Séria úloh - Kmeň

Súhlasíte ?

  • áno

    Hlasy: 8 36,4%
  • nie

    Hlasy: 14 63,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    22

DeletedUser

Hosť
Zdravím priaznivcov fóra :)

Toto témou by som chcel poukázať na jednu závažnú somarinu ktorú by trebalo v hre určite opraviť :)

Ak si pozriete sériu úloh Kmeň tak až po úlohu za ktorú dostanem za odmenu indiánsky opasok je táto séria dobrá :) ďalej je bohužiaľ pre moje pochopenie nezmyslená ... na získanie tých 4 zvierat je potrebné urobiť reskily aby som mohol mať po 50 z každej vlastnosti .... čo je značne finančne náročné ... a dalej treba na dokončenie úloh aj veľa produktov a medzi nimi aj veľa drahých a ťažko zohnateľných produktov ...

náklady na úlohy od získania opasku po ukončenie série víndu veľmi finančne náročné ale v konečnom dôsledku za túto veľkú námahu hráč získa len okolo 12-14 K XP ? podľa mňa je to smiešna odmena na to koľko námahy si s tým treba dať ...

Preto navrhujem aby táto séria úloh ... bola upravená pridaním nejakej adekvátnej odmeny za dokončenie úloh ... nejaká truhlica, niečo špeciálne alebo nejaká obálka z dlhopismi ... v opačnom prípade nevydím dôvod prečo by tá úloha mala po získaní indiánskeho opasku pokračovať kedže sa to hráčom neoplatí plniť ...

Ďakujem za prečítanie a poprosím o váš názor :)

S pozdravom zakladateľ95 - Svet Buffalo :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Z tych 4x50 vlatnosti coz je 200 mi stacilo reskillovat len 100 a to som mal vsetko v sile takze to bolo tym narocnejsie - zabudas na bonusy suprav ktore ti znacne pomozu, podla mna na tom neni nic tazke
 

DeletedUser

Hosť
ono ide o to že tam potrebuješ reskil ... už len to je tam blbé a to že žiadná súprava ti nedá až 50 z hociktorej vlastnosti ... a prečo by som sa mal zaťažovať reskilmy a nákupom drahých a vzácnych produktov ked za to nie je žiadná schopná odmena pre ktorú by sa táto séria oplatila robiť ?
 
Stačí mať celú zberateľskú súpravu a nemusíš reskilovať ani jeden raz ( samozrejme aj rovnomerne rozložené schopnosti ). :p Ak nemáš zberatelskú tak poslúži aj Gentlemanka z ktorej získaš až 24 charizmy, pre pohyblivosť je tu indiánska kde získaš až 28 bodov do pohyblivosti.
 

DeletedUser4451

Hosť
Stačí mať celú zberateľskú súpravu a nemusíš reskilovať ani jeden raz ( samozrejme aj rovnomerne rozložené schopnosti ). :p Ak nemáš zberatelskú tak poslúži aj Gentlemanka z ktorej získaš až 24 charizmy, pre pohyblivosť je tu indiánska kde získaš až 28 bodov do pohyblivosti.

Tu sa pozastavim aj ja, uprimne - kolko ludi tu ma full zberatelsku (resp. tavu)? -.-
 

DeletedUser6273

Hosť
Tu sa pozastavim aj ja, uprimne - kolko ludi tu ma full zberatelsku (resp. tavu)? -.-

Úprimne ??

VEĽA

Teraz robiť ťavu keď máš denné v salóne za 15 minút, indiánskej a meste duchov za hoďku ??? Vtedy keď boli opakovateľné iba v indiánskej a dvojhodinovky.
Vtedy to dalo zabrať, teraz to aspoň trocha sťažili, lebo pštros bol ozaj iba brnkačka :p
A oslík sa s dobrými kamošmi dá zvládnuť tiež úplne vpohode.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ze som vela ludi s tavou nevidel hm zaujimave.. a ta zberatelska nedava do vsetkeho spolu +50 vlastnosti takze ano bude treba reskill aj tak aj tak - dokonca som mal lepsie supravy a kombinacie ako je zberatelska napr. s opaskom billyho kida a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Som rada, že aspoň niektoré úlohy sú trošku náročnejšie a ich splnenie trvá dlhšie ako pár hodín...

Keď sú v štýle odklikávania, tak to sú úlohy úplne o ničom...

Keď ťa úlohy nebavia, tak ich nerob a keď ťa bavia, tak je ti v podstate jedno, čo je na konci, lebo si rád, že si bol úspešný a máš ďalšie hotové :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tu nejdem hádať či a ako sa tá úloha dá splniť :D len by som uvítal keby za námahu s úlohou ... hlavne úlohou takejto obtiažnosti ... bola aspoň nejaká truhlička alebo nejaké dlhopisy :D veď to potom nedáva zmysel načo plniť takéto úlohy ak z toho nič nemáš :D
 

DeletedUser

Hosť
opasok a tie nohavice sú ti málo? však ak sa ti nechce, nikto ti nekáže tú úlohu dokončiť :)
Podľa mňa sú práve takéto úlohy najlepšie a vážne tam netreba žiadne ďalšie odmeny
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tu nejdem hádať či a ako sa tá úloha dá splniť :D len by som uvítal keby za námahu s úlohou ... hlavne úlohou takejto obtiažnosti ... bola aspoň nejaká truhlička alebo nejaké dlhopisy :D veď to potom nedáva zmysel načo plniť takéto úlohy ak z toho nič nemáš :D

Aby si mal splnené všetky úlohy! :)
 

DeletedUser

Hosť
chcel by som sa spytat preco mi pri nacelnikovi Mistawasi neukaze ziadnu ulohu co mam spravit? okrem toho ze som uz vsetko u waupee-ho urobil?
 
Hore