Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
dve výchádzkové palice predané za sebou za 18000 a 18400 niceee:)

a kúpeny hucklberryho prak za 1000$ a špinavý ohnutý kus kovu za 2500$ :)
 

DeletedUser

Hosť
Takže tu máme slávneho Dezertera pekne vyfarbeného :) Dnes ráno som si všimol, že je naňho vyhlásená pekná odmena, bohužiaľ stále spal.. Keď sa neskôr prebral, chcel som zadať duel, ale jeho úroveň bola príliš vysoká, kliknem na jeho postavu a čo nevidim ? Komplet vyzlečený :) O pár minút na to, už odmena naňho nebola a už behal po svete oblečený, žeby ďalšia lamka, ktorá tu praktizuje PD duely a snaží si na tom zdvihnúť ego ?
Samozrejme, screene sú k dispozícii, nech to nie sú len prázdne reči..

[SPOIL]
dezerter18.png
[/SPOIL]

[SPOIL]
dezerter182.png
[/SPOIL]

Viem, že OT, ale keď už sa tu toľko dezerter oháňal aký je najlepší..

//Šimon: Presunuté do pokecu. Celkom by som bol zvedavý, ako sa nám dezerter k tomu vyjadrí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kolicek kolicek kde som napisal ze som najlepsi hmm??kde?ale dobre som rad ze si to myslis...cvero ma celkom reze..kolik inak si nevies dokazat ze si lepsi??kde mas dokaz pd??..co ak som si menil vystroj?ale nechajme tak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale nenapisal som ze som najlepsi to len ty si myslis kolicek...ja som len smutny ze ta nemozem napadnut...cakam ked to bude mozne..ake pd duely..ja mam setky expi spravodlivo vybojovane..ked myslis ze nie mysli si ...nezaujima ma tvoj nazor..
 

DeletedUser

Hosť
Teším sa, keď budem mať dostatočne vysokú duelovú úroveň.
 

DeletedUser

Hosť
kolicek kolicek kde som napisal ze som najlepsi hmm??kde?ale dobre som rad ze si to myslis...cvero ma celkom reze..kolik inak si nevies dokazat ze si lepsi??kde mas dokaz pd??..co ak som si menil vystroj?ale nechajme tak

hello chlapče čo keby si sa k tomu vyjadril ako chlap a nezačal zahovárať?
 

DeletedUser

Hosť
glov aj jozo precitajte si to este raz..to nevadi ze na 1 krat nepochopite....
 

DeletedUser

Hosť
Už unban dávno má, pre mňa osobne je to výsmech, za nazbieranie nezisteného počtu skúseností, peňazí, dostane ban na 3(či 5 ?)dní ? Veď to je smiešne..
 
Hore