Súťaže -> odmena?

Chceli by ste, aby v súťažiach boli odmenou rôzne predmety?


  • Celkový počet hlasujúcich
    135
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ja by som to bral... vyherca by si mohol vybrat medzi nuggetmi a predemetom... no musi to byt vyvazene...
 

DeletedUser

Hosť
Dobrá myšlienka.Výhra nugety alebo predmet.Podľa toho čo.Ak by to bol bilis peacemaker tak by som bral ten, ale ako by to bol nejaký klobúk tak radšej nugety.
 

DeletedUser

Hosť
a ten predmet by sme sa pred tým dozvedeli, čo dostaneme ? lebo ak by to bola napríklad nejaká ošarpaná bunda , alebo plášť, tak by každý chcel nuggety, muselo by to byť niečo vzácnejšie. Ale inak dobrý nápad.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Negatíva,nie su žiadnenedá sa k tomu zatial až tak dobre vyjardiť lebo ešte nie je ani tá súťaž ale sútaž keby už bola tak by to malo biť spravodlivé a pre všetky úrovne
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim ze nie
Su ludia ktorych nadanie v grafike je nulove a toto by bolo pre nich obrovske znevyhodnenie...Osobne som proti,ked nam nedovolite tajne zbrane z dueloveho turnaja preco z nejakej grafickej sutaze ktore je lahsie ako duelova liga???
Schopnosti ok,ale tajne zbrane nie
 

DeletedUser

Hosť
nikto nehovorí o podmienkach súťaže, ale o jej uskutočnení. Tak isto nikto nepovedal, že to bude s grafického smeru. :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Aha,ale francuzi urobili duelovu ligu,je sutaz zrovnatelna s niecim takym???
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim ze nie
Su ludia ktorych nadanie v grafike je nulove a toto by bolo pre nich obrovske znevyhodnenie...Osobne som proti,ked nam nedovolite tajne zbrane z dueloveho turnaja preco z nejakej grafickej sutaze ktore je lahsie ako duelova liga???
Schopnosti ok,ale tajne zbrane nie

A takisto ani o tom, že odmenou by boli tie "tajné" zbrane.
 

DeletedUser

Hosť
Predmet...Bola by to dalsia moznost ziskania tajnych zbrani,nepovedz mi ze by to robil niekto s vedomim ze za to nemoze dostat nic svietiace...Potom by sa na to kazdy vytoto :) Komu treba zaket?Kazdy chce svietiace :p
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som ho teraz napríklad potreboval :p a kto hovoril o čo sa bude súťažiť? FR malo jednu súťaž a hneď chcú všetci to isté ? Radšej si navrhnite niečo svojho, ale toto nie je téma o tom! Mohli by sa vyhrať rôzne veci ako schopnosti, nuggety (malá časť) nejaké to oblečenie a vždy by mohlo byť na výber. Ale už v niekolkých svojích príspevkoch opakuješ OT, ktorá sa netýka tejto témy.
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslím, že by bolo celkom dobré vyhrať nejaké zbrane, ktoré sa dajú nájsť - figarova britva, huckleberryho prak alebo granmotovu pištoľ apod. a bolo by dobré usporiadať na to nejaké súťaže, tentokrát naozaj nie grafické
 

DeletedUser

Hosť
bolo by to dobre ale dal by som náhodne a nech su tam aj dake unikaty...
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je tato sutaz super lebo sa tu da paradne nasmiat.:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore