Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

Ano ja som ho pouzival kde som robil pokus ci ho vie odhalit support na ucte lvl 44 ktory zato dostal aj ban permu. Vopred som vsetko napisal a natocil co idem urobit a robim. Sam loki to chcel vidiet s chicken tie videa. Ak toto porovnavas s hracmi co realne podvadzaju v hre si ubohy zavadzac a pises to ako obohrana platna :D

Ale ze si zakerny clovek som uz zistil davnejsie. Zvysok som uprimne necital lebo som ta videl podvadzat a je mi viac menej jedno co za zvasty pises.
Uz len cakam na 22 ci kolko multakoveho jakeza ked sem pride a povie ze je cisty a naopak ja pouzivam kliker ktory hra 3 krat dlhsie a ma rovnake expy :D

a za dalsie pokial si vyrobil 40 tisic predmetov dam nato svoj krk ze bud mas/mal multaky alebo ti zberaju/zberali multaky inych hracov surky. U teba to tipujem ze si spolupracoval s hracmi ako ozjaba a podobne.

za dalsie hravas dobro kde jakez ma iny ucet z juarezu a som si isty ze o tom vies a ocividne ti to nevadi. Sorry angel ale moc nahod okolo teba aby som ta povazoval za cestneho hraca. Keby si tak naozaj cestny tak davno vyhodis jakeza ,ale ty naopak to pokrytecky kryjes a vzdy zahovoris jeho meno. Vyjadri sa k nemu. K jeho multakom, k jeho podvadzaniu na dobre alebo k jeho autoklikerom. Je to spolustarosta tvojho mesta,
 
Jaques je jeden z povodnych zakladatelov mesta, ja nie, takze by bolo divne ho vyhodit ale porozmyslam nad tym :D

Nejdem riesit druhych ludi, kto mal bany vieme, za co mali bany vedia oni, ja sa do toho uprimne nestaram.. a nejdem zodpovedat za ziadnych inych hracov okrem seba, nie som ani pravnik mesta, ani jeho zakladatel, klobuk som dostal ovela neskor.. obhajovat viem aj tak iba seba, kedze na moj ucet nikto neliezol tak len o sebe 100% viem co som robil a co nie..

K produktom sa ti kludne vyjadrim, robil som dvoje lincolnovky, predpokladam ze vies co to obnasa ale ak treba - je na to treba napr. 5000 amuletov, na amulet treba dva vyrobky zo zlata, ale samozrejme vdaka excelentnym vyrobkom staci o dost menej produktu, napr. 3800 zlata z ktoreho padne cca 4200 pyritu, z toho 4600 pyrit. disku a konecne tych 5000 amuletov (priblizne!!!) dajme tomu ze som toho vyrobil 14000.. x2 mas 28000... zvysnych 12000 su klasicke vyrobky vyrobene za 8 mesiacov.. jak mne tak clenom mesta.. hocikedy mi niekto donesie surky na 100 ks niecoho.. fakt to neni take tazke ked mas remeslo tak vysoko ako ja a si ochotny vyrabat..

Kedze uz presla debata zo mna na vsetkych ostatnych tak je za mna ukoncena.. ak sa chces normalne bavit a ne stylom ako na salone napis mi v hre, nemam problem odpovedat na hocico, ale riesit cele mesto aj s ali fakt nebudem, nie som ich otec
 
jasne uz je ti zrazu jedno kto podvadza :D hlavne ked su to tvoji kamosi, ta to nezaujima:D veru nechajme to tak sam si sa ukazal co si zac...
 
:D clicker neni script podla teba ? ked ta samo prezlieka kazdych par minut, neni to velmi nenapadne :D:D
za 1. ten clicker ma aj svoje meno - Zorro 2. Preco to sakra volate kliker? :D

1691765700878.png

Rozdiel medzi mnou a vami je ten, ze s klikerom zadavate len stred mapy pricom ja hladam tazsie prace okolo a tam vam kliker nepomoze prave kvoli pomalemu presunu lebo speed set neponukne dostatok PB na zaciatok prace :)

dalsia vec ze som sa presuval k pracam mimo stred mapy vo full speed sete kedze som zadal inu pracu v danom kolecku a potom sa az prezliekol do PB - toto ten vas debilny scriptik nedokaze pretoze si tam nastavujete speed set ktory vam dovoli zacat pracu cize potrebujete aspon 1 PB.. videl som ten amaterizmus na Youtube nehovoriac o tom ze to zerie posilka uplne bez logiky rad za radom :)

Za 2. ak si vysoky lvl tak na tie prace vies zadat aj vo full speed sete aj ked na ne nemas dostatok pracovnych bodov (pretoze tie prace sa ajtak odomykaju podla lvlu)

za 3. ano zere to posilka rad za radom ale zerie to iba to co to vyklika preto musis byt pripraveny ako ja
1691766101112.png
 
Hore