Súťaže -> odmena?

Chceli by ste, aby v súťažiach boli odmenou rôzne predmety?


  • Celkový počet hlasujúcich
    135
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
No nieje to zlé ja by som si vybral radšej ten predmet
 

DeletedUser4172

Hosť
To sem proale např.Sem na úrovmi 15 vihraju něco pro lvl 85....:DTak jediný co stim udělá je že to prodá:D
 

DeletedUser

Hosť
ja najviac suhlasim s matejkom... mozes si vybrat prachy predmet alebo nugetky ... co sa ti najviac hodi... asi najlepsi napad tu hodeny a som za
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslim že by tam mali byť veci a take ktore sa ťažko získajú alebo vôbec sa nedajú získať alebo že by si dostal ešte aj medajlu aj tak sa da
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslim že by tam mali byť veci a take ktore sa ťažko získajú alebo vôbec sa nedajú získať alebo že by si dostal ešte aj medajlu aj tak sa da

ale aby to boloo rovnocene ... das ulohu ktoru mozu splnit iba lvl 60 a vysie ..trosku nespravodlive
 

DeletedUser

Hosť
Co k tomu

Yeaaaaaah!
Dobry napad ak sa nemylim uz tu raz bola sutaz o boxer.:howgh::howgh::howgh::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Pozitívne je že ťa hra bude viac baviť ak budeš obdarený ale nemali by to byť nejaké extra veci, ja si myslím že by si hráč mohol vybrať nejakú vec do určitej penažnej hodnoty alebo prémium :) A negatívum asi žiadne. Je to dobrý nápad.
 

DeletedUser

Hosť
jasne a kto to tu bude sponzorovať ? :D:D:D vy ste dávači si myslíte že peniaze, elektronika sa len tak objaví ? admini vám možu max pridať nuggety do účtu to je všetko.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore