Súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
@innogames naozaj nerozumiem tomuto
  • Odpoveď musí byť pridaná ako príloha, ktorá je viditeľná na fóre bez otvárania stránky tretej strany.

kde mam dat svoj prispevok a ako aby nebol viditelny. fakt to nemozete napisat trosku jednoduchsie?????
 

Crony

Člen tímu
Vyriešite obrázok, pripojíte ho ako súbor v odpovedi v danej téme I. kola.
Za správnu odpoveď sa nepovažuje link na stránku tretej strany, teda napríklad nejaký image hosting, kam daný obrázok nahráte.
 
Crony taka otazocka.... po vyhrati a vypisani tiketu bude odmena pridana na kazdy svet ktory bezi alebo clovek si bude musiet vybrat len 1 svet ? to je vec ktora ma dost zaujima kedze aktivne hram 2 svety
 

Crony

Člen tímu
pridal som to tam ako obrázok, stačí to tak?
Áno, pripojiť súbor/obrazok priamo ako prílohu v odpovedi.

Crony taka otazocka.... po vyhrati a vypisani tiketu bude odmena pridana na kazdy svet ktory bezi alebo clovek si bude musiet vybrat len 1 svet ? to je vec ktora ma dost zaujima kedze aktivne hram 2 svety
Pravidlá, bod číslo 19. → Pre vašu žiadosť budete musieť vybrať „Súťaž“ ako typ ticketu a ako svet ten, kde by ste chceli získať svoju odmenu.
Čiže vyberiete si na ktorý svet chcete odmenu a ten špecifikujete v žiadosti cez ticket.
 
goya je to jednoduche... stiahnes si ten obrazok do PC otvoris ho v photoshope ale v podobnom programe... spojis jeden koniec s druhym... potom otvoris tu sutaznu temu kliknes na toto https://prnt.sc/1OuuV5XG2WZi a nasledne tam ten obrazok das... ten prispevok co pridas caka na schvalenie cize ho nik neuvidi okrem hernej podpory...
 
Bude cez vikend viac casu na vyplnenie odpovedi, konkretne pre piatkove a sobotne kolo obe aspon do nedele vecera?
Alebo Inno ocakava, ze namiesto chlastania budeme sediet pri weste?
Diky.

Edit: krivo pozeram, uz vidim ze v soboty a nedele sutaz nema byt, moja otazka tykajuca sa piatku vsak plati (robota -> chlast -> vytriezvenie najskor v nedelu).
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore