Sever vs. Juh

Ma sa tento projekt realizovat?

  • Ano, po dokonalej uprave

    Hlasy: 115 89,1%
  • Nie, nasiel som lepsi peojekt, ktory by som chcel

    Hlasy: 14 10,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    129
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Únia a Konfederácia

Jeden hráč bude prezident Únie a druhý Konfederácie. Takže 2 dobrovoľníci.

Každý z nich musí byť členom nejakého mesta, najlepšie zakladateľom.

Každý prezident si vyberie a dohodne sa s 2 ďalšími mestami, ktoré sa pridajú na jeho stranu. Mestá s aspoň 35 členami. Zakladatelia v tých mestách budú mať hodnosť generála. Tí budú pomáhať prezidentovi s organizovaním bitiek, či inými vecami.

TW Team vám založí na fóre sekciu, kde prezidenti budú mať práva mazať, presúvať atď. Tam si napíšu zoznamy hráčov, takisto sa tam budú zverejňovať všetky boje o pevnosť ako aj všetky duely s hráčmi z druhej strany (aby toho nebolo veľa, tak len tie do bezvedomia).

Prezident vyhlási boj o nepriateľskú pevnosť, ktorá patrí danej strane a zúčastniť sa tam budú môcť len členovia jeho strany + náhodní okoloidúci. Vylúči z útoku či obrany hráčov, čo nie sú členom jeho strany. Takisto prezident alebo generál môže vyhlásiť hromadné duely proti mestám druhej strany, tj. zduelovať čo najviac hráčov do bezvedomia.

Za každú dobytú pevnosť získa strana body

Mala pevnost – 30 bodov
Stredna pevnost – 90 bodov
Velka pevnost – 270 bodov

Za každého hráča poslaného do bezvedomia v inom meste cez duel 1 bod.

Hrá sa do nahratia 5000 bodov.

Co teda. Ideme nieco urobit?
 

DeletedUser3950

Hosť
Tak ja by sm bol za...ale treba vybrať svet a niekoho, kto to zrealizuje...
 

DeletedUser

Hosť
zas stoho nic nebude... sam to clovek neurobi a bolo by podla mna najlepsie spravit novy svet a konktretne ten projekt tam dat ... lebo dat ho napr do sveta 2 to by sa nedalo bola by to moc velka zmena...
 

DeletedUser3950

Hosť
Ako som raz u Peteeho videl: kde je vôľa tam je cesta...ak by sa skupinka hráčov dohodla vyskúšať tento projekt v malom tak by to išlo...ale keď sa ľudia k tomu budú stavať takto, ako ty chlapík tak je to nemožné...
 

DeletedUser

Hosť
Ako som raz u Peteeho videl: kde je vôľa tam je cesta...ak by sa skupinka hráčov dohodla vyskúšať tento projekt v malom tak by to išlo...ale keď sa ľudia k tomu budú stavať takto, ako ty chlapík tak je to nemožné...

ale setko sa da.. keby to bolo pridane od uplneho zaciatku westu tak by to bolo v pohode... kazdy by zacinal kazdy by bol vtom aspon trochu lamka
 

DeletedUser3950

Hosť
Myslím, že na vyskúšanie sa to dá spraviť aj na zabehnutom svete...
 

DeletedUser3950

Hosť
No ale sám si písal, že to jeden človek neurobí...netvrdím, že sa na realizácií musím podielať, ale nebolo by zlé aspoň to skúsiť...
 

DeletedUser

Hosť
No ale sám si písal, že to jeden človek neurobí...netvrdím, že sa na realizácií musím podielať, ale nebolo by zlé aspoň to skúsiť...

sak ja viem ze to nebude hned zajtra...to nejaky ten rok polrok potrva..keby bolo na mna tak uz zacinam shanat ludi....(ak by to prijali)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore