Súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Otazka k narodeninovej sutazi: Budu sa dat dodatocne ziskat casti setu, ktore sa z nejakeho dovodu nepodari ziskat cez sutaz na fore?
- napr. ak bola v danom kole nespravna odpoved
- alebo sa daneho kola hrac vobec nestihol zucastnit
Ci uz za nugety, alebo nejake dodatocne bonusove kola so stedrejsim casovym ramcom.
Dakujem za odpoved.
 

Crony

Člen tímu
Otazka k narodeninovej sutazi: Budu sa dat dodatocne ziskat casti setu, ktore sa z nejakeho dovodu nepodari ziskat cez sutaz na fore?
- napr. ak bola v danom kole nespravna odpoved
- alebo sa daneho kola hrac vobec nestihol zucastnit
Ci uz za nugety, alebo nejake dodatocne bonusove kola so stedrejsim casovym ramcom.
Dakujem za odpoved.
Povedal by som, že určite bude nejaký spôsob ako ich získať, ak sa to teraz nepodarí. Popýtam sa.
 
Toto bude dosť zle, budú musieť obidva prípady podľa mňa uznať. Pretože aj pri je technicky slovo. Aj včera bola v zadaní chyba 2 krát rok 2014..
 
Včera som si všimol, že sú zverejnené príspevky zo súťaže. Neštudoval som ich nejak extra, ale bude ešte zvlášť rozpísané, že kto vyhral, alebo keď nájdem svôj príspevok medzi zverejnenými, to znamená, že som na zozname výhercov?
 

Crony

Člen tímu
V každej téme kola pribudne zoznam výhercov, následne budete môcť cez podporu požiadať o prípadné získané predmety.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore