docela uspech ked si mal vsetko v jazda na koni. Vtedy nikto nevedel ako to hrat:)

lebo narozdiel od teba nevenujem westu celý život a nepíšem jeden príspevok tri hodiny a 5x upravene. veď to je smiešne, hovoríš o tanku na weste ako vedeckom objave, ktorý spasí ľudstvo :xdxdxd:

A k tej otázke "preco to predbehlo ostatne tanky o vecnost"... asi preto, že kým to nezačal robiť jeden ...ehm... nemuseli to robiť ani ostatní.
vlastne také ideálne prirovnanie by bolo asi k atómovke, ak chápeš čo tým myslím.
 

DeletedUser

Hosť
lebo narozdiel od teba nevenujem westu celý život
Docital som sa ze nehras s premiom alebo ho vyuzivas minimalne. Ja narozdiel o teba hram aby som nemusel sa venovat tolko hre. To robi minimalne 2 krat usporu v case. Za dalsie vobec skoro nechodim na pevnosti, co ja dalsi obrovsky zrut casu, ako pozeram vypisy ty si na kazdom jednom online. Moze mi niekto namietnut ze ja duelujem, ALE ty si musel tie moje duelove expy dohnat inou aktivitou, co znamena bez premia vela casu straveneho pri hre. Preto poprosim aby si ma nehodnotil ako vela casu venujem westu, zvlast ked ty ho venujes ovela viac:)


a nepíšem jeden príspevok tri hodiny a 5x upravene.

No pozeram a mas 268 prispevkov. Neviem kto tu travi tie hodiny. A rozhodne ani nepisem prispevok 3 hodiny, to mozno ty ked prekladas anglicke texty pre Lintea:)


veď to je smiešne, hovoríš o tanku na weste ako vedeckom objave, ktorý spasí ľudstvo :xdxdxd:

Napisal som v prvom prispevku ze nechcem machrovat len ma to tesi. Ale myslim si ze tank je dost vyznamny prienik v pevnostiach. Minimalne vacsi ako rekord max zasah v NPC, naco je tu vytvorena dokonca tema rekordy:) Ale ked mna tak kritizujes aky primitivny build som mal, pochval sa nam co genialne si mal prvy ty? Ja ti garantujem ze sa ti tu nebudem posmievat ale uprimne ti zagratulujem.

A k tej otázke "preco to predbehlo ostatne tanky o vecnost"... asi preto, že kým to nezačal robiť jeden ...ehm... nemuseli to robiť ani ostatní.
vlastne také ideálne prirovnanie by bolo asi k atómovke, ak chápeš čo tým myslím.

Ved nemuseli ale preco to robia teraz? Je kazdemu jasne ako vela dnes rozhoduju tanky v boji. Tvoja ali ma tiez nespocetne tankov. A tym ze prisli tak neskoro po mne, znamena to ze neobjavili tento velmi strategicky build pri boji o pevnost. To je k tomu spochybnovaniu aky to je lahky build. Ocividne nebol pre druhych.
 

DeletedUser4451

Hosť
Proste tank nie je vec co vymyslel slovak, od viacerych zdrojov som pocul ze na bete sa bojovalo sa s tankami skor ako sa tu ludia rozkyvali ze "aha boje prisli"..
A takisto to nie je build ktory by mohol napadnut jedneho z 1000 ale skor kazdeho tretieho.. takze preto to nema taku cenu a nahovarat si ze ti niekto zavidi to je.. choroba
 

DeletedUser

Hosť
Angel ja neviem či si na drogách, alebo či mám vôbec reagoval, alebo sa len robíš, či ti ide len o najviac príspevkov. Jamek písal o tom, že ako prvý použil build tank na SVK a že tí ktorí si ho privlastňovali klamali. On nehovoril že ako prvý na svete použil tank :D trepeš z cesty... Jamek len povedal že to bol on a dokonca písal že nemachruje, len ukazuje pravdu. Pokial ti to je take ukradnuté, vôbec nemusíš komentovať, ale keďže ti asi ide o príspevok, kludne reaguj o príspevok viacej :D .:eezmurk:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Proste tank nie je vec co vymyslel slovak, od viacerych zdrojov som pocul ze na bete sa bojovalo sa s tankami skor ako sa tu ludia rozkyvali ze "aha boje prisli"..
A takisto to nie je build ktory by mohol napadnut jedneho z 1000 ale skor kazdeho tretieho.. takze preto to nema taku cenu a nahovarat si ze ti niekto zavidi to je.. choroba

Za prve ak si si nevsimol toto nie je beta ale sk forum a tu sa pisu sk rekordy. Ja sa nechvalim na bete fore.


Teraz si napisal dokonaly rozpor. Cize na jednej strane napises ako kazdeho 3 napadne tento build ale na druhej strane ho po mne nikto dlhsiu dobu nemal a to hralo na sk 1 cez 20 tisic hracov. Tak potom tu dochadza k rozporu pravdiveho a nepravdiveho vyroku. Vyrok nemoze byt sucasne pravdivy a nepravdivy, moze mat len jednu pravdivostnu hodnotu.


Vobec nie je dolezita beta, lebo odtial som ten build neobkukal. Prve boje o pevnosti boli najma medzi rusami, poliakmi a cechami a rozhodne tam kazdy nemal tank. Kazdy skumal najviac bonusy pre postavu. Sam som na zaciatku tie boje chodil a nevidel tanky. Bolo tam vela hracov odolovacov cez silu ale tanky som nevidel. Coskoro zacali boje tu, prestal som chodit na betu a mal tu prvy tank. Opakujem vobec netvrdim ze som ho ho mal prvy na celom weste ale mal som ho prvy na slovenskom a od nikoho som ho neobkukal.

Ocividne ale to moja choroba nie je ta zavist, ked vidim co si ukazal v tomto prispevku. Chces znizit moj vykon a zaujatost nezapries. Ale kludne si zaloz vlastnu temu a tam mozes cele dni kritizovat a spochybnovat cele dni od rana do vecera ze som prvy. Ze ake to bolo jednoduche. Ako som to obkukal z bety a podobne...Tu je aj dokaz http://prntscr.com/cvix8 , prvej tave na serveri gratulujes ale moj vykon len spochybnujes. A ta tava nebola prva na bete alebo ved ziskat tavu len je zalezitost klikania, nie je to nic svetoborne. Akoto to ze nekritizujes to???


Opakujem nerobim zo seba majstra sveta ale potesilo ma to. Hlavne som chcel hlavne ujasnit kto mal prvy tank na serveri. Ako vidim vela ludi to nevie stravit lebo je zaujatych ze som to bol ja. HOWG!!!

EDIT: prave mi chalani vraveli ze si tu raz na forum napisal prispevok, ze nejaky tvoj znamy mal davno tank pred dannysom. Ak je to pravda potom nemam slov:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore