Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

Akosi tuto pan Hanuas a.k.a Kharn pozabudol na minulost Kentucky a ako zacinali na Louisiane. Treba to vsetko spomenut, nie zase imolacky pisat iba to, co vyhovuje. V prvom rade toxicita, bez ktorej ste sa nevedeli normalne rozpravat, z kazdeho ste si utahovali, provokovali, az to dospelo k doslovne sikanovaniu hracov. Mozem za seba povedat, ako som Vam odhalila multiucty na Kentucky a ako ste mi nadavali vulgarne, nezabudnem, ako mi OKWG napisal, ze som fetacka slapka, lebo on Heretik nie je a ze on boje nespehuje, Potom pridem na Lujzu a tam hra za Heretika, takze by som sa zamyslela ktora strana je plna primitivov a ktora ta vzdelanejsia.

Kazdopadne neriesima 26 Jaqenovych multiuctov, riesime sem Lujzu, tak vysvetlim Louisianu. Pred otovrenim sveta ste ma tam volali s tym, ze znicime svet a kazdu konkurenciu, aka tam bude. Mne sa to nepacilo a preto som sa postavila proti vam, a od tohto momentu som nepocula nic iba urazku, nadavky a ponizovanie. Stavala som kostol, bola som lama co nic nevie. Prehrala som duel, bola som lama co nevie, aj ked som 15 vyhrala, ten jeden bol charakteristicky zrejme. V boji, prisla som, nazov pevnosti ze som prisla, neprisla som, nazov bol podla toho, vyhrali sme? Mame multaciky, prehrali sme? Multaciky nestacia. A takto sa to prenieslo na cele nase mesto. SKus aj napisat, ako ste boli cely server proti nasemu mestu a smiali sa, ked sme nestihali ubranit fejky, kolko bojov sme mali v rovnaky cas, kolko Darkshire pevnosti pokradlo a nepoctivou cestou vzalo, az jedneho dna ste dostali ban za multiucty, hlavne ze ste na salone kricali zase na nas, urazali nas ze sme opice socany a neviem co ze nevieme hrat spravodlivo, pirtom vsetko co sa dialo, ste si len hadzali drevo pod nohy, lebo ste to robili vy. Uz som Vam minule nie raz hovorila, ze vas pohlad na svet neznamena, ze ho vsetci maju tiez a ze rovnako zmyslaju, chvala bohu nie.

Potom dohody o bojoch ake sme mali, ako ste ich vzdy menili a porusovali, ak nebolo podla vas. Tak som dohody ukoncila a stali sme sa mestom, ktore bolo je a bude same za seba. Tam neriesime take nevysvepel veci ako vy, sme tam skupina ludi, ktora uz hrala Kentucky a ktora vie coho ste schopni, co sa vlastne zas a znovu potvrdilo.

K bojom, vysvetli Crony preco su tie boje. Nevies, lebo mas ban? Tak ja to vysvetlim. Zo zaciatku heretik, ty ste davali arogantne, hnusne a ponizujue nazvy na mna a nase mesto, co bolo zas dohody spravat sa medzi sebou normalne, asi 26 x ste dohody porusili tak sme ich porusili aj my a dali Vam moznost ist si pospehovat nie na jeden ale na 20 bojov, aby ste si to uzili. Vas dfvoch nahradil Angelfire a Jaques Webster ktory je asi bodol noz do chrbta asi uz kazdemu, ten sa drzi toho, kto ma lebo on to nema. Jednoduche, nevie prijat pravdu a fakt, ze ak kyda hnoj na niekto kto ma uz toho plne zuby, ze dostane proste reakciu na jeho bludy, co vsade vypisuje, a hlavne neoverene. Tak som sa zacala s nimi rozpravat tak, ako oni s nami a co? No nepacilo sa im to. Kopla som Vam boje, abe ste si isli po staty, ktore vy vraj neriesite, pritom ste asi z kazdeho zberaca vzali pevnosti aby ste boli zase na prvom mieste. Potom ste nas pourazali, zatiahli dotho zase prilis vela ludi a potom revali a stazovali sa vsade, ako to zase kazime. Kazdy pribeh ma 2 strany, nie len tu z Imoly a Darkshire.

