Súprava kovbojskej hudobníčky

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
Nieje to čudné, že je súprava kovbojskej hudobníčky dostupná aj pre mužskú postavu, nieje to len nejaká chyba?
 

DeletedUser11700

Hosť
Nie je to čudné, že súprava vaquera ja dostupná aj pre ženskú postavu, nie je to len nejaká chyba?
 

DeletedUser10071

Hosť
Ty si nový hráč či čo ? West je prehnane liberálny, nevidím na tom nič zlé...
 

DeletedUser9061

Hosť
Ide mu asi o to, že staré súpravy sú tiež možné obliecť len na postavy určitého pohlavia a mali by to aj podľa mňa ujednotiť.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nieje to čudné, že je súprava kovbojskej hudobníčky dostupná aj pre mužskú postavu, nieje to len nejaká chyba?

Už som sa na to opýtal, zatiaľ som nedostal odpoveď.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Ďakujem za ochotu.
Uvidíme, aké ďalšie sety budú obojpohlavné, ja dúfam že žiadny, ale ako pozerám, tak niektorým ľudom (hráčom tu) tradičné hodnoty nehovoria nič, hold svet sa mení v riadnu stoku, kde vyzerať a byť normálny je čudné, treba byť riadne progresívny, spraviť zo seba multi-kulti-trans-liberálnu štetku a všetkých osočovať za xenofóbne/rasistické správanie.
Dnes je to ,,len" ženská súprava, zajtra to môže byť realita v školách, aby všetky deti nosili sukne, ako dievčatá, tak aj chlapci.
Samozrejme aj tu sa nájde niekto, kto trochu vyčnieva z radov a to Škóti a ich kilty.
 
Ale si sa riadne opustil :D nejaká súprava v hre mi je naozaj ukradnutá, myslím to tak že mi je úplne jedno či sa moja súprava volá po osobnosti z divokého západu mužského alebo ženského pohlavia.. keď sa ma také veci budú dotýkať v skutočnosti tak potom považujem za normálne začať nad tým rozmýšľať a prípadne sa ohradiť, pretože tiež niesom žiaden zástanca toho čo sa dnes pretláča, ale všetko ma svoje hranice, netreba to riešiť niekde kde to problém nie je.. mimochodom, doteraz keď tu boli súpravy ako Pat Garrett, John Wesley, Frank James a podobne, to bolo v poriadku keď ženy s ženskými postavami mali nosiť na sebe také veci?
 

DeletedUser3733

Hosť
Ale si sa riadne opustil :D nejaká súprava v hre mi je naozaj ukradnutá, myslím to tak že mi je úplne jedno či sa moja súprava volá po osobnosti z divokého západu mužského alebo ženského pohlavia.. keď sa ma také veci budú dotýkať v skutočnosti tak potom považujem za normálne začať nad tým rozmýšľať a prípadne sa ohradiť, pretože tiež niesom žiaden zástanca toho čo sa dnes pretláča, ale všetko ma svoje hranice, netreba to riešiť niekde kde to problém nie je.. mimochodom, doteraz keď tu boli súpravy ako Pat Garrett, John Wesley, Frank James a podobne, to bolo v poriadku keď ženy s ženskými postavami mali nosiť na sebe také veci?

Čo sa celkovo týka oblečenia vo Weste, nikdy mi to neprišlo celkom normálne, že väčšina nieje rozdelené podľa pohlavia.
To ako sa niekto rozhodne obliekať (v hre alebo aj v reály) je jeho rozhodnutie, len mi to nepripadá normálne.
 
stole je to len hra a pride mi to trošku uletene tu riešit nazov setu a to či to nosi postava muža alebo ženskej
 

DeletedUser3733

Hosť
Našťastie je to len hra :)
Inak celkom nerozumiem tej časti, kde si písal o názve setu, ten je v poriadku, ten nieje predmetom mojej otázky.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore