Súťaž pre duelantov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
P.S. Po skončení súťaže, mi prosím napíšte do telegramu na hre (nick Asiko9) vaše všetky oznámenia s duelov. Oznámenia mi pošlite maximálne do 1 dňa, po skončení limitu, potom už oznámenia neakceptujem. Nezabudnite na oprávnenie oznámenia. :xmas10 Potom sa dohodneme na dátume vydania cien. :xmas9
Prajem veľa šťastia. :)
Duelantsk%C3%A1_s%C3%BA%C5%A5a%C5%BE_asiko.png


A TW Team ešte venuje do súťaže každému výhercovi 100 dlhopisov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Len vyhrané duely.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6358

Hosť
Nič v zlom. Tá snaha je síce pekná, no táto súťaž mi príde taká zvláštna...
Bola spustená dosť narýchlo, takže pochybujem, že o tom vedelo viac, ako 5 hráčov...
A navyše, čo je to za duelantskú súťaž, keď vyhrať môže aj stavbár, ktorý za deň prehrá najviac duelov ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som sa pridal ale na Buffale nehrám. Tá iniciatíva je pekná ale keby bol v tom nejaký systém a prepracovať tú hru :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Treba dat vediet skor ako 5 hodin pred... to je fakt maximalne malo.. aj 24 hodin je malo, apson tyzden
a samozrejme na toto forum chodi malo ludi treba to napisat v hre mozno by ti s tym vedel pomoct aj support ze by dali oznam o takej sutazi keby davala zmysel
 

DeletedUser

Hosť
A skús to nejak lepšie prepracovať, aby sa počítali iba vyhrané duely alebo poškodenie alebo bezvedomia... takto je to blbé lebo tretotriedny stavbár môže prakticky vyhrať duelantskú súťaž
 

DeletedUser9056

Hosť
Už to preberáme s Linteo -m, pokiaľ to výde, bude to super :) . Ak uvidím, že sa to ujme, urobím také niečo aj na Californii. :)
 

DeletedUser

Hosť
myšlienka je fajn, tak ho neodsudzujte, samozrejme to chce čas a informovanosť a samozrejme stanoviť jasné ciele a podmienky turnaja.
prvoradé je zvážiť si čo sa bude uznávať a čo nie, si zober že taký tank znesie duelov a duelov a kedže nemusí vyhrať, tak by to možno aj využil nejaký.

Treba určite brať do úvahy len víťazstva a aj to len tie, u ktorých duelant reálne aj ziska nejaké tie skúsenosti. Treba si to premyslieť, každý kto si to už skúšal dobre vie, že to nie je vôbec ľahké naplánovať niečo pre hráčov, tak aby to bol aspoň ako tak v poriadku.
 

DeletedUser4451

Hosť
Podla mna to vobec nemusi byt o vyhrach a uz vobec nie skusenostiach.. nechaj mu to tak ako si to vymyslel a co ked tank znesie nech znesie, aj tak nic neuhne a neznesie ich zase milion a este k tomu ked mu dojde energia nemusi mat na to posilnovace ako ostatní
 

DeletedUser9056

Hosť
Myslím, že tak, ako som to teraz urobil (viď http://prntscr.com/kyp81 ), tak to je super. Budú sa rátať len vyhrané duely, lebo keby sa rátali aj prehrané, tak kľudne môže vyhrať túto súťaž nejaký stavbár, ktorý je dennodenne napádaný.
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že tak, ako som to teraz urobil (viď http://prntscr.com/kyp81 ), tak to je super. Budú sa rátať len vyhrané duely, lebo keby sa rátali aj prehrané, tak kľudne môže vyhrať túto súťaž nejaký stavbár, ktorý je dennodenne napádaný.


aspon by ten chudak stavbar konecne nieco z toho mal ze je dennodenne duelovany... :D
alebo mozno prave naopak, vdaka tym uznanym prehram by ho ludia nechali na pokoji tych par dni aby nahodou nevyhral...


ps. ty mas tolko penazi na rozdavanie? :)
 

DeletedUser9056

Hosť
aspon by ten chudak stavbar konecne nieco z toho mal ze je dennodenne duelovany... :D
alebo mozno prave naopak, vdaka tym uznanym prehram by ho ludia nechali na pokoji tych par dni aby nahodou nevyhral...


ps. ty mas tolko penazi na rozdavanie? :)

:D aspoň niečo
Radšej som to dal len na vyhrané duely aby nevznikli zbytočné problémy . :)

p.s. Najprv som chcel dať vstupné do súťaže nejaký poplatok , aby som vedel poslať odmeny za 1. 2. a 3. Miesto.. Ale je to blbosť, zbytočná práca .. :odJackNoface:
Pokúsim sa to splatit zo svojho, ale pochybujem že naškrabem vyše 100.000$ :D snáď to nejako zvládnem ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore