Súťaže

Zdrvím všetkých preživších, ktorí ešte ostali pre tejto hre a venujú jej kúsok svojho času...

Chcel by som požiadať Admina alebo niekoho z členov tímu ohľadne oživenia hry tým, že by som rád zorganizoval vnútrosvetové súťaže.

Mám veľmi veľa nápadov a plánov, ale sám to nedokážem zorganizovať, ľudia čo ma chcú zdisovať, alebo vysmiať nemusia pridávať žiadne príspevky ani strácať čas týmto príspevkom. Už dlhú dobu vieme a vidíme, že táto hra, ktorá bola prezentovaná ako dobrodružná - "Divoký západ", sa zmenila na Farming simulator a zbieranie produktov.
Jediný svet, ktorý ešte jakš takš žije je Delaware, preto to je môj jediný svet, ktorý som ostal ešte hrať. Nepočítam "nové" svety, ktoré sú vraj živé, alebo "živšie", keď do pár mesiacov to tam úplne zapadne prachom. A to aj vďaka ľudom, ktorých denno denne stretávame na salóne a musia si dokazovať to, že sú najmúdrejší, najšikovnejší, najbezchybnejší a žiaľbohu, alebo pre nich chvalabohu by som s týmto mohol pokračovať donekonečna. Ale o to tu neide, ide o hráčov, ktorí znepríjemňujú hru ostatným hráčom. Preto by som chcel aj tieto temné stránky tejto hry vložením vlastného úsilia a času oživiť súťažami, ktoré sa nebudú odohrávať len na fóre, ale aj priamo v hre. Išlo by o duelové súťaže, súťaže v remesle a mnoho ďalších. Ak mi tu ľudia chcú vytknúť to, že by mnoho hráčov bolo v nevýhode, tak sa nebojte pravidlá a podmienky by boli pre každého rovnaké. Ja chcem Podporu a Admina poprosiť o túto možnosť, pretože táto hra potrebuje takúto aktívnu podporu priamo z hry, niekoho kto túto hru hraje a venuje sa jej a bude tu tá možnosť to tu kúsok aspoň oživiť. Vás to nebude stať nič, len vám prepošlem návrh súťaže, podmienky, časový rozptyl počas ktorej by mala súťaž prebiehať, kľudne by som prispel do súťaže aj vlastmýni vecam aj dolármi, aj keď tých má každý dostatoki, ale kebyže ste chceli podporiť súťaže nejakými maličkosti pre povšimnutie tak by som neodmietol. Dúfam, že mi dajú hráči za pravdu.... A ak sa toto zametie pod koberec a nepohne sa ani prstom, čo ako som písal, vy by ste nemuseli robiť naozaj nič, o všetko by som sa postaral ja, tak dávam hre moje posledné zbohom, Ďakujem vás za pochopenie a naozaj vás prosím o to aby sa tu niečo začalao diať.
Len na koniec dodám to, že mám stále záujem pomôcť ostatným čo ma len ohovárajú, využívajú a nemajú ma v láske, váš Miro.
 
Miro nechcem byť zlý ale ty vlastne čakáš najskôr na vyjadrenie ešte Linteo-a, kedže žiadny návrh (presný) neodznel. Ja budem rád za nejakú súťaž len treba vedieť čo to bude až potom viem povedať či sa mi takýto koncept páči alebo nie.
 
Ja som za! Trošku súťaží na oživenie nezaškodí a keď má Miro nápady prečo to nevyužiť......Tandar myslím si, že konkrétne nenapísal asi preto lebo čaká či to prejde a či ho bude kontaktovať podpora. Lebo ak zo strany podpory nebude záujem načo sa má trápiť ? Pred časom tu bol "konkurz" keď hľadali moderátora, neviem či bolo nakoniec toto miesto niekým obsadené, ak áno tak nikoho nového som tu nevidel ak nie tak by to mohol robiť aj tu Miro ked má čas........
 

Deleted User - 4

Hosť
Ja som tiež za, veď o tom som tu alebo aj priamo na chate, písal a vyzýval už toľkokrát a toľko veľa rokov... Všetku snahu o oživenie West tím rád podporí (nie herná podpora, pretože tá na toto neslúži), ale samozrejme treba písať konkrétne. Pokojne môžeš písať do tejto témy, ktorú si si založil.
 
Písal som Cronymu ohľadom maďarského westu. Všimol som si, že jeden maďar sa logol na tw-calc z hu13 s gringo zbraňami, nájdete ho v rebríčku bojov v odolnosti v obrane a nevyhral international speed, tak som bol zvedavý odkiaľ to má. Admin tam robí sezónne speed súťaže v rámci serveru (halloween, veľká noc, vianoce), ktoré trvajú 2-3 týždne a dávajú výhru v podobe ľubovoľne zvolených 1 až 2 itemov z Gringo sady pre 1/2/3. miesto v xp (nugget aj nenuggetové kategórie). Za duely, boje, remeslo aj dobrodružstvo je tiež 1 predmet z Gringa (pri dueloch tuším, že 2) + k tým výhram zopár nuggetov a koláčiky šťastia. UPD za zúčastnenie sa rozdáva tiež.

Všetko sú to medzieventové speedy, hráči z hu vraveli, že sa tam hlási dosť veľa ľudí a sú tie speedy úspešné. Za pokus to stojí.
 
Preklad z maďarských speed súťaží v 2020:

1. jarný speed (16/4 - 17/5 2020)
- 1. a 2. v xp (full gringo), 1. v xp bez nuggetov (full gringo)
- 3. v xp (200 nuggetov a speedy gonzarlis titul)
- remeslo 1.500 nuggetov, 2.=400 nuggetov, 3.=200 nuggetov

2. nezávislosť speed ( 2-24.júl 2020)
- iba nuggety za 1/2/3 miesto v xp, bojoch, dueloch, remesle, bodoch úspechov, stavaní kostola
- nejaké staré avatary ako extra výhry k 1. miestam

3. speed súťaž v stavaní kostola
- nuggety za 1/2/3/4/5 miesto pre všetkých členov mesta
- upd za zúčastnenie

4. halloween speed (26/10 - 16/11 2020) = ani nie tak celkom speed, skôr súťaž
- boli rôzne úlohy a body za rýchle vyriešenie tých úloh
- 1.-5. miesto 1 vec z gringa + nuggety
- 6.-10. miesto nuggety

5. vianočný speed 9/12 2020 - 6/1 2021 = nenuggetová súťaž, prémium a ostatné nugeťácke vymoženosti sú vypnuté
- 1/2/3 miesto v xp, dueloch, bojoch, remesle a úspechoch dostanú nuggety a 1 vec z gringa
- 4 a 5 miesto v xp, dueloch, bojoch, remesle a úspechoch dostanú nuggety a 1 vec z hocijakej tomboly od 2012 - 2019

nevravím, že to treba doslova a dopísmena skopírovať, ale dá sa to nejak spojiť. 3x full gringo za 4 týždne "práce" sa mi zdá veľa.
primerané výhry by boli 1, 2 maximálne 3 veci z gringa za popredné miesta, nejaké nuggy/upd k tomu, koláčiky šťastia + staré avatary a titul, + nejaká malá odmena za účasť
 
Preklad z maďarských speed súťaží v 2020:

keby niekto nevedel, čo je speed server = na začiatku dostane každý hráč nejaký balíček s vecami (set, mätové čaje, nápoj na prehodenie schopností a vlastností a pár upd). z prác je +1000% peňazí, +1500% xp, +200% šťastie a drop chance, +500% rýchlosť, +500% regenerácia energie a hp, +200% pracovná motivácia. tieto staty sa dajú ľubovoľne zmeniť/upraviť pred súťažou.
 
