Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

v novom svete si môžete zasúťažiť a získať zlaté nuggety.

Cieľom je čo najrýchlejšie dosiahnuť úroveň 150.​

Pravidlá:
  • Keď dosiahnete úroveň 150, vložte do tejto témy obrázok na ktorom to bude vidieť (napr. obrázok z rebríčka). Ak z nejakých príčin nemôžete vložiť obrázok alebo to neviete, tak aspoň napíšte, že ste dosiahli daný cieľ.
  • Víťazi budú určení podľa poradia vloženia príspevkov, takže aj keď dosiahnete cieľ skôr ako niekto iný, ale vložíte svoj príspevok neskôr, nevyhrávate a preto si to nenechávajte na poslednú chvíľu.
  • Každý hráč sa môže súťaže zúčastniť len sám za seba a z toho istého účtu, ako dá príspevok na fórum, neberieme do úvahy príspevky od iných hráčov.
40px-Sitenotice_achievement.png

Ceny:

Hráči, ktorí najrýchlejšie dosiahnu úroveň 150


1. miesto - 1000 zlatých nuggetov
2. miesto - 500 zlatých nuggetov
3. miesto - 250 zlatých nuggetov

Prajeme vám veľa šťastia!

Všeobecné pravidlá k súťažiam

 
Podavam Crony protest, ako moze ziskat hrac vyhru v sutazi v ktorej podvadzal????!! Ved mal predsa BAN za pushig. Prosim zvazte toto, nemozme ist zlym prikladom mladezi...

Ako píšeš, mal ban.. čiže ho to na nejaký čas obmedzilo.. čo sa pushingu týka, zrušenie banu sa zvyčajne udeľuje až po tom, čo hráč vráti to, čo získal porušením pravidiel. Čiže ak vrátil to čo získal pushingom, tak nenadobudol žiadnu výhodu, práve naopak, trestom bolo preňho to, že na niekoľko dní mu bolo znemožnené pracovať na tejto súťaži.
 
Ako píšeš, mal ban.. čiže ho to na nejaký čas obmedzilo.. čo sa pushingu týka, zrušenie banu sa zvyčajne udeľuje až po tom, čo hráč vráti to, čo získal porušením pravidiel. Čiže ak vrátil to čo získal pushingom, tak nenadobudol žiadnu výhodu, práve naopak, trestom bolo preňho to, že na niekoľko dní mu bolo znemožnené pracovať na tejto súťaži.
Cize to mam dobre chapat ze vdaka tomu ze podvadzal ho mame lutovat ze to musel vratit, dalej obdivovat a dokonca ma prevziat odmenu ? :sibko: Kde beries tu istotu ze nepodvadzal viac krat/ inymi formami a nebolo to u neho odhalene? Vies ako sa vravi, raz podvodnik, navzdy podvodnik...Kazdopadne sutaze je je urcena hracom ktori hraju cestne a nie podvodom ako on :pff:
 
Cize to mam dobre chapat ze vdaka tomu ze podvadzal ho mame lutovat a obdivovat a dokonca ma prevziat odmenu ? :sibko: Kde beries tu istotu ze nepodvadzal viac krat/ inymi formami a nebolo to u neho odhalene? Vies ako sa vravi, raz podvodnik, navzdy podvodnik...Kazdopadne sutaze je je urcena hracom ktori hraju cestne a nie podvodom ako on :pff:
Nikoho nezaujimas Sadlon... stazovat sa mozes kludne aj na lamparni. Prajem pekny zvysok vecera.
 
Nikoho nezaujimas Sadlon... stazovat sa mozes kludne aj na lamparni. Prajem pekny zvysok vecera.
Skoda tvojich zbytocnych urazok ale to je tvoja prezentacia. Skor sme cakali ze budes za chlapa, postavis sa k veci ferovo a vysvetlis nam preco si podvadzal, ake dovody ta k tomu viedli..:napusti:
 
Naposledy upravené :
Cize to mam dobre chapat ze vdaka tomu ze podvadzal ho mame lutovat a obdivovat a dokonca ma prevziat odmenu ? :sibko: Kde beries tu istotu ze nepodvadzal viac krat/ inymi formami a nebolo to u neho odhalene? Vies ako sa vravi, raz podvodnik, navzdy podvodnik...Kazdopadne sutaze je je urcena hracom ktori hraju cestne a nie podvodom ako on :pff:

Ja nikoho neľutujem ani neobdivujem, len som uviedol fakty.. To nad čím sa zamýšľaš ty, je čistá špekulácia, domnienka ničím nepodložená.. istotu beriem v podpore ktorá si v tomto svoju prácu vždy robila poriadne a nemám teda dôvod o nich pochybovať že niečo prehliadli.. za ten podvod (pushing) bol potrestaný, máš aj nejaké iné dôkazy na základe ktorých by sa dalo tvrdiť že súťaž vyhral podvodom?
 
Cize ak som s
Ja nikoho neľutujem ani neobdivujem, len som uviedol fakty.. To nad čím sa zamýšľaš ty, je čistá špekulácia, domnienka ničím nepodložená.. istotu beriem v podpore ktorá si v tomto svoju prácu vždy robila poriadne a nemám teda dôvod o nich pochybovať že niečo prehliadli.. za ten podvod (pushing) bol potrestaný, máš aj nejaké iné dôkazy na základe ktorých by sa dalo tvrdiť že súťaž vyhral podvodom?
HAHA na toto som uz asi stary uverit co si napisal . Cize ak som spravne pochopil nie je mozne prehliadnut ine podvody? ok nabuducu tu o karkulke...Inak ja tu istotu neberiem, cize je to len tiez tvoj nazor. Jedina vec ktoru mozme isto obaja tvrdit ze podvadzal. A bolo by dobre aby neboli preto postihnuti hraci odmeneni v sutaziach. Toto je hra odychova kde prisli hraci sa zabavit a nie si tu riesit osobne problemy podvadzanim.
 
Cize ak som s

HAHA na toto som uz asi stary uverit co si napisal . Cize ak som spravne pochopil nie je mozne prehliadnut ine podvody? ok nabuducu tu o karkulke...Inak ja tu istotu neberiem, cize je to len tiez tvoj nazor. Jedina vec ktoru mozme isto obaja tvrdit ze podvadzal. A bolo by dobre aby neboli preto postihnuti hraci odmeneni v sutaziach. Toto je hra odychova kde prisli hraci sa zabavit a nie si tu riesit osobne problemy podvadzanim.
Zorro tak teda v prvom rade ty o mojom bane vies take jedno velke vies co :) Ty nesi ziadny clen admin teamu aby som ti nieco vysvetloval :) Vsetko je uz davno vyriesene a prediskutovane s AT a podporou. Uistujem ta ,ze podpora vie vsetke detaily a ak spochybnujes jej pracu tak skus podat prihlasku do AT mozno takeho cestneho hraca ako ty aj zoberu :D . Tak ako Mallory pisal ten ban ma od tej vyhry len zdrzal (by sme to nemuseli riesit tvoje dristy teraz ale o tyzden skor). Prajem ti este raz pekny zvysok vecera popripadne dobru noc. S pozdravom tvoj kovboj redyW
 
Hore