Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
Takže vytvoril som Vám na sk5 voľnú tému, kde môžte debatovať o vašich problémoch, môžte si vyjasniť spory medzi mestami. Máte tu voľnú ruku na riešenie vašich problémov z tohoto sveta.

Nechcem vidieť nekonečné debaty v mestskej časti, kde majú byť ponuky a nie rozpravy kto koho dueluje a za čo.

Nech sa páči, Vyjasnite si tu aj duelovanie stavbárov, aj duelovanie medzi sebou prípadne aj vašu duelanstkú česť. Ako by ste si to predstavovali a tak, vidím, že ste do toho žhaví, tak nech sa páči.


Ale chráň Vás boh, ak tu budete niekoho urážať, alebo tu niekto stratí nervy a bude nebodaj vulgárny a podobne. Ak si to pokašlete, tak budete tvrdo zabanovaný, žiadne ohľady brať nebudem a ani žiadny iný mód, a tému Vám uzavrieme.
 

DeletedUser2943

Hosť
DIK ZA TEMU
Mne osobne pripadá duelovanie stavbárov ako slabosť, zvlášť od mesta ktoré sa na fore chváli svojou silou a ambíciami.
Iná situácia je keď sú mestá dostavané a stavbári prehadzujú body do duelových schopností. Alebo ako prípadná odveta.
Je to samozrejme každého osobná vec a nedá sa tomu zabrániť.
Možno vytvoriť nejaký duelový kodex a kto chce sa k nemu pripojí. ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak nesuhlasim s tebou, duelovanie stavbarov je takticka vec, totizto spomalenie vyvoja druheho mesta... a kazdy si mohol vybrat zo 4 tried postav, stavbar je taka ista trieda ako ostatne, tak preco neduelovat? alebo ze dava body len do stavania, no to je tiez jeho vec, ked tak cini, musi sa s tym dotycna osoba zmierit, ze bude tercom utokov....
 

DeletedUser2943

Hosť
je to každého vec, ale potom nemôžeš sám seba nazývať dobrým duelantom a chváliť sa svojím postavením v duelovom rebríčku, lebo všetky body máš získané na úkor slabších hráčov. A keď vás niekto napadne tak sa skrývate za chrbát silnejších hráčov. Našťastie je v hre aj dosť duelantov ktorým sa prieči zaútočiť na stavbára alebo neozbrojeného hráča.
A keď sa oháňaš taktikou tak priateľské duely bez zbraní kvôli expom tiež niesu zakázané. To už kľudne začni aj s nimi.
 

DeletedUser

Hosť
Dick patrona kto chce vynájde sa, na svete 2 som chvíľu hral a bol som stavbár, každý druhý deň keď som už nemal energiu a mal som v pláne ísť do hotela som sa dal s NPC do bezvedomia :)
 

DeletedUser

Hosť
je to každého vec, ale potom nemôžeš sám seba nazývať dobrým duelantom a chváliť sa svojím postavením v duelovom rebríčku, lebo všetky body máš získané na úkor slabších hráčov. A keď vás niekto napadne tak sa skrývate za chrbát silnejších hráčov. Našťastie je v hre aj dosť duelantov ktorým sa prieči zaútočiť na stavbára alebo neozbrojeného hráča.
A keď sa oháňaš taktikou tak priateľské duely bez zbraní kvôli expom tiež niesu zakázané. To už kľudne začni aj s nimi.

pozri, je to kazdeho osobna vec, kazdy ma na to iny nazor, ale ty o mne nemozes nic vraviet, ci som alebo nie som dobry duelant, pretoze o mne nic nevies :) tak ma prosimta nerad k tym lamkam, ktore sa skryvaju za silnejsich clenov mesta a frajeruju sa. svoje problemy si viem vyriesit aj sam. a trosku porozmyslaj nad tou vetou o priatelskych dueloch. myslim si, ze utok na cudzieho stavbara je ine kafe ako priatelsky utok bez zbrani.
 

