Salón Arizona

DeletedUser7779

Hosť
Všimol som si, že Arizona nemá salón, tak ho tu založím.

Toto je téma pre voľný pokec hráčov na Arizone.

Prosím, príliš tu nespamujte.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
Baví ťa to že? :D :D tak prispejem prvý :D som práve zahájil svoju duelovú kariéru :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Vzdávam česť pre mňa stále najskúsenejšiemu bojovníkovi na celom weste, ktorý to hrá tak ako ja od prvučičkého sveta (v nemecku) a dnes sa rozhodol spraviť tomu všetkému koniec.
Takmer 3000 bojov na konte po celom weste - cením...

eSpriit.

Ujo generál dôchodca :D napísal/-a:
Ďakujem za všetky boje na slovenských svetoch, najmä sk5 a Arizona bola super, držte sa a veselé vianoce všetkým. Ja už na hry nejako nemám čas, ide si zahrať hru, ktorú už len tak ľahko neodinštalujem a volá sa Rodina. Držím palce všade, aj tam kde sa nedá. eS.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Všimol som si pokles hráčov na Arizone, napr. iba pred polrokom bolo ešte približne 8K hráčov a teraz len úbohých 2,4K. Keby neprišla 2.0, možno by tomu bolo inak. Tie truhlice sa nemuseli zrušiť. Od roku 2013, ako keby už Inno táto hra ani nezaujímala, veď po celom The Weste sú obrovské straty hráčov...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lol ty uz nic nepis :D prace sa budu odomykat po leveloch ale 10lvl bude mat odomknutu sou bufalo bila :D :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Joj choď spať. :D keď ti to nedošlo, aj tak postupne budú môcť robiť všetky práce. A nie že už nič nepíš ale sa neozívaj, ma nebaví čítať tvoje trápne narážky na mňa, keď aj oni, musíš aj ty, nepozeraj na druhých ale na seba hej?
 

DeletedUser4623

Hosť
ten pravý sa ozval :D :D :D určite 10 lvl nebude môcť robiť šou buffala billa tak neviem o čom tu kecáš
 

DeletedUser7779

Hosť
Už zase aj ty? To bolo ako príklad, a som nehovoril že to je úplne presné.
 

DeletedUser7779

Hosť
Joj, hej. Ja furt do druhých nerýpem. Furt s niečim otravujete. Vy musíte úplne do podrobností rozobrať každý môj príspevok. Alebo keď sa pomýlim tak už robíte z toho vedu. Asi to začnem robiť aj ja, a uvidím či ti to bude príjemné. Ja že som spammer ale ty že tu hraješ trápneho a stále ma rozoberáš a rýpeš do mňa, toto je v poriadku. A nevyhováraj sa stále, keby polovica mojich príspevkov bola spam tak už mám dávno ban... Akokebz ty si bol svätý, teba sa nič netýka, a len na druhých všetko... Ja tu apoň neotravujem ľudí ako ty...
 

DeletedUser

Hosť
Joj, hej. Ja furt do druhých nerýpem. Furt s niečim otravujete. Vy musíte úplne do podrobností rozobrať každý môj príspevok. Alebo keď sa pomýlim tak už robíte z toho vedu. Asi to začnem robiť aj ja, a uvidím či ti to bude príjemné. Ja že som spammer ale ty že tu hraješ trápneho a stále ma rozoberáš a rýpeš do mňa, toto je v poriadku. A nevyhováraj sa stále, keby polovica mojich príspevkov bola spam tak už mám dávno ban... Akokebz ty si bol svätý, teba sa nič netýka, a len na druhých všetko... Ja tu apoň neotravujem ľudí ako ty...

a kto by ti dal ten ban z adminov tu býva online iba Linteo a ostatný admini strašne málo a ke´d tu je Linteo tak nemá čas si čítať všetky príspevky
 

DeletedUser

Hosť
Joj, hej. Ja furt do druhých nerýpem. Furt s niečim otravujete. Vy musíte úplne do podrobností rozobrať každý môj príspevok. Alebo keď sa pomýlim tak už robíte z toho vedu. Asi to začnem robiť aj ja, a uvidím či ti to bude príjemné. Ja že som spammer ale ty že tu hraješ trápneho a stále ma rozoberáš a rýpeš do mňa, toto je v poriadku. A nevyhováraj sa stále, keby polovica mojich príspevkov bola spam tak už mám dávno ban... Akokebz ty si bol svätý, teba sa nič netýka, a len na druhých všetko... Ja tu apoň neotravujem ľudí ako ty...

ty sa mylis v kazdom 2 prispevku a kludne si ma buze**j ked napisem nieco zle je mi to jedno
 

DeletedUser7779

Hosť
:D Zase toto isté. Zase okolo toho robíš vedu, jak som písal. :D Jeden začal, a ostatní sa ku nemu pridali. Arsedko ja ti nič nerobím, ale ty každý môj príspevok rozoberáš, jakeby to bola matika alebo slovina. :D Mi daj pokoj lebo je to trápne, niektorí udia už s tým prestali, a už nebali trápnych, a že ja som samý spam, no, toto že tu stále bavíš múdreho, si myslíš že to nie je spam, tak sa na tom zamysli...
 
Hore