Súťaže

absolutne nesuhlasim, gringo je pomaly outdated set - už vyrobili sety, čo sa číslami približujú bonusu Gringa v xp / šťastí / drope / rýchlosti...zbrane sú ešte stále op na boje pre vojakov a pracovníkov. A Inno v maďarsku to využije, nech sa ešte z Gringa vyťaží čo najviac peňazí, kým je relevantný. Češi mali súťaž kde stačilo robiť nejaké questy na ich eventovom serveri a prvých 10 vyhralo ľubovoľný predmet z Gringa.

tvoj gringo stál 1760eur, vyklikal ti ho Itachi za tvoje peniaze ako to bolo dohodnuté, čo je verejné tajomstvo. To isté spravil Strážca kôz, až na to že má lepšiu výhovorku lebo s Hurkou žije. Ickov si to vyklikal sám cez mulťáky a nezistili to dodnes lebo je šikulenko. Aj admini to vedia, ale je to biznis a ich príjem.

Prejdime k biznisu - 3 x gringo za 1760eur = 5280 eur pre Inno.
Pre speed súťaž to znamená, že aspoň 264 ľudí kúpi 1000 nuggetov za 19,99

alebo

106 ľudí kúpi 2750 nuggetov za 49,99

alebo

hráči minú viac ako 300.000 nuggetov za celú súťaž. a aj keď hráči minú viac ako 300.000 nuggetov na speede, stále nedostali full gringa iba 1 až 2 predmety podľa umiestnenia. Myslím, že vedenie uváži, či sa im oplatí niečo takéto robiť. Rolu ale zahrá, či ten speed bude profitový, a nie tvoj názor.

vidíme sa na speede, peace

Ako nechcem ti moc kaziť tvoje ilúzie ale fakt si myslíš že keď sa zúčastní eventu dajme tomu 100 hráčov, tak každý bude automaticky nugetiť ? Je to na zamyslenie, pretože stále sú tu hráči čo do hry nedali ani cent alebo max 10€ ked došiel bonus raz za rok. Na SK hráčoch inno moc nezarába zjavne. Súťaž by mala byť pre všetkých po vzore klasickej tomboly, kde máš aj free točenia napríklad. Skôr by som prijal takú súťaž kde majú šancu aj taký čo nechcú hodiť mesačnú výplatu do koša....Inno asi nevsadí na tých pár hráčov čo tu ešte otáčajú 20€ mesačne. (i keď neprekvapilo by ma to)
 
Speed sme mali mať , už sa aj chystal a bol pripravený ale vtedy bohužiaľ musel Linteo riešiť útoky na jeho osobu a podobné mentálne skraty jednotlivcov. Tak sa to nakoniec odkladalo až z toho nič nebolo.
K tomu gringovi, áno získal som ho najčistejšie ako sa dalo a nestál ma ani tretinu toho čo si písal, niečo okolo 400 e, zlaté časy 500 % bonusov.

Myslím si, že keby mal Crony chuť spraviť speed a dal odmenu gringa ( alebo napr. aspoň jeho časti, zbrane prvý, oblečko druhý atď.) prilákalo by to veľa hráčov a určite by to trocha oživilo hru aj na normálnych svetoch aspoň na chvíľu.
 
Ako nechcem ti moc kaziť tvoje ilúzie ale fakt si myslíš že keď sa zúčastní eventu dajme tomu 100 hráčov, tak každý bude automaticky nugetiť ? Je to na zamyslenie, pretože stále sú tu hráči čo do hry nedali ani cent alebo max 10€ ked došiel bonus raz za rok. Na SK hráčoch inno moc nezarába zjavne. Súťaž by mala byť pre všetkých po vzore klasickej tomboly, kde máš aj free točenia napríklad. Skôr by som prijal takú súťaž kde majú šancu aj taký čo nechcú hodiť mesačnú výplatu do koša....Inno asi nevsadí na tých pár hráčov čo tu ešte otáčajú 20€ mesačne. (i keď neprekvapilo by ma to)

to, co Crony vymazal - nevies, kolko nechaju hraci pocas speedu za tie slubovane casti Gringa. ale na speed sa nehlasis preto aby si hral bez nugetov a dostal 100upd a kolacik stastia za ucast.

K tomu gringovi, áno získal som ho najčistejšie ako sa dalo a nestál ma ani tretinu toho čo si písal, niečo okolo 400 e, zlaté časy 500 % bonusov.

dobra cena, ale nie je tam ani raz spomenute ze mam nieco proti tomu ako si to ziskal, a neda sa to ani zistit spätne (i guess).

ale chapem frustraciu, ak niekto da 1k+ eur na gringa a na madarskom serveri to vyhra 16 rocny chlapec co 10hodin denne klikal krokodilov za par dni:huh:
 
Necítim frustráciu, ja rád doprajem nech si to vyhrá kto chce a nato má. Otázka je ako to vyhrá či to naseká cez script na klikanie (čo je najnovší hriech) alebo zadotuje hru a strávi tu 10 dní. Osobne by som to klikať nešiel aj keby ho nemám, lebo viem že nemám šancu ho získať. Samozrejme stále som názoru, že by takýto štýl súťaže padol na úrodnú pôdu a hre samotnej pomohol :)
 
to, co Crony vymazal - nevies, kolko nechaju hraci pocas speedu za tie slubovane casti Gringa. ale na speed sa nehlasis preto aby si hral bez nugetov a dostal 100upd a kolacik stastia za ucast.



dobra cena, ale nie je tam ani raz spomenute ze mam nieco proti tomu ako si to ziskal, a neda sa to ani zistit spätne (i guess).

ale chapem frustraciu, ak niekto da 1k+ eur na gringa a na madarskom serveri to vyhra 16 rocny chlapec co 10hodin denne klikal krokodilov za par dni:huh:

Práveže ja som hral speed svety bez nugetov, pretože som si myslel že motyka vystrelí možno..... Preto to aj píšem. Ak už má byť nejaká súťaž, tak ju podporím nech je od kohokoľvek, len nech je pre všetkých hráčov, nielen pre tých čo do toho dajú peniaze.
 
Práveže ja som hral speed svety bez nugetov, pretože som si myslel že motyka vystrelí možno..... Preto to aj píšem. Ak už má byť nejaká súťaž, tak ju podporím nech je od kohokoľvek, len nech je pre všetkých hráčov, nielen pre tých čo do toho dajú peniaze.

jak som písal, ak chces viac ako kolacik stastia za ucast, musis nieco obetovat, chudak Figura z hu13 si doklikal nechty pre zbrane.
 
Hore