DeletedUser

Hosť
On duelový kodex existuje Rišo(Dicku...),jen by se potřeboval trochu oprášit.
Dřív to tak fungovalo,na cz1 jsme vyhazovali tyto hrdiny řadem a mohli být i z topu,jenže kdo si teď vyhodí aktivní hráče?Možná tak my,staří bl...A ne dnešní hráči s polovičním věkovým průměrem. :eezmurk:
Otevírá se hromada nových serverů(viz jiný topic tady na foru) a o aktivní hráče je nouze...
Je to každého věc.A i jako strategie města by se to dalo považovat.A vem to čert do doby,kdy mi někdo začne vykládat o herní kvalitě takového města,o dobrých duelových bodech apod,v ten moment si utíkám prověřit tuto "kvalitu" k hrobařovi a hned je jasno. :)
Já to považuji za slabost(především mladších hráčů) útočit na pravé stavbaře nepřátel a tím tak brzdit město.:howgh:

Icebear:
Díky za takovou tému,moc dobrá práce,forum potřebovalo trochu oživit a doufám,že výstrahu pochopí všichni...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A ešte doplním, na svete 3 tiež nie som duelant a duelujú ma aj napriek tomu že som mal napísané že hrám na vodcovstvo a keďže som zameraný na vodcovstvo nehrám ani na silu úderu ani na strelnú zbraň takže v podstate ešte horšie ako stavbár a žijem, ale si to vykompenzujem na tomto svete :D
 

DeletedUser

Hosť
A ešte doplním, na svete 3 tiež nie som duelant a duelujú ma aj napriek tomu že som mal napísané že hrám na vodcovstvo a keďže som zameraný na vodcovstvo nehrám ani na silu úderu ani na strelnú zbraň takže v podstate ešte horšie ako stavbár a žijem, ale si to vykompenzujem na tomto svete :D

Když nejsi duelant tak na mě neutoč když mám trubku v ruce,no comment tento post. :Oo
 

DeletedUser2943

Hosť
add. skrývanie za silnejších:
Petrjuf je ten správny na duely, stačí keď sa mu posťažuješ a už budeš cítiť len smrad tých čo na teba útočili - bilinkove slová z inej témy:--)
Kludne si hrajte ako chcete, ale nerátajte že si vás niekto vážiť. ja skorej chcem dať dokopy hráčov ktorý dodržiavajú nejaké nepísane pravidla čestnosti. A môžu kludne hrať aj proti sebe.
 

DeletedUser

Hosť
presne tak :) duelant niesi ale utočiš na človeka ked ma v ruke trubku.. a keby si aspon vyhral, tak dobre využil si priležitost, ale niesi duelant a utočiš na vojaka a umlati ta trubkou :ahaok:
keby som šiel taky build tak by som sa snažil byt čo najmenej na očiach :--)
 

DeletedUser

Hosť
Když nejsi duelant tak na mě neutoč když mám trubku v ruce,no comment tento post. :Oo

Nie som duelant, ale proti duelovaniu nič nemám :) Navyše už mi to opakuješ asi tretí krát chladnejším tónom, no sprav deťom radosť a oni ťa ešte zhodia že prehráš :D
 

DeletedUser

Hosť
Nie som duelant, ale proti duelovaniu nič nemám :) Navyše už mi to opakuješ asi tretí krát chladnejším tónom, no sprav deťom radosť a oni ťa ešte zhodia že prehráš :D

Říkám to jen při příležitosti kdy se oháníš svým neduelanstvím,nemyslím to zle.
Ale když na mě jdeš před pevností a já mám trubku v ruce,tak nemáš nárok si stěžovat že tě duelují když dueluješ taky a nemáš proto build-to je tvůj problém,já na tebe nikdy předtím nešel a myslím že ani potom,ale to je jedno,je to přece každého věc. :)
 

DeletedUser

Hosť
Aha, dobre, dobre... Kde som sa sťažoval že ma duelujú, tu na fóre určite nie ;) No ja neviem ale tvoj počítač ti už poriadne narušil zrak :D V živote by ma nenapadlo sťažovať sa za prehratý duel ktorý som sám vyzval a už vôbec nie že ma duelujú keď podľa mňa to je nromálne :) Max. čo som sa sťažoval je na mestskom fóre lebo keď už ma dueluje jeden alebo viac hráčov v kuse je moc, no ale určite do toho nezaťahujem celý svet (fórum) a už vôbec nie sa sťažovať vo fóre iného sveta. Tu si minul, myslím že keď niekoho zduelujú vadí to každému, aj mňa naštvalo keď som prehral boj s trúbkou, ale čo s tým má fórum ? Keď to je len hra a každý si hrá podľa seba takže nikto nikomu nemôže nič vyčítať pokiaľ hral podľa pravidiel, max sa posťažovať ale nie mu ešte tu vyčítať že aký je chudák za to ako hrá. Toľko k tomu, máš ďalšiu tému pán predseda ? :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Mám trošku obavy že tady někdo nepochopil varování témy,trošku se uklidněte a přemýšlejte ať nám to tu nezavřou,prosím. :)
Bilinko klidně napiš PM a pravidla si taky můžeme přečíst jinde. :--)
:howgh:
 
Hore