Nezabudam na to, ako som vacsine z Vas pomohla, ked ste nemali na nuggety a ja som tocila tomboly, abyh som Vas obliekla, a tu vyskakujete ako najvacsi frajeri.

Nevadi, ja som sa poucila a ti, ktori ma poznaju, tak vedia, ze kto ako ku mne, tak ja k nemu. A preto, aj po neviem akej tvojej hanuasovej snaje si sa snazil nase mesto rozdelit a mna znicit, poviem ti len jedno, nase mesto Dragonstone drzi jeden s druhym, a pokial vasu stranu budu viest naivita deti a nevyspele rozhodnutia a este vyssie ego, tak budete mat na kazdom svete problem.

Prajem pekny zvysok dna vsetkym Cronymu, ktoremu vraj roztahujem nohy ako webster pisal aby som mohla vobec hrat, celej podpore, ktoru vraj podplacam, falosnym hracom, ktori ma naucili, ze ked ti niekto napise ahoj, znamena to, ze ta pravdepodobne v buducnosti zradi, a hlavne dakujem Darkshire na Louisianne, pretoze vdaka nim mame v meste takych hracov, vdaka ktorym budem do konca zivota vdacna, pretosme je to skupina, o ktorych sa niekomu moze iba snivat.

Dakujem za moznost vyjadrit sa.

PS: Sebakritika a sebareflexia. Najprv si usteliem svoju postel, pozamatam pred svojimi dverami, pozriem sa na seba v zrkadle a ak som najlepsi, idem kritizovat a robim zle druhym
Na dospelú osobu plačeš ako malé decko...
 
Nestava sa to casto ale suhlasim so Zorrom, kedze tento topic je o nuggetoch za dosiahnutie levelu 150 a vsetci traja co si tu o nich pytaju, maju kliker.. ten zbytok co dosiahol 150 aspon ma tu sebareflexiu o ktorej pise Daen (ale naozaj o nej len pise) a nevypytali si to..

K tej sebareflexii a sebakritike dodam len tolko ze o nej pise osoba ktoru som tu od decembra, kedy som sa sem vratil, nevidel priznat si jedinu chybu a cely cas len ukazuje prstom na druhu stranu "to oni, to oni!" pricom prave na nu som asi od 50 ludi som pocul vetu "znicila uz treti svet".. navyse ked vidim co robia na Lujze, nemam dovod tomu uz neverit..

Ja nejdem sudit co bolo a nebolo, nehral som tie vase Kentucky svety a neriesil tu sprostosti na starej - pomaly umierajucej hre, ale hm tak co je pravdepodobnejsie? Verit ze Daen je bezdovodne sikanovana alebo si za to moze sama svojim spravanim a gigantickym egom?
 
Najzaujímavejšie je ako Dragonstone chodí brániť vaše kopnuté boje, toľko k tej vašej solidárnosti. To, že sme viacerých od vás odišli už nahlas nepovieš alebo to aké špinavosti ste vy rozprávali o Darkshire keď som bol u vás, jediný kto tu ukazuje jednu stranu si ty. Pokiaľ si dobre pamätám len ty a barón ste nakopali boje od rana do večera lebo sa VÁM niečo nepáčilo a nie raz ale asi 3x pokiaľ som bol u vás ešte.

Radšej prestaň písať to čo píšeš pretože ľudia presne vedia čo sa stalo a síce ti to do oči nepovedia no dragonstone za tebou nestojí :)
 
Ak je Darkshire taký zlý ako vravíš prečo každý chce hrávať s nami boje alebo ako sme museli prehovárať Bodie aby hrali s drakmi boje lebo nikto iný nechcel kvôli vašemu správaniu (Daen a Barón, ostatný za to nemôžu). Ale na toto príde generovaná odpoved : Nám nikoho netreba.

