Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
kolicek...ja ziadne pd duely nemam peniaze mam setky zarobene a expy tiez..
tak si nechaj tie tvoje vylevy pre seba..
 

DeletedUser

Hosť
No, aby sme si boli na jasnom..

Pokiaľ som bol pri Tebe v pevnosti, tak si spinkal perfektne oblečený v duelovom, akonáhle si vstal, vyzliekol si celé duelové oblečenie a ostal si len s palicou v invente, či s čím to (screen tu máš, takže ak by Ti vynechávala pamäť, ráč si ho pozrieť).

Keď už na Teba odmena nebola, IHNEĎ si sa začal obliekať do duelového oblečenia, klikol som na Teba päťkráť a stále si už mal ďalší kus PREDCHÁDZAJUCEHO duelového oblečenia, tak mi tu netrep rozprávky o siedmych trpaslíkoch a o tom, že si si menil výbavu.

A koniec koncov, nechápem ako môžeš byť takýto censored a sveto svete tu klamať, keď mám screeny a mal si aj ban ! A ešte si dovolíš na mňa poslať nejakého blbečka, ktorý mi začne vypisovať urážky do telegramov, za to by som Ti dal ban ešte raz aby si sa naučil slušnému správaniu.
Už sme tu raz inteligenta s PD duelmi mali, bohužial, nebolo možné mu to dokázať, teraz, keď to už možné je tak Ti dajú takýto krátky BAN a ty môžeš ďalej pokračovať v Tvojom krásnom PD duelovaní a nikto Ti v tom nezabráni, kým Ťa zase nenahlásia ! A mne sa skutočne nechce sledovať nejakého mumáka, či si zrovna nerobí dobre a neotĺka sa s päsťami s nejakým svojim kamarátom.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
vy ste censored kôli nejakej online hre sa tu budete hadat ako psi ????tak toto je moc ......mali by ste byt radi ze ste radi a nie tu do seba skakat kôli duelom v imaginarnom svete ...sa spamätajte
 

DeletedUser

Hosť
No ja umrem :D Kto tu skáče ? Ja sa perfektne bavím na tom, že tu sú ľudia ako dezerter . . .

Btw. téma sa volá zaujimavosti zo sveta, pokec (chvály aj sťažnosti), takže láskavo tu neskáč a buď sa zapoj alebo si svoje múdre postrehy nechaj
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
ja len hovorim ze toto je len hra .....a vy tu hru berete moc vazne (minimalne dezerter ano) btw. dezerter kludni sa ...su na to aj screeny
 

DeletedUser

Hosť
Ja tú hru neberiem vôbec vážne, len ma štvú niektoré veci, keď investuješ do hry svoj čas a peniaze, snažíš sa byť najlepší a niekto ako dezertér bez akýchkoľvek schopností a zručností bude robiť PD duely a podobné špinavosti, tak Ťa nenaštve, že Tvoj vynaložený čas a peniaze vyšli na zmar ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kolik ake mas ty skusenosti s touto hrou??ved ty si bez nuget strateny chlapec..bez nuget si obycajna 0....co stale mas pd duelmy??hrabe ti??si myslis ze ked som 1..mam pd duely no si na omyle..aj na sk2 a sk3 ked som hral a bol som dlho prvy som mal pd duely ze?..kolik ja do tejto hry dam ovela menej casu ako ty...ty si skor zavisli..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A ty si skôr na úrovni 6 ročného dieťaťa, ktoré sa práve naučilo pisať :)

Bežné prémia sú bežnou vecou, peniaze si sám zarobím a sám miniem, naorzdiel od iných, ktorí budu vypalovať zobáky cigaretami a chlastať ako takí censored a robiť hrdinov.
Proste si PDčkár a tak to ostane, keď si taký najlepší všade ako tvrdíš, tak nepotrebuješ robiť takéto blbosti.

Btw. tá medaila za nuggety je asi nejaký bug čo ? Kedže mne nadávaš, že do toho vrážam peniaze :D Farizejstvo prekvitá, vodu kážeš, víno piješ :sibko:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nugety som kupil 3x s toho 2x ked je horucka a nie 10000x ako ty...ale nehaj tak..pd duely nemam a nikde som nepisal ze som naj..ale je mi to jedno co si myslis..nebudem ti tu pisat nebavima to..aj tak meles svoje..
 

DeletedUser4779

Hosť
prepáčte, že tu píšem, ale mám jednu otázku - čo sú pd duely?
 

DeletedUser

Hosť
PD duely - z anglického Push Duels, čiže voľne preložené Priateľské Duely. Ide v nich o to, že už pred duelom je jasné, ktorá strana má vyhrať, Peípadne si aktéri dajú dole zbrane, aby súpera príliš neoslabili. Takýmto spôsobom sa dajú nečestne získať skúsenosti a peniaze. Na slovenských svetoch sú zakázané.
 

DeletedUser

Hosť
nugety som kupil 3x s toho 2x ked je horucka a nie 10000x ako ty...ale nehaj tak..pd duely nemam a nikde som nepisal ze som naj..ale je mi to jedno co si myslis..nebudem ti tu pisat nebavima to..aj tak meles svoje..

Áno, áno áno :D A ja som nugety kúpil len raz, dokáž mi že nie :D Ach jaj, naozaj ma každým príspevkom len viac a viac presviedčaš o tom, že nič iné okrem tých PD duelov nevieš :ocikru:
 
Hore