Súťaž - hádanka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2852

Hosť
1. tip: Keď sa pozrieme na to údajné zvieratko, tak je nám jasná umelcova schopnosť zobrazovať a práve preto by som nápovedu kontinentu nepovažovala za niečo na čom môžeme stavať :D Na prvý pohľad sa mi zvieratko javí ako Jeleň s klami (Elaphodus cephalophus) pozrite sa na obrázky:
W621RGw.jpg
a
25cCRA7.jpg
, vysvetlovalo by to tie uši a aj kly.

2. tip: Mohol by to byť aj slon čo by vysvetľovalo tie kly a veľké uši, ale kde je skrytý chobot? Avšak videla som aj fotky slonov, kde bol chobot takpovediac skrytý na prvý letmý pohľad :D Možno mal autor ako predlohu nejakú takúto fotku:
16PwxGd.jpg
alebo
oaQEgfb.jpg
:).

A ešte si dovolím pripomienku a otázku zároveň, že pôvod obrázku pochádza z hry Activy z The West chaty čo bola v 08/2014?
Potom by to mohol byť aj vlk a miesto klov sú to fúzy :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nejaký amatér sa márne snažil napodobniť nášho vlka, ale jeho minimálne umelecké nadanie je rozpoznateľné na prvý pohľad a falzifikát dokáže odhaliť aj laik.

Originálny vlk:
Qi1VSdL.jpg


Len tak mimochodom ... v Afrike sa vyskytuje len jeho vzdialený príbuzný - hlavný výskyt je v Severnej Amerike, Európe a v Ázii
 

DeletedUser2852

Hosť
Uuuups :) Tak keď sa na to pozrieme z iného uhla, môže to byť aj umelecké dielo :D :D
No tak vidím, že activity sú v obľube u mnohých a Aegon nám ▲ vyššie predstavil toho čo kreslil tuším Archon., ale tento rok neviem čo kreslili, tak som myslela, že aj toto :D
 

DeletedUser5977

Hosť
Ocenil by som aj uverejnenie vzteklej révy či bahniatka z hry Activity. Myslím, že tam sa naplno prejavila umelcova vášeň pre abstraktné umenie. :)

1. Dikobraz

2. napísal by som pokus o napodobeninu michalfuna, ale keďže sa to nepodobá na mňa tak to asi nebudem, aj keď neoškriepiteľný fakt je, že ma asi nevidel a jeho fantázia mu prikázala nakresliť toto. Len teraz neviem, či mám byť poctený, alebo sklamaný... :D
 

DeletedUser842

Hosť
Môžem sa spýtať ako mohol niekto dospieť k tomu, že tam je tiger?.... však tam je nakreslená Afrike, nie? Odkedy žijú tigre v Afrike?
 

DeletedUser7318

Hosť
Pandraw máš pravdu a tak ani ten mrož ako tak vidím , tam nemôže existovať :)
 

DeletedUser10858

Hosť
A kto vie že to je afrika? Predsa len autor to mohol kresliť svojim videním, čo mohlo byť zboku (napr. Antarktída) alebo dokonca aj z opačného pohľadu! (t.j. Nový Zéland, Madagaskar)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore