SÚŤAŽ

  • Zakladateľ témy DeletedUser11084
  • Vytvorené

DeletedUser11084

Hosť
Zdravíme Vás Tu je Krypl gang ,
Rozhodli sme sa vytvoriť súťaž BOJOVÚ ! O čo ide .... veľmi jednoduché rozdelíme vás podľa vášho zameranie na bojoch na DMG/ÚHYB tzn . 1 skupina a)- DMG do LvL 80 b) - DMG nad LvL 80 2 skupina a) úhyb do LvL 90 b) nad LvL 90 !! A špeciálna cena pre hráča čo bude najviac kôl online !!
Každá súťaž a táto nebude výnimkou má svojich víťazov a oni dostanú ceny ( neprezradíme , ale budú veľmi zaujímavé ) !! Ak ťa to zaujalo a chceš sa registrovať do súťaže môžeš tak urobiť od 25 . augusta do 1 septembra ( pred prvým bojom minimálne 6 hod . ) Komu ? .... hráčom [player]KriegSSoldier[/player] alebo [player]Ondrik96[/player] !! Pošlite telegram v tvare viď. Ahoj , chcel/a by som sa zapojiť do súťaže DMG , nad 90 .. Pošle sa Vám spätný telegram že ste registrovaný a už len ostáva aj chodiť na boje .... Všetky informácie budú aj na fórku ( od 1 septembra ) tak isto tam budú aj štatistiky ako kto je na tom aktualizujeme každých cca 3-4 dni ! SÚŤAŽ ZAČÍNA 1. SEPTEMBER DO 20 . DECEMBRA !Súťaž je CELOSVETOVÁ( celé DELAWARE ) , Súťaž nespustíme po kým sa neprihlási 200+ ľudí , Do úvahy sa budú brať boje 1 zaˇDeň ( na ktorý príde najviac ľudí ) !!
Takže šup šup všetci nájsť správnu alianciu , reskill , oblečko a ideme na to !! DO BOJA !!
S pozdravom krypl gang !!
 

DeletedUser2444

Hosť
máš pravdu s tým 200+ :D
ináč čo je zle v tejto súťaži je to, že sa jedná len o úhyb a len o DMG
Technicky ste hru obmedzili iba na duelantov a vojakov, idem ďalej budem písať podmienky, berte to ako taký filter, kto bude víťaz :)
duelant-->čo najvyšší lvl, čo najviac vlastností a schopností, všetko do vodcovstva, full bartova súprava, najlepšie s vylepšenými vecami, potom presná jednoranová puška s vylepšením na lvl3, pár ľudí má lvl 5, tak možno aj to. Pridajme prémium pre postavu, posilnenie na DMG a šancu na úhyb, ďalšie, ktoré zvyšuje vodcovstvo, potom už len kempiť na dobrom mieste v boji a máte to vyhrané

vojak--->Tu je to trochu viac komplexnejšie, no chce to vysoké hp s prémiom, ideálne asi daltonovu súpravu, nechce sa mi ďalej písať

Suma sumárom, túto súťaž majú reálne šancu vyhrať tak traja hráči v DMG a možno 5-6 v úhyboch, takže 200+ hráčov je zbytočnosť, lebo 97% z nich by nemalo šancu vyhrať,skúste to urobiť viac zaujímavejším a dajte súťaž napr. kombinácia presných striel a úhyb, alebo DMG a úhyb, alebo neviem čo, ale takto je to vec pre max 10 ľudí
 
Suhlasim s Hordakom. Ale najst nejake komplexnejsie kriterium na bojoch je dost problem. Kazda postava vynika v niecom inom. Aj tvorcovia hry nam kedysi slubili nejake sutaze ktore mali byt v tej pevnosti v strede mapy ale neviem ci sa toho dozijeme. zuzit kriteria len na dmg a uhyby je blbost. to stavbari a dobrodruhovia nemaju sancu. to je ako keby sme dali kriterium kto udrzi najdlhsie vlajku alebo sektor. to by vyhrali dobrodruhovia. Ani na westforts sa mi nepaci ze jedine kriterium tam je dmg. top 20 len duelanti co sa schovavaju za ostatnymi.
prosim vas tvorcovia hry uz to konecne trosku zatraktivnite tie boje a dobrodruzstva. nejaky rebricek , ine odmeny- moznosti je vela- nespite
 

DeletedUser11084

Hosť
tak no čo už snaha tam bola keď odozva žiadna no čo už :/ ehmmm
 

DeletedUser2444

Hosť
snaha by bola, ale ako som písal vyššie, ľudia sa nebudú zapájať do súťaže, v ktorej nemajú ani najmenšiu šancu vyhrať

tiež nikto nepovedal, že kritérium podľa ktorého budete vyberať víťazov musí byť musí byť nejaké komplexné...
dajte si vlastné kritérium, napr., čo najviac bodov z 1.2*počet zásahov+0.9*úhyb, alebo niečo podobné ako najvyšší počet spolu obdržaných a vyhnutých striel, to je napríklad celkom hodnotné kritérium, kľudne zaveďte nejakú kompenzáciu na level k tomu

ak sú v súťaži naozaj zaujímavé ceny, tak dajte o nich ľuďom vedieť, nech oni sami rozhodnú či sa oplatí alebo nie. Ak to bude veľmi zaujímavá výhra, tak si kľudne zvoľte nejaké zaujímavé kritérium, na ktoré možno budú ľudia musieť urobiť reskill špeciálne pre súťaž a urobte to tak aby to vyzeralo tak, že môže vyhrať každý

a tiež treba zmierniť počet prihlásených, možno z 200 na 50, to úplne stačí
 

DeletedUser10852

Hosť
vypocujem si rad vase navrhy a napady... chcel by som sa pokusit este raz usporiadat tuto sutaz (samozrejme urcity pocet ludi sa bude musiet prihlasit aby sa odstartovala) Odmeny budu stedre to sa nebojte... sutazilo by sa o dolare , supravy a aj nugety (nezavezne poslane vytazovy az by Linteo suhlasil)Len potrebujem predstavu aku sutaz si predstavujete... jedine co chcem dosiahnut aby sa Delaware ozivilo lebo celkova aktivita je tam mizerna...Navrhy piste popripade prijamo mne telegramom na Delaware Nick : KriegSSoldier
 

DeletedUser10852

Hosť
Niesom Moderator a ani slovak tak si myslim ze niesom poviny pisat spisovne a gramaticky :)
 

DeletedUser10852

Hosť
pokial chces mozem pisat svojim amterinskym jazykom ten by bol gramaticky presny ale vela ludi by to nevedelo prelozit... tak sa skor sanzim pisat tak aby ste to rozumeli aj ked s chybama..
 

DeletedUser6273

Hosť
božeeeee,

Krieg, keď chceš, pozri do pravidiel fóra - paragraf 2 prvý odstavec.

Nikto ti nebráni používať tvoj materinský (či amterinsky) jazyk. Hlavne že ti porozumieme. Len aby bol v súlade s pravidlami.
 

DeletedUser10852

Hosť
v sulade s pravidlama by to nebolo nakolko som uz mal za text v mojom profile tresne body... :)
 
Hore