SCHVÁLENÉ: Oznámenie - zverejenie pre alianciu

Páči sa vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
S návrhom súhlasím, ale mal by som k tomu jedno pozmenenie... Miesto toho, aby mal hráč možnosť zverejniť oznámenie členom pevnosti alebo aliancie, by som tam nechal iba možnosť zverejniť to členom aliancie. Zverejniť to členom pevnosti bola zjavne len náhrada za aliancie, kým ešte neboli do hry pridané.

Ak by sme to teda chápali ako pripomienku niečoho, čo vývojári možno zabudli pridať v update s alianciami, osobne dávam tomuto návrhu dosť veľké šance a budeme sa ním zaoberať ;)


Prosím všetkých hráčov, ktorí tu píšu "je to pekné, ale neprejde to", aby sa nad tým najskôr skúsili zamyslieť pred tým, než píšu svoje tipy... Zamyslieť sa nad tým ale aspoň mne trvalo pár sekúnd a ani to nebolelo (teda nie nejak veľmi), takže to môžem len a len odporúčať. :)
 

DeletedUser

Hosť
inak.. micho nechapem ... tuto ty bude dlho trrvat kym nazbieras tych 100 hlasov.... to radsej si to preloz a posli ... inak to fakt neprejde :)
 

DeletedUser

Hosť
Z našej strany je záväzok, že sa návrhom budeme zaoberať, pokiaľ ten potrebný počet hlasov nazbiera (a je to ešte vôbec treba, viď príklad Sedmospáčov set). To ale neznamená, že sa nim nebudeme zaoberať, ak tam tie hlasy nebudú... Postačí, ak je z ankety vidieť, že to prevaha hráčov chce (a nemáme tu príliš veľa chlapikov, ktorí hlasujú [nie] i za to, čo sa im páči :p)
 

DeletedUser

Hosť
Z našej strany je záväzok, že sa návrhom budeme zaoberať, pokiaľ ten potrebný počet hlasov nazbiera (a je to ešte vôbec treba, viď príklad Sedmospáčov set). To ale neznamená, že sa nim nebudeme zaoberať, ak tam tie hlasy nebudú... Postačí, ak je z ankety vidieť, že to prevaha hráčov chce (a nemáme tu príliš veľa chlapikov, ktorí hlasujú [nie] i za to, čo sa im páči :p)

itak to neprejde :D ... ale nemozes porovnavat sedmospaca stymto ..:ociza:
 

DeletedUser

Hosť
itak to neprejde :D ... ale nemozes porovnavat sedmospaca stymto ..:ociza:
Naším fórom to prejsť môže, to je všetko, čo vieme zabezpečiť z našej strany... :)
raiderov návrh som z týmto nijak neporovnával, použil som ho ako príklad návrhu, kedy nebolo nutné, aby sme to posielali my - zabezpečil si to on sám ešte skôr.
 

DeletedUser

Hosť
a chcel by som vas poprosit kto vie dobre anglicky aby to dal na forum the-west net
 

DeletedUser

Hosť
Schválené je to iba z našej strany... To ešte neznamená, že sa im to bude páčiť v Nemecku a pridajú to do hry...
 

DeletedUser

Hosť
Mohol by som sa spýtať či bolo/je to na NET/DE/BETA fóre?Lebo nepočul som o tom nič žeby to prešlo alebo nie.
 
Hore