Nápad nie zlý. Problémom je nepomer počtu hráčov. Maďari si môžu dovoliť taký event pretože ich tam hraje omnoho viac ako tu. Tu to inno pre tých 100 hráčov čo tu raz za deň klikajú 15minút, asi taký event nepovolí. I keď také súťaže sa robia často len nie u nás.... Aj tak už je celá hra postavená len na eventoch a súťažiach na ničom inom. Niekedy sa dalo pohode duelovať aj bojovať teraz buď kostol alebo produkty nič viac..... :(
 
Stop takýmto súťažiam. Kto chce gringa nech si vyklika za PB

absolutne nesuhlasim, gringo je pomaly outdated set - už vyrobili sety, čo sa číslami približujú bonusu Gringa v xp / šťastí / drope / rýchlosti...zbrane sú ešte stále op na boje pre vojakov a pracovníkov. A Inno v maďarsku to využije, nech sa ešte z Gringa vyťaží čo najviac peňazí, kým je relevantný. Češi mali súťaž kde stačilo robiť nejaké questy na ich eventovom serveri a prvých 10 vyhralo ľubovoľný predmet z Gringa.

tvoj gringo stál 1760eur, vyklikal ti ho Itachi za tvoje peniaze ako to bolo dohodnuté, čo je verejné tajomstvo. To isté spravil Strážca kôz, až na to že má lepšiu výhovorku lebo s Hurkou žije. Ickov si to vyklikal sám cez mulťáky a nezistili to dodnes lebo je šikulenko. Aj admini to vedia, ale je to biznis a ich príjem.

Prejdime k biznisu - 3 x gringo za 1760eur = 5280 eur pre Inno.
Pre speed súťaž to znamená, že aspoň 264 ľudí kúpi 1000 nuggetov za 19,99

alebo

106 ľudí kúpi 2750 nuggetov za 49,99

alebo

hráči minú viac ako 300.000 nuggetov za celú súťaž. a aj keď hráči minú viac ako 300.000 nuggetov na speede, stále nedostali full gringa iba 1 až 2 predmety podľa umiestnenia. Myslím, že vedenie uváži, či sa im oplatí niečo takéto robiť. Rolu ale zahrá, či ten speed bude profitový, a nie tvoj názor.

vidíme sa na speede, peace
 
absolutne nesuhlasim, gringo je pomaly outdated set - už vyrobili sety, čo sa číslami približujú bonusu Gringa v xp / šťastí / drope / rýchlosti...zbrane sú ešte stále op na boje pre vojakov a pracovníkov. A Inno v maďarsku to využije, nech sa ešte z Gringa vyťaží čo najviac peňazí, kým je relevantný. Češi mali súťaž kde stačilo robiť nejaké questy na ich eventovom serveri a prvých 10 vyhralo ľubovoľný predmet z Gringa.

tvoj gringo stál 1760eur, vyklikal ti ho Itachi za tvoje peniaze ako to bolo dohodnuté, čo je verejné tajomstvo. To isté spravil Strážca kôz, až na to že má lepšiu výhovorku lebo s Hurkou žije. Ickov si to vyklikal sám cez mulťáky a nezistili to dodnes lebo je šikulenko. Aj admini to vedia, ale je to biznis a ich príjem.

Prejdime k biznisu - 3 x gringo za 1760eur = 5280 eur pre Inno.
Pre speed súťaž to znamená, že aspoň 264 ľudí kúpi 1000 nuggetov za 19,99

alebo

106 ľudí kúpi 2750 nuggetov za 49,99

alebo

hráči minú viac ako 300.000 nuggetov za celú súťaž. a aj keď hráči minú viac ako 300.000 nuggetov na speede, stále nedostali full gringa iba 1 až 2 predmety podľa umiestnenia. Myslím, že vedenie uváži, či sa im oplatí niečo takéto robiť. Rolu ale zahrá, či ten speed bude profitový, a nie tvoj názor.

vidíme sa na speede, peace
HAHA
 
Hore