Po týchto bojoch som zvedavý ako prehovorí ďalších ľudí aby im chodili na boje keď sa toto ukľudní, ak sa to ukľudní.. ak nie tak si Daen môže pripísať ďalší zárez na pažbe za Louisianu.

Ľudia v Dragonstone nechápu, že proti ním nemáme nič len proti Denise a keďže ona vedie Dragonstone tak vypisuje s chate aký zlý je Jaq a Darkshire, možno keby ľudia vedeli obe strany nie len jednu tak by kompletne zmenili stranu tak ako to bolo v mojom prípade.

Keby som nezačínaj ako drak a končil ako apoštol tak by som zostal ticho. Ale keďže som videl obe strany tak môžem z čistým svedomím povedať, že na oboch stranách sa stalo niečo čo sa stať nemuselo. No za to, že to takto dalej pokračuje a nie je konečne pokoj na tomto svete a stále len hádky a rozbroje môže Denisa s Baronom.

Páčilo sa mi ako som jej písal ohľadom bojov čo kopol barón, ze čo je zase za problem a jej automatická odpoved : čo ja mám s tým píš jemu, (na profile veľkým napísané : za každou úspešnou denerys stojí mocný baron) je tak k smiechu, že aj Zorro je oproti tomu len omrvinka.

A samozrejme do pár hodín kopala boje už aj ona.
Lebo aký pes taký pán.

Ako človek čo nemá ani sajnu čo bolo na iných svetoch a vidí len to čo sa deje ,dialo a bude diať na tomto svete, môžem len odporučiť hrať staršie aktívne svety alebo počkať na anglický. Ľudia doslova obkľukou obchádzajú Lousianu za to aký tu je bordel a ako dokážu niektorý ľudia šíriť nenávisť.


PS: Ľudia ktorým si pomohla sa proti tebe neozvú lebo sa boja, že budeš chcieť naspäť všetko čo si im kedy dala tak radšej sedia potichu a prikyvujú. To nie je súdržnosť ale obyčajne podplácanie aby ťa ľudia mali radi.
 
Naposledy upravené :
Boze moj, neda mi na tieto lzi nereagovat :D
Animal, prisiel si k nam s nicim na sebe, tusim si mal kazatela, obliekli sme ta na duely, na boje, na prace, na kostol, zhanali sme ti na vylepsenia aby si nebol slaby, zduchol si a nikomu si nic nepovedal. To si zabudol spomenut.


Jessi od nas bola v obrane lebo jej chybala jedna vyhra na uspech, pozri si vazeny Animal oznamenia ako Dragonstone branilo.

Vsak to normalne zmyslajuci clovek musi vidiet, ze to, co robite, nie je normalne. A este aj to, co spravite vy, sami prekrutite, lebo v danej situacii vam to uz nevyhovuje a nehra do karat.

Mna sa nemusi nikto zastat, proste vidim, coho ste schopni a preto som sa vam postavila, sama, jedina, a aj to vas hneva, tak kto je na tom zle teda?

No a na koniec, kedze bulleta prehliadnem, ten sam nevie s kym ma ake problemy, ktokolvek je lepsi a silnejsi je hned u vas zlo. Bolo to tak na Kentucky, je to tak na Louisiane a bude to tak aj na anglickom. Pretoze pokial mentalitu nezmenite, budete riesit stale tie iste veci dokola. Nase mesto ziadne problemy nevyrabalo, nase mesto na vas iba reaguje. Robime presne to iste vam, co vy nam, a hopsa uz sa vam to nepaci.

Z mojej strany vec uzatvorena. Je to ako vysvetlovat socialne slabsim, ze treba ist do prace.

XOXO vas plamienok
 
A teraz kvôli tomu, že som dostal od vás (hlavne od teba a Woodyho (ktorý mimochodom tiež skončil ako ja)) pomoc mám byť ako dostihový kôň s klapkami na očiach ?

Len kvôli tomu, že si mi niekedy pomohla a okrem veci na stavbu som ti musel všetko vrátiť (čo sa vlastne samo maže) musím sedieť v rade a byť ticho ? Toto nie je fabrika kde ráno vstanem a robím do nemoty a úkor niekoho kto mi dáva plat.

