Salón El Paso

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Tu si môžete popísať o všetkom, čo sa týka sveta El Paso alebo len tak :)

Otvorenie sveta - už dnes!
 

DeletedUser9364

Hosť
Chcel by som sa spýtať, ako to vyzerá so spusteným? Máte nejaký predpokladaný čas?
 

DeletedUser2444

Hosť
Rád by som vedel váš názor na to, že od otvorenia sveta ubehol viac ako deň a v rebríčku je momentálne iba 979 ľudí, z ktorých sa veľa prišlo len pozrieť a veľa ukončí po leveli 20 ako je zvykom pri zbieraní bodov priateľstva, ak teda stačí 20, neviem presné podmienky.

Tiež nemám presné čísla, ale zdá sa mi, že pri predchádzajúcich svetoch boli čísla oveľa vyššie
 

DeletedUser

Hosť
oznamujem 1. odpadlikovo sedlo (den spustenia vecer) a dnes 1. rudolf na el pase 8-) tolko stastia pokope :D
 

DeletedUser10940

Hosť
tak podľa mňa sa ten svet spustil dosť narýchlo čo je na škodu :ehmehm:
 
hordak, nečuduj sa ;) Ako som čítal na fóre, tak hráči by radšej prijali spájanie svetov a nie nový svet. Hra už nemá žiadnu reklamu, tak aj keď Linteo deklaruje, že hráči radšej prídu na nový svet, lebo nebudú medzi poslednými v rebríčku atď, ale realita je asi taká, že prihlásia sa tí čo hrajú aj na iných svetoch. Ja som napr. omylom klikol na El Paso namiesto Buffala (keďže to ponúka stále aj keď nechcem), takže z rebríčka jedného hráča môžeš odpočítať :D
 

DeletedUser2444

Hosť
pár ľudí som sa pýtal na nový svet, odpovede boli od "starých hráčov" väčšinou v tom zmysle, že už nemajú záujem začínať odznova, že si myslia, že to už nemá budúcnosť a pod. Poviem vám, v expení nie som žiadny majster, tiež ani amatér, ale poviem vám, získať prvých 20 levelov, aby som mohol zadávať hodinovky a nemusel tu sedieť celý deň, je teda pekná drina. Aj to je možno rozdiel počet levelov a skúseností sa navyšoval hlavne kvôli tým "hyperaktívnym" hore v rebríčku, ale pre väčšinu hráčov dostať sa na 100vku povedzme zaberie pekný čas. V tom čase by nebol problém, ale v tom rozdiele medzi prvými a tými kdesi v strede rebríčka, ktorí tiež hrajú aktívne.
Takisto som sa zamyslel nad tým, že by som mal začínať ako úplne nový hráč bez predchádzajúcich skúseností. Keď som začínal ja, kamarát mi dal 5 minútový tutoriál a vedel som skoro všetko, teraz si neviem predstaviť to obrovské množstvo času, ktoré vám zaberie naučiť sa aspoň polovicu všetkých možností, ktoré táto hra dáva, takže napr. naklikať pre úplneho nováčika 20 levelov musí byť nekonečný príbeh.

Takže by bolo možno dobré aj čosi ubrať, verím, že viacerí by sa radi vrátili v čase, nielen z nostalgie, ale práve kvôli tej jednoduchosti
 

DeletedUser2852

Hosť
pár ľudí som sa pýtal na nový svet, odpovede boli od "starých hráčov" väčšinou v tom zmysle, že už nemajú záujem začínať odznova, že si myslia, že to už nemá budúcnosť a pod. Poviem vám, v expení nie som žiadny majster, tiež ani amatér, ale poviem vám, získať prvých 20 levelov, aby som mohol zadávať hodinovky a nemusel tu sedieť celý deň, je teda pekná drina. Aj to je možno rozdiel počet levelov a skúseností sa navyšoval hlavne kvôli tým "hyperaktívnym" hore v rebríčku, ale pre väčšinu hráčov dostať sa na 100vku povedzme zaberie pekný čas. V tom čase by nebol problém, ale v tom rozdiele medzi prvými a tými kdesi v strede rebríčka, ktorí tiež hrajú aktívne.
Takisto som sa zamyslel nad tým, že by som mal začínať ako úplne nový hráč bez predchádzajúcich skúseností. Keď som začínal ja, kamarát mi dal 5 minútový tutoriál a vedel som skoro všetko, teraz si neviem predstaviť to obrovské množstvo času, ktoré vám zaberie naučiť sa aspoň polovicu všetkých možností, ktoré táto hra dáva, takže napr. naklikať pre úplneho nováčika 20 levelov musí byť nekonečný príbeh.

