Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

Skupinka kalmarov sa navzajom podporuje, ze ma to neprekvapuje :)

Woodyho si zmenil ked si prisiel na Scynthe multaku k nam do mesta riesit boje, potom ste obaja dostali perma no. Nahoda?

Kazdu jednu loz viem uviest na pravu mieru, ale to zase pridete s dvojnasobkom dalsim prekrutenych klamstiev a nikdy sa to neskonci. Tak si ma nenavidte, kludne, ale prekrucat co bolo a sa stalo nie je potreba. Urcite odmietam, ze som hru hrat nevedela a vy ste ma ju naucili. Naucili ste ma tak akurat ako najst multaky v bojoch, to som sa naucila urcite.

Chodte si najst nejaky konicek, aspon zemiaky okopavat, nech ste uzitocnejsi :)

@Crony mozes vyviest nejake nasledky, skontrolovat multaky a uzavriet tuto temu? Uz to je trapne....
 
Ja som to začal riešiť keď bol vo vedení Jaq, ja som bol ochotný priviesť oči nad určitými vecami len aby neboli hádky a fungovalo to, do momentu pokiaľ mi nebolo povedané, to môžeš to nemôžeš a hento nebude tak. Namiesto toho aby som mal voľnú ruku v tom čo som robil som dostávali rozkazy a prikázania, keď som hral s nimi počúval som špinu na vás ale až odstupom času som uvidel ako to reálne bolo, prajem viacerým aby to zistili.
Áno ja som sa snažil robiť ústupky ajkeď viac ľudí somnou nesúhlasilo, že mám robiť ústupky voči strane ktorá mala minimálnu až žiadnu snahu o riešenie a o ústupkoch ani nehovorím, koľkokrát som sa kusal do jazyka lebo moja toxicita z predchádzajúceho sveta nebola vítaná druhou stranou som sa mesiace zdržiaval všetkých uštipačných poznámok a mesiace som bránil hate smerom na Dragonstone v našich bojových chatoch alebo aliančných chatoch nech sa držíme v akom takom mieri čo najdlhšie, veľa ľudí to už za ten čas vzdalo čo je pri takejto anarchii docela pochopiteľné. Pri komunikácii s Daenerys som sa vždy snažil milo ajkeď som nebol často na 100% stotožnený s tým čo píše a často ma hneval jej level komunikácie, ktorý často pripomínal asociála, ale budiš snažil som sa a skončilo to unfriendom lebo som raz napísal čo si myslím a čo sa mi nepáči po mesiacoch čítania správ typu mne je to jedno a ja nič neriešim. Po dlhšej dobe prišla iniciatíva a friend request a mal som dojem, že by to mohlo byť tak ale pri detinskej zámienke Baronových fejkov, že najväčší podvodník sa pridal ku nám a že sme mali bany mi príde fakt ako nasilu hľadanie zámienky pre ďalšie stupňovanie anarchie tohto serveru. Pridala sa aj Daenerys ktorej som napísal že vodu káže víno pije, kde by sa vyspelý dospelý človek s čistím svedomím maximálne tak zasmial a ona začala kopať boje a homofóbne bezhlavo urážať moju persónu. Ja som sa ako aj na salóne aj na podpore po bane priznal a po 5 dňoch hrám s čistým svedomím a snažím sa hľadieť mi svoje, ale po XY incidentoch mi nedalo nepovedať svoje na bezhlavé kopanie bojov. Ako je aj vidno každý čo mal kúsok iniciatívy, tak ho to omrzelo keď videl spôsob komunikácie a riešenie problémov.
 
Skupinka kalmarov sa navzajom podporuje, ze ma to neprekvapuje :)

Woodyho si zmenil ked si prisiel na Scynthe multaku k nam do mesta riesit boje, potom ste obaja dostali perma no. Nahoda?

Kazdu jednu loz viem uviest na pravu mieru, ale to zase pridete s dvojnasobkom dalsim prekrutenych klamstiev a nikdy sa to neskonci. Tak si ma nenavidte, kludne, ale prekrucat co bolo a sa stalo nie je potreba. Urcite odmietam, ze som hru hrat nevedela a vy ste ma ju naucili. Naucili ste ma tak akurat ako najst multaky v bojoch, to som sa naucila urcite.

Chodte si najst nejaky konicek, aspon zemiaky okopavat, nech ste uzitocnejsi :)

@Crony mozes vyviest nejake nasledky, skontrolovat multaky a uzavriet tuto temu? Uz to je trapne....
Toto že keby skontroluje mulťáky tak pončo na 2 aj s Baronom ste isto nakúpili ešte cez akciu ale odložili ste ich doteraz... Ty musíš mať ale veľkú spotrebu zubnej pasty lebo z huby taký kandel čo len hovná melieš že to normálny človek nepochopí...
 
Skupinka kalmarov sa navzajom podporuje, ze ma to neprekvapuje :)

Woodyho si zmenil ked si prisiel na Scynthe multaku k nam do mesta riesit boje, potom ste obaja dostali perma no. Nahoda?