Budem reagovať na vetu : “Nase mesto ziadne problemy nevyrabalo, nase mesto na vas iba reaguje.”

-Tak ako keď som bol u vás a kopali sa takéto boje lebo vám nesedeli počty ľudí na bojoch.
-Tak ako keď chodil Multi Hill s nami na boje
-Tak ako sme hrali nočné boje
-Tak ako teraz ? Kvôli tomu, že sme zobrali Normu a Grand do mesta a tým pádom aj ich pevnosti ?

Si k smiechu Daenerys, namiesto riešenia vyrábaš problémy a nie, že ich riešiš. Ty tu vyplakávaš ako oni sa správajú ako deti ale ty sa správaš štýlom : On mi nedal vedierko tak mu zbrúram hrad z piesočku..


PS : Asi ti treba pripomenúť keď sme hrávali nočné boje a tebe s baronom sa nepáčilo, že sme mali niečo malo bodov do tabuľky naviac za deň a pritom baron postavál v rohu boja. Povieš mi čo ste potom spravili ? SPRÁVNE, riešili ste problem problémom.. začali ste kopať takéto boje aby ste povedali NÁM PATRÍ TENTO SVET A KEĎ NEBUDE PO NAŠOM NEBUDE VÔBEC.


Tak a teraz mi povedz koho ego nepustí. Keď vy dvaja ste schopný zničiť celý svet kvôli tomu, že vy dvaja nemáte body do posratej tabuľky.
 
Naposledy upravené :
Boze moj, neda mi na tieto lzi nereagovat :D
Animal, prisiel si k nam s nicim na sebe, tusim si mal kazatela, obliekli sme ta na duely, na boje, na prace, na kostol, zhanali sme ti na vylepsenia aby si nebol slaby, zduchol si a nikomu si nic nepovedal. To si zabudol spomenut.


Jessi od nas bola v obrane lebo jej chybala jedna vyhra na uspech, pozri si vazeny Animal oznamenia ako Dragonstone branilo.

Vsak to normalne zmyslajuci clovek musi vidiet, ze to, co robite, nie je normalne. A este aj to, co spravite vy, sami prekrutite, lebo v danej situacii vam to uz nevyhovuje a nehra do karat.

Mna sa nemusi nikto zastat, proste vidim, coho ste schopni a preto som sa vam postavila, sama, jedina, a aj to vas hneva, tak kto je na tom zle teda?

No a na koniec, kedze bulleta prehliadnem, ten sam nevie s kym ma ake problemy, ktokolvek je lepsi a silnejsi je hned u vas zlo. Bolo to tak na Kentucky, je to tak na Louisiane a bude to tak aj na anglickom. Pretoze pokial mentalitu nezmenite, budete riesit stale tie iste veci dokola. Nase mesto ziadne problemy nevyrabalo, nase mesto na vas iba reaguje. Robime presne to iste vam, co vy nam, a hopsa uz sa vam to nepaci.

Z mojej strany vec uzatvorena. Je to ako vysvetlovat socialne slabsim, ze treba ist do prace.

XOXO vas plamienok
to je také tvoje umlčať ľudí setmi nech sú jak poslušné ovečky a kto neni ovečka je zlý, nehľadiac na fakt že si zas musela niekoho urážať ako vždy tento krát ti pod ruku prišiel one bullet mike nabudúce to bude zas niekto iní čo nezdieľa tvoje svetové názoríky
 
Mame tu 2 rovnake situacie na porovnanie, Animal a ja, nikto nas nepoznal ked sme dosli na Lujzu mesiace po spusteni :)

Animal dostal veci od vas a automaticky bol povazovany za vas majetok, cize cela dovera u vas je v tom ze si zaplatis ludi, och boze :D
Ja som dostal veci od ludi v Darku, nikdy mi nikto nenapisal nic v style ze mam nieco vracat alebo ze teraz tam do smrti musim byt a posluchat :D

"Nase mesto na vas iba reaguje"
- fu tu si sa extremne kopla, ved vy vzdy zacnete bezdovodne kazit boje, snad kazdy mesiac a vymyslite si nejaku smiesnu detsku zamienku preco.. bud to ze vas niekto dobieha v rebricku a vraj neferovo alebo neviem jake hluposti.. a vcera bol klincek ked si napisala na Salon len ze "podakujte sa Websterovi" jak keby nieco spravil a ked ta Salon vysmial tak si ho vypla..

