Rozloženie už vylepšených vecí

Ahojte už to tu asi bolo veľa krát ale rád by som sa k tomu vrátil. Určite tak ako ja aj veľa hráčov by uvítalo ak by sa dali vylepšené veci aj naspäť rozložiť. S pribúdajúcimi novými a lepšími súpravami mi to príde ako veľmi dobrý nápad keďže ak mám nejakú novú súpravu napr. na boje tak tu starú už veľmi nepotrebujem a mám ju vylepšenú napr. na 2jke a je prakticky nevyužiteľná predať sa to nedá ak len tak dedovi.

Ďalšia vec ak napr. chcem skončiť a mám veľa veci vylepšených tak proste sa mi účet zruší a tie veci prepadnú a tak kto by chcel skončiť môže tie veci už podľa svojho uváženia buď popredávať alebo veci rozdať alebo čo už chce ale takto mu to tam ostane a kopa využiteľnych veci prepadne.

Určite so mnou budú súhlasiť aj ostatní hráči a dúfam že Linteo sa trochu posnaží pritlačiť na vývojárov. Vďaka
 
Toto bolo posunuté už veľakrát hore a odpoveď bola vždy rovnaká: Zatiaľ sa to neplánuje....
Čiže ani teraz by som stým moč nepočítal. To však nič nemení na fakte že s tebou súhlasím nielen ja ale aj minimálne 3/4 westu.
 
Možno to odo mňa vyznie trochu prekvapivo, ale nesúhlasil som s návrhom rozloženia vylepšených vecí ani predtým a nesúhlasím s ním ani teraz. Predstava toho, že si môžem rozložiť a predať 243 klobúkov, 243 šatiek, 27 zbraní a tak podobne je síce pekná, ale.. podľa mňa sa treba pozerať aj na to, ako túto hru udržať pri živote ak ju chceme ešte hrať.. a nemyslím si, že uberať Innu zo ziskov je tá správna cesta. Totiž, ak si vylepším vec, ktorá je pomerne exkluzívna, napríklad nejakú vec, ktorá nebola v tombole ale prišla v nuggetovej akcii, jej cena je dosť vysoká a tých vecí je málo, o rok príde znova akcia na tú istú vec ale už so zľavou a my tam zas utopíme nuggety, ale kto by tam tie nuggety utápal ak by sa traja hráči čo si to vylepšili na +2 rozhodli, že to rozložia a predajú? Zrazu by bolo aj bez nuggetovej akcie o 27 kusov z danej veci viac na trhu, nasýtil by sa aj ten čo chce vylepšiť, aj ten čo chce len do zbierky a je dosť možné, že počas tej akcie by sa už predalo výrazne menej kusov. To isté platí o Halloweenskej tombole, alebo o Vianociach, je to ten istý princíp.. veci sa vylepšujú, tým pádom ich je menej a tým pádom až príde možnosť doplniť stavy, vždy sa nájde niekto kto ich doplní pomocou nuggetov. Ak by tých vecí bolo na trhu nehorázne veľa počas celého roka rovnako ako na Vianoce, a stali by pár dolárov, načo by niekto míňal nuggety keď si bundu kúpi za 20k lebo ju už ani nemá kto kupovať? Tých hráčov, čo nuggetia aj na Vianoce je síce málo, sú to drobné rozdiely ktoré ale vo výsledku môžu spraviť firme veľké škody. Ja sám mám dosť veľa vylepšených vecí a ak by sa to dalo rozložiť a popredať, boli by to pekné zisky, ale nepovažujem to za nutné.. nie som závislý od predaja starých vecí pretože hra mi ponúka desiatky možností ako si zarobiť peniaze. Z toho istého dôvodu nesúhlasím ani s návrhom navýšiť maximálny počet dlhopisov, podľa mňa 3000 + 10 000 v obálkach čo sa dá za rok nazbierať je už tak nehorázne veľa. Hru musí niekto živiť, ak budeme všetci hrať zadarmo, dlho to už hrať nebudeme.. jasné niekto kto chce skončiť, tomu to už môže byť jedno čo s hrou bude o rok - o dva, teda skôr si to len teraz myslí.. ja som tiež skončil už asi tri krát ale vrátil som sa, a som rád, že som sa ešte mal k čomu vrátiť.
 
Naposledy upravené :
Tak by som to spravil tak že tie nugetove veci ktoré neboli v žiadnej tombole ale dali sa kúpiť len v predajnej akcii za nuggety by sa nedali rozkladať.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako ste už aj sami písali, niekoľkokrát už bol tento návrh preposlaný, je to jedna z častých a úplne pochopiteľných žiadostí od hernej komunity. Odpoveď je však žiaľ v tomto prípade roky rovnaká: Zatiaľ sa takáto možnosť neplánuje. To sa týka aj predaja vylepšených vecí, návrhu starého 5 rokov.
 
Hore