Salón Buffalo

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
mlady zrebec

Mam otazku ako sa da ziskat mlady zrebec? Na zaciatku som ho mal lebo som ho dostal za ulohu. Ked som dosiahol urcity lv tak som ho predal lebo mi bol nanic a potom prisiel update a zberatelske supravy ale mladeho zrebca mi nezapisalo lebo som ho predal este pred update a viem ze tento problem tu ma vela hracov ktory to zacali hrat hned po zalozeni sveta. Myslim ze bud by mali dat este jednu ulohu na ziskanie mladeho zrebca lebo nikto na zaciatku nemohol predpokladat ze bude update a bude si ho treba zapisat do zberatelskej supravy na tavu alebo by ho mali automaticky kazdemu hracovy zapisat ale bo odobrat zo supravy pre tavu kedze sa mlady zrebec neda vydrazit. Neviem kde som to mal napisat tak som to dal tu kedze tuto temu zalozil LINTEO. Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
mlady zrebec

podla toho co som sa tam docital tak ho uz nikdy nedostanem?
Naco potom robia update z takymi zasadnymi zmenami na hru. Vraj chyba hracou ktory ich predali. Aka chyba? Hrac ktory ma lv. +50 by bol sprosty keby si nechal v invewntary zavadzat zelenacovu supravu. Tak to mali dat aby sa zrebec dal predat. Ked nieco nove vlozim do hry tak tak aby to neovplivnilo hracou ktory to hrali uz pred updatom.
 

DeletedUser

Hosť
trh

To len mne sa zdá ale ten trh je taký neprehľadný??? Ja som vďačný za tu funkciu hľadať inač by som sa tam nevyznal ani za svet...
 

DeletedUser

Hosť
Nie nezda sa to len tebe. Je to neprehladne este aj nazvy veci zmenili zle sa tam teraz orientuje a hlada
 

DeletedUser7068

Hosť
No už by mohli spustit to colorado, na buffale to je stále takové nijaké a změna je v nedohlednu, zdá se .... :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Táto hra je spríjemnenie pracovného dňa či oddychu relaxu :) Nemusí sa tu vrážať toľko €. Dúfam že stejto hry nespravia to čo z DK že sa bude hrať na Prémiové body inak bude... :pif paf. Ak si človek nájde super partiu no nie je nad to. :pánko
 
Hore