Do profilu si das ze nic neriesis, ale ked chce Woody daco riesit tak ho zavrhne kvoli tebe cele mesto, ked Animal pozve do ali Bodie tak je zase zle, lebo ty sice nic neriesis ale zaroven riesis vsetko :D potom napises ze vam nejde o pevnosti ale zaroven za par dni vystavate cely svet a ked potom zistis ze k nam Norma pride s pevnostami a v rebricku vam to stacit na prve miesto nebude zacnete kopat boje (so zamienkou moze za to Webster :D).. ten pocet klamstiev sa snad neda ani zratat ale asi vsetko co povies je presne naopak :D

Odpadnem, cista schiza fakt, vzdy ako sa hodi.. a my sme vsetci slepí nie? :D
 
Boze moj, neda mi na tieto lzi nereagovat :D
Animal, prisiel si k nam s nicim na sebe, tusim si mal kazatela, obliekli sme ta na duely, na boje, na prace, na kostol, zhanali sme ti na vylepsenia aby si nebol slaby, zduchol si a nikomu si nic nepovedal. To si zabudol spomenut.


Jessi od nas bola v obrane lebo jej chybala jedna vyhra na uspech, pozri si vazeny Animal oznamenia ako Dragonstone branilo.

Vsak to normalne zmyslajuci clovek musi vidiet, ze to, co robite, nie je normalne. A este aj to, co spravite vy, sami prekrutite, lebo v danej situacii vam to uz nevyhovuje a nehra do karat.

Mna sa nemusi nikto zastat, proste vidim, coho ste schopni a preto som sa vam postavila, sama, jedina, a aj to vas hneva, tak kto je na tom zle teda?

No a na koniec, kedze bulleta prehliadnem, ten sam nevie s kym ma ake problemy, ktokolvek je lepsi a silnejsi je hned u vas zlo. Bolo to tak na Kentucky, je to tak na Louisiane a bude to tak aj na anglickom. Pretoze pokial mentalitu nezmenite, budete riesit stale tie iste veci dokola. Nase mesto ziadne problemy nevyrabalo, nase mesto na vas iba reaguje. Robime presne to iste vam, co vy nam, a hopsa uz sa vam to nepaci.

Z mojej strany vec uzatvorena. Je to ako vysvetlovat socialne slabsim, ze treba ist do prace.

XOXO vas plamienok
Čo je lež na tom že plačeš jak malé decko??? Táto správa ma v tom len utvrdila...
 
No o tom sa ani baviť nejdem radšej :D keď som riešil ja boje za Dragon pretože to nikto iný riešiť nechcel alebo nemohol alebo sa bál, že dopadne ako Wo0dy :D

Pripomeniem, že keď som to mal na starosti za Drakov ja tak to ako tak fungovalo, keď som odišiel zase bol bordel už len.

A ešte odpoviem na vetu, že som sa nerozlúčil alebo nedal vedieť prečo odchádzam. Zaujimosťou bolo, že keď som jednotlivým ľudom písal prečo som odišiel, všetci mi povedali, že vedia prečo a chápu ma. Ked som povedal tebe prečo odchádzam povedala si, že stojíš za baronom a že robí podľa teba dobre.
 
