Sever vs. Juh

Ma sa tento projekt realizovat?

  • Ano, po dokonalej uprave

    Hlasy: 115 89,1%
  • Nie, nasiel som lepsi peojekt, ktory by som chcel

    Hlasy: 14 10,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    129
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som dostal nápad, ako to upraviť:

Keď budeš mať script, ktorý by som chcel spraviť kvôli projektu, tak vedľa názvu mesta budeš mať: ak nebudeš (tvoje mesto) členom ani 1 strany, tak tam budeš mať takú ikonku s vlajkou únie/vlajkou konfederácie (tam bude výber, ku ktorej strane sa pridáš), keď klikneš, ukáže sa ti menu a ty si zvolíš stranu, na ktorú sa tvoje mesto pridá, tým sa odošle oznámenie prezidentovi strany, že sa niekto chce pridať a on by to musel buď prijať alebo odmietnuť; 2. tam bude vlajka únie (mesto patrí k únii), po prejdení myšou by sa ukázalo "toto mesto je členom Únie", na mape by bolo tmavomodrou (inou než vlastné mesto) a jeho pevnosti by mali ikonku tiež pri názve; 3. tam bude vlajka konfederácie (platí to isté ako pri Únii, ale samozrejme s konfederáciou).

Prezident strany by bol hlavou senátu, ktorý by si na začiatku zvolil on, ten by mu pomáhal so všetkým, potom by boli nejakí generáli, ktorých by prezident poveroval vyvolávaním bojov a velením, prezident by tiež mohol byť generálom a mal by nejakú špecifickú výstroj pre prezidenta. Senát by mal zdieľané fórum, ktoré by mohli čítať len členovia senátu (neviem, ako to zrealizovať, keďže zdieľané fóra neexistujú len pre mestskú radu (myslím :D)), tam by sa dohadovali, mali by aj vlastnú chatovaciu miestnosť, senát by si potom každý mesiac volili členovia jednotlivých strán vo voľbách (tento projekt by bol dlhodobý).

V pevnostiach budú môcť byť len mestá z jednej strany (čiže v pevnosti, ktorú vlastní Úniové mesto nemôže byť Konfederačné mesto), za pevnosti by sa prirátavali mestám špeciálne body, za tieto body by sa mohli odomykať ďalšie levely budov v meste a pevnostiach, ktoré vlastnia (napr. kasárne lvl 7, kde by bol kratší regeneračný čas, alebo veže s vyšším bonusom, v mestách obydlia s vyšším lvlom = viac obyvateľov), keby sa rozšírili obchody, tak by tam boli buď menšie ceny, alebo nové predmety.

Duely by mohli prebiehať tak, že by sa nejaký čas duelovali nepriatelia a nejakým vzorčekom by sa vypočítal počet bodov, ktoré to mesto, ktoré duelovalo dostane, napr. dmg spôsobený vo všetkých dueloch / počet duelujúcich hráčov -10.

Čo vy na to? Napadlo ma to len tak počas konverzácie na skype... Takže prepáčte, ak to nebude dobre zoradené.
 

DeletedUser

Hosť
Pato, take upravy nie su pravomoci admina, a aj keby boli, nemoze tak zasadne ovplyvnit hru.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako pozerám linteo súhlasí somnou a ja zas s ním takže :) ja by som išiel ale nemám účty na všetkých svetoch naj. účet mám na svete 3 :(
na akom svete by ste to chceli zrealizovať? ja by som sa toho zúčastnil aj bez odmeny
 

DeletedUser

Hosť
lenže ako tak pozerám nemusia to byť hráči s 99 levelom ...pretože sa tam musia prihlasiť mestá ktoré majú nad 35 obyvateľov alebo tak nejak neviem presne..a v tich mestán nemajú všetci členovia 99 level takže z toho vyplýva že nemusia to byť hráči len s 99 lvl...alebo sa mýlim?
 

DeletedUser

Hosť
ano toto som sa chcel spytat je to navrh alebo sa do prida do hry??...
 

DeletedUser

Hosť
a čo ak by som bol členom konfederácie a môj kamarát alebo spojenec by bol členom únie

_______________________________________________
Sergio bol to dobrý hráč spomínajme naňho v dobrom
Voják Konfederácie,Bohatý zelenáč zelenáč,Hernard,Bandita

podpisgb.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Navrh bol od prveho prispevku vylepseny a pozmeneny avsak na uvodnej stranke som zmeny neurobil. Takze treba si precitat celu temu.
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad. No počas rozohratého sveta by sa nedal uskutočniť. Mestá sú vyčerpané z obrovského počtu bojov už len medzi sebou je to jednoducho vyčerpávajúce.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore