Sever, juh a hnedovlasý muž

Téma v 'Staršie nápady' založená od SLAV, 8. Dec 2014.

Zdieľať túto stránku

?

Súhlasíte s témou:

1. Áno

55,0%
  2. Nie

45,0%
  1. SLAV

SLAV Hosť

Navrhujem, aby sa pridala zmenila úloha v sérii Sever, juh a hnedovlasý muž, s id: 1938, kde hráč musí poslať do bezvedomia 5 NPC, pretože na tejto úlohe už stojím asi pol roka(som dobrodruh) a neviem si s ňou rady. Preto by som chcel aby sa pridali nejaké rozličné možnosti pre všetky druhy postáv.

2. luuka

luuka

Pridal(a) sa:
    16. Apr 2010
    Obdržané páči sa:
    55
    Vyzkoušej si změnit oblečení, zbraň... Jinak ti asi nepomůžu :D

3. SLAV

SLAV Hosť

to skúšam stále a nič. mohli by tam dať napr. pre dobrodruhov a pracovníkov iba víťazstvo s NPC

4. bin-lamim

bin-lamim

Pridal(a) sa:
    22. Apr 2009
    Obdržané páči sa:
    1
    Problém je to hlavne pre tých, ktorých táto úloha zastihla na vysokom leveli. Ja som lvl 139 a práve som na tom zaseknutý, lebo len ťažko sa dá spôsobiť 2000 dmg v dueli, obzvlášť keď som dobrodruh. Aj keď väčšinu trafím a dávam dobré rany, tak sa dostanem tak na 1500 dmg a viac nie. A robiť kvôli jednej úlohe reskill na duelanta nehodlám.

5. Zeus331

Zeus331 Hosť

lamin tak ti poviem je to skôr v prerozdelení schopností. ja som duelant a tiež som to nevedel dať kým so nespravill resskill na dmg . pamatám si že v nízkych leveloch 20-80 som dával vždy bezvedomie NPC , lenže teraz je to veľmi ťažké pri levely 130 + ked oni majú 2K + životov a zbraň sa vlastne ani od levelu 70 nezmenila (zlatý kolt)

6. bin-lamim

bin-lamim

Pridal(a) sa:
    22. Apr 2009
    Obdržané páči sa:
    1
    O to ide, že tá úloha bola robená pre nižšie levely, lenže na starých hráčov očividne nemysleli. Bezvedomie sa dá normálne spôsobiť NPCčku len veľmi ťažko na vysokom leveli bez reskillu. Najhoršie je, že je to súčasť hlavného príbehu, takže teraz mám kvôli jednej úlohe zablokovaný celý zvyšok príbehu.

7. vladimirba

vladimirba

Pridal(a) sa:
    26. Okt 2010
    Obdržané páči sa:
    0
    je to fakt problem.... mozem menit zbrane, mozem menit oblecenie, mozem menit taktiku..... este ani jedneho NPC som neposlal do bezvedomoa..... bolo by s tym asi treba nieco urobit, admine....

Naposledy upravené : 13. Máj 2015
  8. ...Lukhas...

...Lukhas...

Pridal(a) sa:
    5. Nov 2009
    Obdržané páči sa:
    81
    Čaute ľudkovia. Som level 135 a iba nedávno som prechádzal spomínanou úlohou. Tiež som dobrodruh a ešte zo starých čias mám v obchodovaní cez 460 bodov - takže duelant veľmi nie som :) A je pravda, že som na tejto úlohe zostal zaseknutý pár dní, no podarilo sa mi ju splniť. Zmeny oblečenia, vystriehnutie správnych nepriateľov, taktika, pred otvorením nových duelantov úplne vyzlečenie sa (počul som, že to pomáha),... dá sa to, len treba byť trpezlivý ;)

9. mimo0oza

mimo0oza

Pridal(a) sa:
    22. Okt 2009
    Obdržané páči sa:
    6
    Musím súhlasiť. Tiež ostávam zaseknutá na úlohe, kde musím dať do bezvedomia NPC. Po niekoľkých pokusoch a zmien ma to prestane úplne baviť a len ma to vytočí. Nie som duelantka a nikdy som ani nebola, ani ma to nebaví, takže sa vôbec o duely nezaujímam a tiež by som privítala, keby pre iné typy postáv bola aj iná cesta pre splnenie...

10. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Návrh prepošlem ďalej - z KO zmeniť na normálne víťazstvo.

11. SANDER-RX7

SANDER-RX7

Pridal(a) sa:
    5. Feb 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    Tak potom zmente aj toto

Nájdi pokerové karty (Ruka mŕtveho muža)
    - Víťazstvo v dueli "jedným výstrelom": 0/1

Pre mňa ako obchodníka to je nereálne

12. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Pokojne môžem poslať aj taký návrh.

13. SANDER-RX7

SANDER-RX7

Pridal(a) sa:
    5. Feb 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    ďakujem lebo pre mňa je to fakt nedosiahnuteľné :)
    Samozrejme ak by sa nerátalo s podvodom čiže vopred dohodnúť ale ani to by nemuselo vísť