Začnem od Denisy, musel som si robiť poznámky, ale zasmial som sa riadne :D
Kazdopadne neriesima 26 Jaqenovych multiuctov,
Blbosť, mal ich viac, na veľkom lvli menej ako Walkyr a celkovo istotne menej ako Haru/Baron.
Pred otovrenim sveta ste ma tam volali s tym, ze znicime svet a kazdu konkurenciu, aka tam bude. Mne sa to nepacilo a preto som sa postavila proti vam, a od tohto momentu som nepocula nic iba urazku, nadavky a ponizovanie. Stavala som kostol, bola som lama co nic nevie. Prehrala som duel, bola som lama co nevie, aj ked som 15 vyhrala, ten jeden bol charakteristicky zrejme. V boji, prisla som, nazov pevnosti ze som prisla, neprisla som, nazov bol podla toho, vyhrali sme? Mame multaciky, prehrali sme? Multaciky nestacia. A takto sa to prenieslo na cele nase mesto.
Áno, tiež nás malo byť 10 v meste, ktorí vieme čo a ako, ale to už nepovieš. Rovnako tak ani svojim nepovieš, že si ich pár dní pred začiatkom Louis nazývala teľatami, či ti treba osviežiť tú dáždovkovú pamať, lebo ty rada zabúdaš :) Nikto ti nepovedal, že si lama, veď by sme si srali do huby, keď sme ťa VŠETKO naučili, lebo keď si k nám prišla, tak si asi vedela toho toľko, ako geront o tiktoku. Názvy pevností jo, urobil by som to znova, je to zdravé rýpanie, ale tým, že kopneš 20 fejkov, lebo máš oduté gamby, je také, akoby si kvoli smietke na zemi zapálila dom.
SKus aj napisat, ako ste boli cely server proti nasemu mestu a smiali sa, ked sme nestihali ubranit fejky, kolko bojov sme mali v rovnaky cas, kolko Darkshire pevnosti pokradlo a nepoctivou cestou vzalo, az jedneho dna ste dostali ban za multiucty, hlavne ze ste na salone kricali zase na nas, urazali nas ze sme opice socany a neviem co ze nevieme hrat spravodlivo, pirtom vsetko co sa dialo, ste si len hadzali drevo pod nohy, lebo ste to robili vy. Uz som Vam minule nie raz hovorila, ze vas pohlad na svet neznamena, ze ho vsetci maju tiez a ze rovnako zmyslaju, chvala bohu nie.
Dal som si tú robotu s Westforts a nenašiel som fejky na vás, resp. dva, či tri tam boli a svorne tam boli naši naskákaní v obrane :) Pohľad- Žial, ale podľa toho, čo externe pozorujem, tak 85% nenaklonovaných hráčov ho má dosť podobný, ako keď som nad tebou zlomil palicu. Čo Thena a Moxxi? Mesiace bany a zrazu unban? Čo Crony, vari sa k nim našiel živý majiteľ? :D
Potom dohody o bojoch ake sme mali, ako ste ich vzdy menili a porusovali, ak nebolo podla vas. Tak som dohody ukoncila a stali sme sa mestom, ktore bolo je a bude same za seba. Tam neriesime take nevysvepel veci ako vy, sme tam skupina ludi, ktora uz hrala Kentucky a ktora vie coho ste schopni, co sa vlastne zas a znovu potvrdilo.
Tak moja zlatá, pekne krásne si prejdi WA, kde sme riešili tie veci- do týždňa, ako sme sa dohodli ste prišli o pevnosť- "Možem ju hodiť spať?" "Chceme si ju dobyť spať" a o 20 min ste boli na fejkoch, kedy som ti povedal, že sme skončili s dohodou :) A čoho sme schopní? Na K som rotoval hráčov do ali, ktorú si ty nazývala teľatami a nikto tam nevydržal. Potom som tam išiel ja a pomohol im a zrazu vedeli mať útoky na 40+ kol, ale iniciatíva nulová, až keď sa chýlilo k Louis a viacerí sme mali osobný život :) . Na K si žila z našich skúseností, z kostola Imoly a pod. Nepopieram, že si itemy zoháňala sama, ale tie ostatné veci máš od nás :) a zabúdaš, že keby nie je mňa a Hereho, tak si v Imole tak týždeň aj s cestou a pakovala by si sa von. Či už ani tie siahodlhé správy, čo si vypisovala Jaquenovi a Pukimu neboli?
Nezabudam na to, ako som vacsine z Vas pomohla, ked ste nemali na nuggety a ja som tocila tomboly, abyh som Vas obliekla, a tu vyskakujete ako najvacsi frajeri
Oh, ale rovnako si ich aj požrala láska. Každopádne menuj 3 okrem Webstera a tvojich odídencov.
Nevadi, ja som sa poucila a ti, ktori ma poznaju, tak vedia, ze kto ako ku mne, tak ja k nemu. A preto, aj po neviem akej tvojej hanuasovej snaje si sa snazil nase mesto rozdelit a mna znicit, poviem ti len jedno, nase mesto Dragonstone drzi jeden s druhym, a pokial vasu stranu budu viest naivita deti a nevyspele rozhodnutia a este vyssie ego, tak budete mat na kazdom svete problem.
"Snaja" išla nezávisle odomňa, lebo som jej popisoval, aké opičiny robíte a neverila mi :D Tiež som bol milo prekvapený, keď sa ohlásila.

--------------------------------
A teraz pár faktov- ľudia, čo od teba odišli a zrazu videli obraz podložený dokazmi a nie slepým hejtom, ako tu predvádzaš, tak HOPLA, už nejdú späť, lebo očividne asi je na tej strane, kde som stál a kde stoja chalani (nemožem povedať, že s nimi vo všetkom súhlasím) teraz, tak bude tej pravdy asi o zrniečko viac, že hej. Ja som sa s vami snažil ako s racionálnymi ľudmi už druhý svet, pritom mi ostatní vraveli, aby som sa na to vysral, že sa s vami nedá alebo, že je chyba na mojej strane- hm, tá druhá skupina je zredukovaná na teba a tvoj krúžok bitia klincov do hlavy. Ale ty nemáš podvodníkov, ale vlastne je tam Odin/Jarmedko/ a ešte jeden (btw, 2/2 Jarme, tešilo ma, možno sa pritrafím dať to na 3/3 :) )

O mne bolo všeobecne známe, že keď niečo support aktívne nerieši a robia to ostatní, tak prečo by som sa mal vedome dávať do nevýhody? Ako som povedal, moj ban je plneprávny a nemienim ho protestovať a som rád, že prišiel. Čo mi vadí je dvojitý kilometer- v prípade Barona boli a sú stále screeny, kde sa priznáva k veciam, ktoré sú proti pravidlám, ale keďže hold, screeny sú ľahko upraviteľné, tak chápem, prečo to podpora nechce príliš brať v úvahu. Keby sa však pozreli na trhy a predpokladám, že už aj IP, tak by ste na tých 5 dní po prstoch dostali obaja, čo si myslím, že je na mieste.

Edit: Pevnosti, pokiaľ sme tam bol ja, tak každá jedna pevnosť bola poctivo vybojovaná alebo vybudovaná, zase prr :)
 
Naposledy upravené :
A teraz kvôli tomu, že som dostal od vás (hlavne od teba a Woodyho (ktorý mimochodom tiež skončil ako ja)) pomoc mám byť ako dostihový kôň s klapkami na očiach ?

Len kvôli tomu, že si mi niekedy pomohla a okrem veci na stavbu som ti musel všetko vrátiť (čo sa vlastne samo maže) musím sedieť v rade a byť ticho ? Toto nie je fabrika kde ráno vstanem a robím do nemoty a úkor niekoho kto mi dáva plat.

Budem reagovať na vetu : “Nase mesto ziadne problemy nevyrabalo, nase mesto na vas iba reaguje.”

-Tak ako keď som bol u vás a kopali sa takéto boje lebo vám nesedeli počty ľudí na bojoch.
-Tak ako keď chodil Multi Hill s nami na boje
-Tak ako sme hrali nočné boje
-Tak ako teraz ? Kvôli tomu, že sme zobrali Normu a Grand do mesta a tým pádom aj ich pevnosti ?

