Salón Buffalo

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Zdravím , som ešte nový a poriadne to hrať neviem .. kukal som niake návody a postavy a najlepší sa mi zdal Doborodruh .. ak nie je taký dobrý tak mi prosím poraďťe .. s pozdravom .. Vilden :pánko
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím , som ešte nový a poriadne to hrať neviem .. kukal som niake návody a postavy a najlepší sa mi zdal Doborodruh .. ak nie je taký dobrý tak mi prosím poraďťe .. s pozdravom .. Vilden :pánko

Presne ti neporadí nikto, každému vyhovuje niečo iné :)
 

DeletedUser

Hosť
Já už som si vybral dobrodruha , ešte asi 80xp do levelu 16 .
 

DeletedUser

Hosť
[John Dee]Kde získam balík bavlny neviete náhodou? [/QUOTE]

Balik bavlny je ulohovy predmet a nie normalny produkt a da sa najst pri zbere bavlny. Top iste Ihla a nit pri Stopkani ponoziek.
 

DeletedUser

Hosť
Já už som si vybral dobrodruha , ešte asi 80xp do levelu 16 .

Poradim Ti, hned zmaz ucet a vyber si vojaka. Si este maly level a garantujem Ti ze raz mi podakujes. U nas mazali dobrodruhovia ucty na lvl 60 ked zistili ake ma bonusy vojak...
 

DeletedUser

Hosť
OK a ty sa chces specializovat na nalezy a questy? Lebo len vtedy ma ako taky vyznam dobrodruh. Ak planujes duely, vzdy vojak... hoci teraz nema az take silne bonusy ako mal pred uptade.. moze sa to opat zmenit.
 

DeletedUser

Hosť
špecializujem sa už len na nálezy mám splneních okolo 30 úloh a chýby mi 8 bodov do prepravi munície ale chcem do vykrádanie hrobov idem do zručnosti .
 

DeletedUser

Hosť
Tak potom je dobry vyber ak nemas v plane duelovat, inak premyslal si nad cestou obchodnika? Ja to robim na arizone a neviem si vynachvalit:)
 

DeletedUser

Hosť
Ano. AJ predávanie produktov a nálezov , Remeslo : Mastičkár :)
 

DeletedUser

Hosť
ešte niečo , hladám stavbárov do môjho mesta : Schroet Kommando , ešte neni založené založím až v levely 25 , len mi prosím stavbári ale aj normálny hráči napíšte o rezerváciu , tiež by bolo dobré niekoho kto vie robiť z Photshop tzv <obrázky,signatury>
 
Hore