Takže by bolo možno dobré aj čosi ubrať, verím, že viacerí by sa radi vrátili v čase, nielen z nostalgie, ale práve kvôli tej jednoduchosti

Nedá sa mi nič iné, len súhlasiť s tebou do poslednej bodky. Keď West začínal, bol prehľadnejší. Nový je prekomplikovaný a to hlavne tým extrémnym množstvom oblečenia, ktoré je nevyužiteľné (len čsť a aj to len do zbierky). Stretávam sa často s tým, že sa ma noví hráči pýtajú na čo sú tie veci v obchodoch v mestách. Odpoveď je jednoduchá. Na nič. 99 percent na nič. Viem všetko zo starého westu, lebo som sa naučila a uľahčuje to začiatky. Ale veľa z nového sa mi ani nechce hľadať lebo je toho príliš. Nasávam to čo ľudia píšu, učím sa z ich skúseností. Musím však skonštatovať, že kebyže prídem ako úplne nová hrať teraz, tak sa v tom strácam a asi by ma to aj v tom 30 lvl preslo. Úvodný tutoriál ok, i keď je otravný, niečo naučí. Ale keď nový hráč netuší o skriptoch, tak ho tie úlhy veľmi rýchlo prejdú robiť, pretože pri niektorých je to ako hľadať ihlu v kope sena. Hlavne, keď berieme do úvahy, že väčšina sa špecializuje na boje, potom na duely, pár na zberateľstvo, pár na remeslo...Záujem o hru by bol aj väčší, keby nebola už tak preexponovaná a neznechucovala aj dlhoročných verných, ktorí odchádzajú...Že by sa povenovali pevnostiam, dobrodružstvám (ktoré sú nové, ale furt je len jedná otrepaná mapa) to nie...ale vymýšľať stále nové sady a to áno. Zbytočné.
 

DeletedUser

Hosť
pekne napísané vy dvaja . nemám čo iné povedať len
+1
pre vás oboch .
Inak koľko je hráčov na el pase nakoľko na začiatku hry ukazuje "málo osídlené" a nechce sa mi tam ísť len preto aby som sa dozvedel koľko je tam hráčov (nechcem aby si mohli dať ďalšiu čiarku , že aký to bol dobrý nápad a koľko hráčov prišlo XD)
 

DeletedUser2444

Hosť
tak trochu som pobehal "svetový" the-west a našiel pár zaujímavých čísel
asi v každej jazykovej verzii sa v posledných dňoch objavil nový svet
na .cz je momentálne tesne pod tisíc účtov
na .net je myslím nejak 1500, pričom na predposlednom svete asi 5000
na .de je približne 3000, na predposlednom viac ako 8000

otvorenie nových svetov je teda podľa mňa veľký krok vedľa
tiež som zistil zaujímavú vec, na .de verzii je momentálne aktívnych viac ako 10 svetov u nás už momentálne 6, čo je teda v porovnaní s Nemeckom nepomerne viac :)

chcelo by to zmenu, možno nejakú reorganizáciu
 

DeletedUser

Hosť
Chcelo by to hlavne zmeniť rozmýšľanie INNO.
Mali by sa pokúsiť zarábať tak, že bude veľa hráčov a platenými výhodami ktoré by moc nezasahovali do hry (nejaké tie bonusy, napr. vylepšenie na avatara a pod)
A nie oni to robia tak že každý sviatok, prázdniny vymyslia novú sadu aby ľudia nakúpili nuggety a vývoj hry sa skoro nestarajú.
 

DeletedUser

Hosť
Teraz keď už je nový svet, tak tie staršie by ste mohli spojiť do jedného lebo to je katastrofa už s počtom hráčmi na starých svetoch...
 
Hore