Si k smiechu Daenerys, namiesto riešenia vyrábaš problémy a nie, že ich riešiš. Ty tu vyplakávaš ako oni sa správajú ako deti ale ty sa správaš štýlom : On mi nedal vedierko tak mu zbrúram hrad z piesočku..


PS : Asi ti treba pripomenúť keď sme hrávali nočné boje a tebe s baronom sa nepáčilo, že sme mali niečo malo bodov do tabuľky naviac za deň a pritom baron postavál v rohu boja. Povieš mi čo ste potom spravili ? SPRÁVNE, riešili ste problem problémom.. začali ste kopať takéto boje aby ste povedali NÁM PATRÍ TENTO SVET A KEĎ NEBUDE PO NAŠOM NEBUDE VÔBEC.


Tak a teraz mi povedz koho ego nepustí. Keď vy dvaja ste schopný zničiť celý svet kvôli tomu, že vy dvaja nemáte body do posratej tabuľky.
Animal, ale takto to bolo aj okolo vianoc. Vždy to tak bolo. Baron dostal na K prvý krát odomňa zradu? Už sa nekopalo FF, ale nám. Chodil som za nimi s xy riešeniami, prehováral som xy ľudí a nikto, ale že NIKTO nechcel, teda pokiaľ sa Texas neosamostatnil :) Len ťažko pomožeš niekomu, kto sa hodí o zem a bude kričať na plné pľúca, že ho ideš znásilniť a popri tom zapáli celú osadu, lebo vlastne všetci sú proti nemu.

Smutné je, že nikto z toho ich tábora, Woodyho vynímajúc, si nedal robotu, aby sa pozhovárali so mnou/ herem alebo hocikým od nás. Ja som s našimi komunikoval transparentne, ukázal som im situáciu a nechal, nech povedia svoj názor- potom som sa vyjadroval ja.
 
Animal, ale takto to bolo aj okolo vianoc. Vždy to tak bolo. Baron dostal na K prvý krát odomňa zradu? Už sa nekopalo FF, ale nám. Chodil som za nimi s xy riešeniami, prehováral som xy ľudí a nikto, ale že NIKTO nechcel, teda pokiaľ sa Texas neosamostatnil :) Len ťažko pomožeš niekomu, kto sa hodí o zem a bude kričať na plné pľúca, že ho ideš znásilniť a popri tom zapáli celú osadu, lebo vlastne všetci sú proti nemu.

Smutné je, že nikto z toho ich tábora, Woodyho vynímajúc, si nedal robotu, aby sa pozhovárali so mnou/ herem alebo hocikým od nás. Ja som s našimi komunikoval transparentne, ukázal som im situáciu a nechal, nech povedia svoj názor- potom som sa vyjadroval ja.
Ja som to začal riešiť keď bol vo vedení Jaq, ja som bol ochotný priviesť oči nad určitými vecami len aby neboli hádky a fungovalo to, do momentu pokiaľ mi nebolo povedané, to môžeš to nemôžeš a hento nebude tak. Namiesto toho aby som mal voľnú ruku v tom čo som robil som dostávali rozkazy a prikázania, keď som hral s nimi počúval som špinu na vás ale až odstupom času som uvidel ako to reálne bolo, prajem viacerým aby to zistili.
 
Ja som to začal riešiť keď bol vo vedení Jaq, ja som bol ochotný priviesť oči nad určitými vecami len aby neboli hádky a fungovalo to, do momentu pokiaľ mi nebolo povedané, to môžeš to nemôžeš a hento nebude tak. Namiesto toho aby som mal voľnú ruku v tom čo som robil som dostávali rozkazy a prikázania, keď som hral s nimi počúval som špinu na vás ale až odstupom času som uvidel ako to reálne bolo, prajem viacerým aby to zistili.
Jop, takto to mal aj Woody, presne si pamatám a mám aj odložený screen z toho, keď mi písal, že hocijaká snaha padla, lebo Denisa to stopla :D Škoda ho, bol to férový a rovný chlap. Som smutný, že sa história opakovala, ale čo už.
 
Hore