Salón na pokec

DeletedUser

Hosť
Ale čoby nie? :) Dnes je boj pre bohatých v pevnosti -Red Dwarf- JEDNOTA o 20:36 SEČ. Minimum je $4000 a boj organizuje Simon112. Všetci, čo majú záujem a neboja sa počúvať velenie sú vítaní!
20110423170002!Krásný_dáreček.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale čoby nie? :) Dnes je boj pre bohatých v pevnosti -Red Dwarf- JEDNOTA o 20:36 SEČ. Minimum je $4000 a boj organizuje Simon112. Všetci, čo majú záujem a neboja sa počúvať velenie sú vítaní!

No mohlo sa dat vediet aspon tu na fore, ze bude nejaky boj, ja by som sa rad zucastnil :)
 

DeletedUser

Hosť
Ak bude na nejakom svete nejaký boj pre bohatých, alebo niečo, čo by sa podľa vás mali dozvedieť všetci, kľudne mi napíšte, možno sa to dostane na Facebúkovskú stránku :)
 

DeletedUser

Hosť
Dá sa vám duelovať? Mne už druhý deň nejde a keď chcem niekoho vyzvať, tak sa mi vypíše že duel nie je možný 48 hodín a to ak kliknem na hocikoho.
 

DeletedUser

Hosť
Dá sa vám duelovať? Mne už druhý deň nejde a keď chcem niekoho vyzvať, tak sa mi vypíše že duel nie je možný 48 hodín a to ak kliknem na hocikoho.

Pravdepodobne ešte nenastal ten presný čas kedy si upadol do kómy pred dvoma dňami.
 

DeletedUser6514

Hosť
A čo sú tie boje pre bohatých ???

To bolo kedysi, keď ešte neboli truhličky... Každý hráč zúčastnený na boji pre bohatých mal pri sebe nejakú sumu napr. $5000 a vďaka tomu v boji získavali hráči cenné predmety... Teraz sú truhličky, takže je jedno koľko máš pri sebe...
 

DeletedUser

Hosť
Jááj tak na takom som bol raz a našiel som truhličku okovanú železom. Inač som mal len drevené a lekárske tašky :D:D
 

DeletedUser

Hosť
sacramento fort


18.6.2011únia a Liga výnimočných sa rozhodli tento svet odbremeniť od bojov o pevnosti preto vyhlásili v jeden deň v jednu hodinu štyri boje. Výborne len tak ďalej a môžeme to na S5 zabaliť.Uvidíme čo poviete na to keď Vám budeme vyhlasovať protiútoky.
 

DeletedUser4179

Hosť
sacramento fort


18.6.2011únia a Liga výnimočných sa rozhodli tento svet odbremeniť od bojov o pevnosti preto vyhlásili v jeden deň v jednu hodinu štyri boje. Výborne len tak ďalej a môžeme to na S5 zabaliť.Uvidíme čo poviete na to keď Vám budeme vyhlasovať protiútoky.

A chceš povedať že to neni pravda že ste nevyvolali štyri boje. Keby sme sa chovali ako vy tak vám v ten deň vyhlásime protiútoky a máte po vtákoch. Tak potom neviem kto ničí boje. My za to že vaši hráči nechcú chodiť do bojov nemôžeme. Neni to náhodou tým čo som už písal že vo väčšine miest sú arogantní 12 roční zakladatelia ktorí sa nevedia správať nielen k ostatným mestám ale aj k svojim hráčom?
 

DeletedUser

Hosť
Nechapem prečo tu pišeš kvoli tym duplicitným bojom prepáč ale ked si to tam napísal som si myslel že len hladáš zámienku aby sa nerozdelovalo. A ked ti niekto zanadával tak to sa rieši zo samsarou z weawertownu. Máme sa tam dohodnuť na kompromise! (S tvojím momentálnym prispevkom suhlasím čo som rád že je konečne návrh ktorý stojí za to.)

-Nikoho som neosočoval ani nenadával povedal som všeobecne že posledné 2 mesiace kvalita sveta upadla.
 
Hore