Dôležité Rozlúčka

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

asi to poznáte, aj keď máte niečo veľmi radi, ale ako roky plynú a čím ste starší, tým máte menej času na vaše obľúbené činnosti alebo ľudí, či už sú to hry, knihy, priateľka, manželka, rodina alebo na kamarátov a musíte si vybrať, čo uprednostníte. A tak je to aj v mojom prípade. V rámci InnoGames pracujem na viacerých projektoch, a keďže mi už pomerne dlhú dobu dosť často neostával čas na iné dôležité veci, po dlhom zvažovaní som sa rozhodol to po dvanástich rokoch zmeniť. To znamená, že The West po mne od apríla preberie nový komunitný manažér, ktorý sa vám už čoskoro predstaví. Ak ma totižto táto situácia s covidom niečo naučila, tak je to to, že čas je veľmi vzácny, takže aj preto som sa tak rozhodol. Na The West som bol od jeho počiatku, pamätám si úplne všetko, ako hra vznikala a ako sa menila, bol som pri úplne prvých návrhoch a testovacích verziách, je to pre mňa veľká a nezabudnuteľná skúsenosť, ktorá mi toho veľmi veľa dala. Stretol som tu úžasných ľudí, písal som si s tisíckami z vás, zažil veľa veselých chvíl. S niektorými z vás som sa stretol aj osobne a dodnes sa kamarátime. Nebudem písať konkrétne mená, lebo by som určite na niekoho zabudol, chcel by som sa vám jednoducho poďakovať úplne všetkým, ktorí ste tu kedy hrali, ktorí ste boli súčasťou The West tímu a je jedno, či som bol u vás obľúbený alebo nie. Bez vás by nebol žiadny West, a aj keď som ja spolu s mojimi členmi tímu boli mi tá herná podpora, ja vám veľmi pekne ďakujem za tú vašu podporu za všetky tie roky, som veľmi rád, že som vám mohol celé tie roky spríjemňovať hru. Nebyť vašej podpory, lásky, zanietenosti a vášne pre hru, určite by som tu tak dlho nevydržal, ale život je aj zmena. Takže chcem sa vám všetkým ešte raz veľmi pekne poďakovať, ďakujem vám, prajem vám všetkým iba to dobré a hlavne kopec ďalších rokov zábavy so skvelou hrou, akou je The West!

S priateľským pozdravom Váš,
Linteo

PS: Ak chcete, tu mi môžete napísať: Rozlúčka
 
Hore