Remeselnícka súťaž

DeletedUser9056

Hosť
Súťaž ukončená !! Vyhodnotenie je nižšie.


Ahojte, pripravil som si pre Vás, novú, ďalšiu súťaž. Ak niečomu nebudete rozumieť, kľudne sa opýtajte. :)
screenshot2aee.png

Po skončení súťaže, mi prosím napíšte do telegramu na hre (nick Asiko9) vaše všetky oznámenia s vyrobenými produktami ( oznámenia tipu - [Výroba: výrobok]) Nezabudnite na oprávnenie. , alebo screen denného zadania, kde sú vyrobené produkty za deň ( http://prntscr.com/r2dh3 ). Oznámenia mi pošlite maximálne do 1 dňa, po skončení limitu. Vyhodnotenie nájdete v tejto téme, po skončení súťaže. :)
Prajem veľa šťastia.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Nič v zlom, ale- sú tu aj školupovinný ktorý sa toho moc zúčastniť nemôžu (pretože sú tu takí, čo presedia celý deň za PC, a to je proti školupovinným trošičku nefér, nemyslíš?).
 

Deleted User - 4

Hosť
A ako minule, tak aj tentokrát, TW Team venuje do súťaže 100 dlhopisov Union Pacific pre hráčov na 1 až 3 mieste :)
 

DeletedUser9478

Hosť
ach,yo,proč pořád jen pro Buffalo?Udělej někdy taky soutěž pro Californiu....
 

DeletedUser9056

Hosť
ach,yo,proč pořád jen pro Buffalo?Udělej někdy taky soutěž pro Californiu....

Prepáč, ale na Californii by som Vám nemal ako odovzdať ceny, nakoľko tam nehrám. Ale ak niekoho nájdeš, kto by odovzdal ceny, tak ja Vám tam môžem tu súťaž urobiť ( respektíve urobiť len tento "plagátik") a zvyšok bude už na tom, kto si to zoberie na seba.. :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
asiko ... ako že nehráš ? sak priamo tu na fóre máš pod menom napísané že hráč buffalo a cali :D
 

DeletedUser

Hosť
preco nespravme taketo aj na texase?to nieje nik kto by sa ujal?
 

DeletedUser9056

Hosť
asiko ... ako že nehráš ? sak priamo tu na fóre máš pod menom napísané že hráč buffalo a cali :D

Keď svet začal, začal som tam hrať. Mojím cieľom bolo postaviť 2 veľké mestá naplno, ktoré budú základňou našej aliancie Bear Heart, to som aj splnil, tu moja púť na Califke končí. Mám tam DR (Dovolenkový Režim), keby som to tam chcel znova roztočiť, aby som nemusel začínať od znova...


preco nespravme taketo aj na texase?to nieje nik kto by sa ujal?

Ako som už povedal vyššie (na Texase tiež nehrám), nájdi niekoho, kto Vám odovzdá ceny, a ja urobím zvyšok. :)
 

DeletedUser

Hosť
kedze som sa minulej (duelantskej) sutaze nezucastnila, ako ti dam potom vediet ze kolko vyrobkov som vyrobila? Prosim popis detajlnejsie, nech potom nemusim zas spamovat otazkami :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Oznam k súťaži

Milí remeselníci,

Dovolil som si zmeniť výhru v 2. mieste, Grafitové mazadlá za Nabrúsené zbrane. Nakoľko nabrúsené zbrane sa mi budú ľahšie zháňať, snáď Vám to nevadí. :)

Ospravedlňujem sa,
S pozdravom asiko9.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Oznam k súťaži

Milí remeselníci,

Dovolil som si zmeniť výhru v 2. mieste, Grafitové mazadlá za Nabrúsené zbrane. Nakoľko nabrúsené zbrane sa mi budú ľahšie zháňať, snáď Vám to nevadí. :)

Ospravedlňujem sa,
S pozdravom asiko9.

mohol si sa ozvať mohol som ti nejaké dať :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Vyhodnotenie

Milí remeselníci,

Tak a máme tu vyhodnotenie Remeselníckej súťaže. Účasť bola opäť veľmi hojná. Čo sa týka výrobkov, bol som veľmi prekvapený. Dvaja hráči mali až nad 300 výrobkov. :)

1. miesto - JokerClown s počtom 319 výrobkov

2. miesto - Iceberg s počtom 303 výrobkov

3. miesto - Van der Dog s počtom 291 výrobkov

Nezvyčajné miesto - J.HEX s počtom 241 = 100 Dlhopisov dostal aj tento hráč, nakoľko sa líšil s počtom vyrobených produktov o veľa od hráčov, čo boli za ním

Všetkým výhercom gratulujem, súťažiacim ďakujem.
Ahojte, pri ďalšej súťaž. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Hráči už majú obálky na účtoch, ďakujeme asikovi za ďalšiu súťaž pre hráčov :)
 
Hore