SHOP - doplnenie motivácie

  • Zakladateľ témy DeletedUser9056
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte,

Mám nápad. Čo keby boli pridané do hry, nejaké posilnenia či už na na pracovnú, alebo duelovú motiváciu, ktoré by boli v UP SHOP-e, a dali by sa kúpiť za Union Pacifické Dlhopisy.

Ďakujem, som zvedavý na vaše odpovede. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Pre tvoju informaciu k veci to je len to treba citat s rozumom a nehrat sa tu na moralistu

Chces k veci? Ok.. som proti - zvyhodnovanie nuggetakov (ak nieco ide za dlhopisy automaticky aj za nuggety - pravidlo UP shopu)

Čo máš stále proti "nuggeťákom", veď si kúp aj ty nuggety, a budete seberovní a nemusíš sa na nich vyhovárať. ;) Približné každý tretí tvoj komentár, súvisí nejako s "nuggeťákmy". :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
nie je velka vyhoda pre nugetakov, ved dlhopisy ma kazdy...




ps a daju sa tam kupit ine posilnenia (na zdravie, energiu,...) to neberu ako zasahovanie do remesla...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Ja nuggety pouzivam prepac asiko ze som si dovolil napisat komentar do tvojej temy nabuduce ta poziadam o povolenie

Pre vasu informaciu - Kebyze su tieto veci v UP shope tak drahá top9 na californii je uz davno na inych leveloch lebo kazdy jedne pyta cigarety na motivaciu kvoli striebornym pracam ako napr. lov pum - Joe Hei a pod. ja im to nemam za zle je to ich vec ale pisem sem objektivny nazor ze to je velke zvyhodnovanie len vy si to neuvedomujete
Duelanti ako cvero, Zorro by mali neobmedzene moznosti okrem ineho a tak dalej.. a remeslo by opat kleslo

Takze nehejtujte hned prispevok v negativnom podtone ale skuste sa nad tym viac zamysliet - nikto z takych hracov by to nekupoval za dlhopisy lebo ich ani poriadne nemaju
 

DeletedUser9056

Hosť
Vidim ze mas potrebu na mna za kazdu cenu reagovat presne opakujes po Linteovi :)

Za to ze ti pomohol so sutazou mu teraz umy aj boty si mi ukradnuty ;)

A nabuduce mi neposielaj trapne poziadavky o priatelstvo na fore neznamych ludi co su tu 2 tyzdne aj s botami neprijimam

A uz prosim ta nereaguj, ignore

Baví ma čítať od Teba nezmyselné komentáre, preto stále reagujem. :xmas8

Na rozdiel od Teba, som aspoň niečo vymyslel, a to že mi s tým pomohol, áno za to mu ďakujem. Kvôli Tebe, mu tie boty umyjem. :)

Tú pozvánku som Ti poslal, asi keď som tu bol (na fóre) 5 deň, poslal som ju každému, čo mal cca 2.000 komentárov. Lenže teraz, keď som zistil aký si, ani by som neotvoril tvoj popis. ;)
 

DeletedUser

Hosť
hnedonos :D :D :D

a teraz k veci, ako nápad to nie je zlé, ale akopísal angel, remeslá by to mohli zabaliť, ja sám by som si tých vecí nakúpil toľko, že by mi z nich až zle prišlo, a som rád, že tam nie sú, aspoň míňam menej nuggetov :D
 

DeletedUser9056

Hosť
hnedonos :D :D :D

a teraz k veci, ako nápad to nie je zlé, ale akopísal angel, remeslá by to mohli zabaliť, ja sám by som si tých vecí nakúpil toľko, že by mi z nich až zle prišlo, a som rád, že tam nie sú, aspoň míňam menej nuggetov :D

Ale veď, to vieš kúpiť aj za UPD, na čo stále hovoríte o nuggetoch ?! :Oo :xmas1
 

DeletedUser7779

Hosť
No, dalo by sa to ale ja by som chcel vedieť ako by to vyzeralo a ako by sa volali tie posilnenia, inak je to celkom dobrý nápad, no nie som si istý či prejde, no karty sa ešte môžu zamiešať. :)
 

DeletedUser5584

Hosť
Nápad to nie je zlý.Ale v konečnom dôsledku by aj tak najviac pomohol 'nugeťákom'.
 

DeletedUser

Hosť
Nápad to nie je zlý.Ale v konečnom dôsledku by aj tak najviac pomohol 'nugeťákom'.

V konečnom dôsledku by to vykompenzovalo to rapídne znižovanie motivácie pri práci, ktoré prišlo s updatom. Ak si chce teraz niekto nájsť nejaký svietivý predmet pri vykrádaní hrobov, nedajbože 3. kľúč, tak za deň minie minimálne 10 cigariet aby si udržal motiváciu aspoň nad 80%. Netýka sa to však len vykrádania hrobov. Motivácia rapídne klesá aj pri ostatných prácach a spolu s ňou aj expy, ktoré sa z nich dostávajú. Duelantom tiež dlho nevydrží motivácia nad 80%....

Tento nápad by pomohol každému hráčovi, ktorý vie ako získať UPB :)

Podľa mňa to je super nápad a som rozhodne za. Graficky to určite nebude problém spracovať a Inno by podľa mňa nemalo mať proti tomu výhrady. Podľa mňa ich to už tiež napadlo.
 

DeletedUser

Hosť
Ďalšie zvýhodňovanie nuggeťákov, ak bude stav v shope taký ako je teraz, nesúhlasím.

Neber to osobne, je to dobrý nápad, ale súhlasil by som, až keď sa za nuggety nebude dať kupovať v shope alebo to bude redukované.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore