Remeslo, posilnenia a šatník

DeletedUser10145

Hosť
Navrhujem:

1) Aby sa dalo v sekcii remesla napísať počet, koľko chceme daného predmetu vyrobiť. Je unavujúce a nudné stále klikať na tlačidlo vyrobiť, keď som si zohnal suroviny napr. na 50 kusov. Pri rýchlom klikaní to spôsobí chybu v hre - asi 5 minút sa nedá skoro nič robiť.

2) Aby sa dalo použiť viac posilnení za sebou, lebo je zdĺhavé a zbytočné čakať 10 minút po použití posilnenia na použitie iného.

3) Aby sa zvýšil maximálny počet súprav v šatníku v sekcii inventár. Keď hrám cez tablet/telefón, tak je zložité hľadať v inventári veci, keďže maximálny počet súprav je 2. Tiež je blbosť pýtať prémium na to, aby som mohol mať viac uložených súprav. Poprípade by sa miesta v šatníku mohli dať kúpiť.

Ďakujem, to je všetko. :howgh:
 

DeletedUser9056

Hosť
1) Remeslá nechajte všetci tak ako sú, lebo ešte to zmenia na 5 minút=1 predmet!

2) 10 minút je dobre, pridáva to taký fajn nádych do hry.. Veď nechceme byť predsa ako nadopované králiky.

3. S týmto návrhom súhlasím. :howgh:
 

DeletedUser217

Hosť
S tretím bodom súhlasím aj ja.nastavenie dvoch súprav v šatníku je naozaj málo,hlavne keď to porovnáme s celkovým počtom súprav v hre. Ako najväčší nedostatok vidím zníženie zdravia počas prezliekania,ktoré sa už automaticky nevráti na hodnotu pred začatím prezliekania.
ja osobne používam hlavne štyri druhy oblečenia :
- na práce
- na duely
- na presuny (rýchlosť)
- na pevnosti
Navrhujem zdvihnúť počet na štyri až päť (piata by sa dala využívať na stavanie).
Taktiež navrhujem pridať anketu a hlasovanie za tretí bod uviesť samostatne.
 
Hore