Kazdu jednu loz viem uviest na pravu mieru, ale to zase pridete s dvojnasobkom dalsim prekrutenych klamstiev a nikdy sa to neskonci. Tak si ma nenavidte, kludne, ale prekrucat co bolo a sa stalo nie je potreba. Urcite odmietam, ze som hru hrat nevedela a vy ste ma ju naucili. Naucili ste ma tak akurat ako najst multaky v bojoch, to som sa naucila urcite.

Chodte si najst nejaky konicek, aspon zemiaky okopavat, nech ste uzitocnejsi :)

@Crony mozes vyviest nejake nasledky, skontrolovat multaky a uzavriet tuto temu? Uz to je trapne....
@Crony ale začni s Daenerys a Baronom :)
 
Denisa veď uveď na priamu mieru, ja sa rad bavím na vas. Popravde uz mi to chýbalo. Lebo zatiaľ na tieto tvoje ftípki, čo nazývaš pravdou vieme upratať veľmi rýchlo.

Edit: pamätáš si, keď si sa ma pýtala, ze aký máš ísť expiaci, bojový reskill? Alebo keď si sa na bojoch hýbala jak jednoduchšia srna a do 15 kole bolo po tebe? Oh, alebo sady :D Pripadne, keď si sa učila s jaqom a pukim duelovat. Ty si len nasypala, robila klauna a tam to aj haslo, pokiaľ sme ta nechytili my. Aspoň maj toľko chochmesu (to je niečo ako sebareflexia, tou sa oháňaš) a priznaj si to. Ja som ju v sebe našiel, je čas na teba
 
Naposledy upravené :
Bolo by fajn, keby si to poviete do pysku doslova, to už by nebolo toľko drístov imo. Ale robiť zo seba svätca a mať prescriptovaný west je divočinka trocha.

Plus, mulťák ti nájde, samozrejme. Možno tak v inej dimenzii, keď do toho inno pošle nejaké euro z odpustkov.

Plus dva, výkyvy nálady v počte kopaných fejkov sú v štatistike celkom jasné.

Plus tri, riešiť pretlak z iného sveta na L je tiež divočinka.

Plus štyri, keď niekto nestranný, alebo aj taký Zorro niečo napíše, pošle ten screen napríklad, dostane odpoveď hodnú človeka, ktorý je pred záchvatom, alebo jak nejaké emo decko. Neviem, či takýmto spôsobom sa niečo vyrieši.

Plus päť, screen upravovať je celkom slabá výhovorka, keďže je 300x odscreenovaný a dostať ho do takej podoby upravený, je celkom sranda :D poprave, aj to sa dá vyzistiť, že je to upravené.

Plus šesť, púšťať si hru do života, aby to preliezlo do hlavy už v takejto podobe, to treba mať riadnu odvahu.

Plus sedem, vodu kázať, víno piť už netreba ďalej rozoberať.

Koniec hlásenia. Dajme si pivko.
 
No nic stacilo.. vidim ze nema argumenty, nic ine som ani necakal.. nabuduce netreba napisat sloh klamstiev a nebude backfire no.. a plakat tu za Cronym ktoreho toto ale ze vobec nebavi a ma ine starosti je take detinske zase.. este k tomu ked je tu dokaz o tom jak radis ludom ako pouzivat dobby script a radsej sa k tomu ani nevyjadris a pytas bany pre nejake multaky zase (podotykam ze TY mas ponco na ^2).. sa divim ze sa nevolas Roberta Ficova lebo chrbtova kost a sebareflexia nikde..
Zbohom
 
Budem odnes používať :
Viacero ľudí ma nemá rado / sú proti mne = všetci sú klamári 100%tná účinnosť.

Alebo poprosiť Cronyho nech uzavrie tému :D

K tým klamárom ti poviem asi len toľko :
Celý DRAGONSTONE a Bodie + Angelf1re ktorému som hneď písal potvrdí, že hneď prvý problém ktorý bol, bol kvôli Ali s Bodie.
Keď klamem, tak klamem vo všetkom alebo vôbec. V tom sme rozdielny, ty klameš vo svoj vlastný prospech a ja nemám absolútne žiaden dôvod klamať, čo budem mať z toho, že ťa tu na fóre pošlem do smútku ? :D SPRÁVNE ani hovno :D
 
Naposledy upravené :
skoda ze skoncil tento beef dvoch stran trapnych klamarov. nevedel som si totiz vybrat ci fandim danice a jej dorotke alebo jakezovym 27 multakom, pripadne pani spravnakovi animalovi co beha ako streleny po mape s autoklikerom a sem tam mu supnu
ban:D ste uplne topa ako dokazu magori znicit svet.

Preto doporucujem bezte si zahrat klasik, je tam dobra komunita bez uboziakov ktorych som vymenoval hore, co v zivote by bez podvadzania nedokazali nic v hre .
 
Naposledy upravené :
Hore