Súťaže -> odmena?

Chceli by ste, aby v súťažiach boli odmenou rôzne predmety?


  • Celkový počet hlasujúcich
    135
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči, na fóre sa dávnejšie spomínala téma, či môže byť odmenou zo súťaže nejaký predmet, ktorý by sa danému hráčovi pridal do hry. Preto by sme radi počuli váš názor na túto tému. Boli by sme radi, ak by ste sa vyjadrili o všetkých záporoch a kladoch takejto súťaže. Podmienky by boli čo najvyrovnanejšie pre všetkých. Odmenou však nemusí byť žiadny špeciálny predmet, ale aj predmety, ktoré sa bežne dajú kúpiť v ktoromkoľvek meste.

Poprosím, aby ste tu nespamovali, ale skutočne sa vyjadrili ohľadom súťaže.

S pozdravom

TW Team
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by bolo fajn, keby si víťaz vybral či chce nuggety, alebo vzácny predmet :)
- ja by som bral predmet a som ZA :)
 

DeletedUser

Hosť
Návrhy zatiaľ nechajme bokom. Skús zhodnotiť pozitíva a negatíva takej súťaže...
 

DeletedUser

Hosť
super by bolo, keby sa už v tejto súťaži čo je dalo vybrať čo chceš :D
- potrebujem motiváciu :D:D
 

DeletedUser

Hosť
JA by som si zobral priklad z net fora kde sutaze prebiehaju mesacne v roznych kategoriach. Odmeny su vacsinou male, 5 nugetov plus nejake atributy ci schopnosti. Myslim, ze toto by hracov potesilo. Aspon by si tak nezavideli, keby niekto nahodou ziskal predmet, co sa neda najst.
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by to podľa mňa celkom dobré, myslím že do súťaže by sa potom zapojilo viac hráčov (motivácia cennej výhry) a aj by to pritiahlo viac hráčov na fórum. Určite by ale bolo treba súťaže organizovať častejšie, aby sem chodilo viac ľudí :)

Negatíva vidím jedine v tom, že niekto nie je tak schopný ako niekto iný, napr. nie každý je dobrý grafik. Tiež je negatívum to, že by si to ľudia závideli, ale to už je ich vec ;)
 

DeletedUser

Hosť
samozrejme je to dobrý nápad veľa lúdi by to pritiahlo aj na fórum za mna áno :)
 

DeletedUser

Hosť
JA by som si zobral priklad z net fora kde sutaze prebiehaju mesacne v roznych kategoriach. Odmeny su vacsinou male, 5 nugetov plus nejake atributy ci schopnosti. Myslim, ze toto by hracov potesilo. Aspon by si tak nezavideli, keby niekto nahodou ziskal predmet, co sa neda najst.

Ja si myslím že také predmety tu nebudú.

K veci Súhlas ale iba tie predmety ktoré sa dajú kúpiť na dajme tomu 6 000.
 

DeletedUser

Hosť
popravde všetky dobré /tajné/ zbrane sú po 10 000cca a teda 6000$ je nič...
to by každý bral nuggety...

no a potom tých súťaží by muselo byť asi "viac" :D
 

DeletedUser

Hosť
dobry napad ale je v tom jeden hacik .. vyhranovacik ktory sa iba pred chylkou zaregistroval a odmena bude drahy plateny klobuk ... a ma uroven 2 ...
 

DeletedUser

Hosť
popravde všetky dobré /tajné/ zbrane sú po 10 000cca a teda 6000$ je nič...
to by každý bral nuggety...

no a potom tých súťaží by muselo byť asi "viac" :D

Kto hovoril o tajných zbraniach? Môžu to byť hocijaké predmety, nemusia to byť práve tajné zbrane...
 

DeletedUser

Hosť
tak to zas nie...
napr. 90% ľudom čo sa zapájajú je ten klobúk nanič :D
- skoro všetci ho majú :D
...tie schop. sú asi najlepšie - dostaneš napr. za
1. miesto: 10 schop.
za 2. miesto : 7 schop.
a ost. 3.-5. po 5 :D


k tým tajným zbraniam - no tak keby to bol normálny predmet, tak radšej by som bral nuggety :D
- ako za premko vyšší príjem dám viac $ ako za ten predmet
 

DeletedUser

Hosť
Najferovejsie by bolo vytvorit skupiny. Kazdy hrac by sa zapojil do skupiny co mu najviac vyhovuje. Nemohol by byt vo viacerych skupinach. Napriklad by to bolo podla pevnost, duel, praca atd. V kazdej skupine by boli 3 vyhercovia.

1.cena - 5 atributov a 5 bodov schopnosti
2.cena - 2 atributy a 3 body schopnosti
3.cena - $10000

Ceny su iba ako priklad. Myslim, ze ohodnotenie vyhercov v podobe bodov alebo penazi by nikoho nesklamalo.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore