Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Cize ak som s

HAHA na toto som uz asi stary uverit co si napisal . Cize ak som spravne pochopil nie je mozne prehliadnut ine podvody? ok nabuducu tu o karkulke...Inak ja tu istotu neberiem, cize je to len tiez tvoj nazor. Jedina vec ktoru mozme isto obaja tvrdit ze podvadzal. A bolo by dobre aby neboli preto postihnuti hraci odmeneni v sutaziach. Toto je hra odychova kde prisli hraci sa zabavit a nie si tu riesit osobne problemy podvadzanim.

Samozrejme že sa môže stať že sa niečo prehliadne ale faktom ostáva, že za porušenie pravidiel bol potrestaný, vďaka čomu nadobudol nevýhodu oproti ostatným keďže mu na niekoľko dní bolo znemožnené pracovať na súťaži.. špekulovať bez dôkazov o tom či náhodou ešte neporušil nejaké ďalšie pravidlá a podpora si to nevšimla, mi príde ako znevažovanie ich práce.. ale ak máš nejaké ďalšie dôkazy / domnienky, nahlas to a som si istý, že to bude preverené.. No a zrovna ty mi nepripadáš že si tu chodíš len oddýchnuť.. zatiaľ jediný kto tu vo všetkom vidí iba samé problémy si ty, ako taký nahnevaný Azuritko.
 
Zorro tak teda v prvom rade ty o mojom bane vies take jedno velke vies co :) Ty nesi ziadny clen admin teamu aby som ti nieco vysvetloval :) Vsetko je uz davno vyriesene a prediskutovane s AT a podporou. Uistujem ta ,ze podpora vie vsetke detaily a ak spochybnujes jej pracu tak skus podat prihlasku do AT mozno takeho cestneho hraca ako ty aj zoberu :D . Tak ako Mallory pisal ten ban ma od tej vyhry len zdrzal (by sme to nemuseli riesit tvoje dristy teraz ale o tyzden skor). Prajem ti este raz pekny zvysok vecera popripadne dobru noc. S pozdravom tvoj kovboj redyW
Uz sa lucis 3 krat....hold serie ta to ale to nie je moja ale tvoja chyba, nemal si podvadzat a to ze tu vobec mas odvahu ziadat o nuggety v sutazi ja absolutne smiesne. Si proste podvodnik, Nemusime vediet detaily stacili vidiet ze si mal ban na ucte a vsetci vedia ako si zhanal peniaze pre suport atd atd. fakt ubohe. Preto som nato upozornil. Nechapem preco mna urazas, ja hram cestne a ty nie. Aj v reali obhajujes zlodejov??Ja nie ja na nich poukazujem.
 
Uz sa lucis 3 krat....hold serie ta to ale to nie je moja ale tvoja chyba, nemal si podvadzat a to ze tu vobec mas odvahu ziadat o nuggety v sutazi ja absolutne smiesne. Si proste podvodnik, Nemusime vediet detaily stacili vidiet ze si mal ban na ucte a vsetci vedia ako si zhanal peniaze pre suport atd atd. fakt ubohe. Preto som nato upozornil. Nechapem preco mna urazas, ja hram cestne a ty nie. Aj v reali obhajujes zlodejov??Ja nie ja na nich poukazujem.
A uz 2x pisem ,ze ta nijako neurazam..pokial niekde vidis urazky kludne ma nahlas!! Mas na to plne pravo! A viac na tvoje spravy v tejto sekciii nebudem reagovat aby som nespamoval tuto sekciu urcenu na sutaz. Takze este raz pridavam screen https://prnt.sc/12cr7rd
 
Dobrý večer/dobré ráno.

Som toršku smutný že ste nepremazali Zorrov spam v tomto vlákne, ale čo už, asi vám to tak vyhovuje...

Poslušne hlásim dosiahnutie 150. levelu
[report=81146737751a96a3e]Získaný úspech 'Úroveň 150 - Neuveriteľné!'.[/report]

Srdečná vďaka
 
Dobrý večer/dobré ráno.

Som toršku smutný že ste nepremazali Zorrov spam v tomto vlákne, ale čo už, asi vám to tak vyhovuje...

Poslušne hlásim dosiahnutie 150. levelu
[report=81146737751a96a3e]Získaný úspech 'Úroveň 150 - Neuveriteľné!'.[/report]

Srdečná vďaka
Vobec nemusis byt smutny ze pisem pravdu ale skor by si mal byt smutny zo spravania kamosa redyL. Porobil si na cz svete multaky aby ziskal lasa a vymenil za gringa a z tych multakov mi vulgarne nadava. Cize florianku tu mas dovod byt smutnucky. Pekny dnik.
 
Len tak medzi rečou ( nechcem byť útočný Merci ) ,ale máš nejaký dôkaz ,že to bol redy? + prečo tu spomínaš inú jazykovú verziu ?
 
Len tak medzi rečou ( nechcem byť útočný Merci ) ,ale máš nejaký dôkaz ,že to bol redy? + prečo tu spomínaš inú jazykovú verziu ?
adis sa tym ani netajil ze mu wred daval lasa z inych uctov :D to je ale to obchodovanie proti ktoremu som bojoval, tu je vysledok. a preco spominam inu jazykovu verziu. Pretoze malory si ho tu zastaval a uz je uplne jasne ze redyw je obrovsky podvodnik ktory by mal mat perma ... staci ty jeho obhajca (to si si teda nasiel kamosa :D )
 
adis sa tym ani netajil ze mu wred daval lasa z inych uctov :D to je ale to obchodovanie proti ktoremu som bojoval, tu je vysledok. a preco spominam inu jazykovu verziu. Pretoze malory si ho tu zastaval a uz je uplne jasne ze redyw je obrovsky podvodnik ktory by mal mat perma ... staci ty jeho obhajca (to si si teda nasiel ka
Všetko to čo si napísal je v pohode ,ale kde je ten dôkaz o tom ,že ti nadával ? v predchádzajúcim poste si písal,že ti nadáva s multi učtov ? tak ak by sa dalo hoď nejaký link odkaz ( screen ) nech vieme či je to pravda
 
minule mi nadaval z gabcy ze som k . videl to cely salon spytaj sa tam ja nie som tvoja sekretarka ze ti budem robit screeny. ak neveris tvoj problem a u mna nezajem cus.
 
Hore