Skákanie medzi salónmi

Aký je váš postoj k návrhu?

  • Som za návrh, bolo by to užitočné :)

    Hlasy: 7 77,8%
  • Som proti návrhu, je to chobotina jak svet

    Hlasy: 2 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    9
Ahojte :)
Napadlo ma, či by sa nedalo nejako hráčom umožniť, v ktorom salóne (chatovacej miestnosti) by chceli byť. Pomohlo by to napríklad hráčom, ktorí hľadajú iného hráča, no nevedia, či je online a nechcú si ho len kvôli tomu dávať do priateľov.
Tiež by to bolo dobré pre tých, ktorí sa nachádzajú v nejakom neaktívnom Salóne a chceli by prestúpiť do nejakého, v ktorom je viac živo :)
A bolo by to fajn aj pre obchodníkov, ktorí niečo hľadajú/predávajú. Môžu napísať svoju ponuku do všetkých miestností.
Alebo - ešte jednoduchší nápad - spojiť všetky chaty do jedného :D No potom by asi vládol stále v Salóne spam a asi aj bol dôvod, prečo to tvorcovia nespojili hneď na začiatku :)
 
Ide však o to, že každý salón má stoju kapacitu a keď sa naplní, tak viac ľudí sa tam nedostane,
myslím, že v starej verzii to bolo jednoduchšie, keďže tam sa dalo šepnúť hráčovi aj keď si ho nemal v čete, teraz aj keď je online a nemáš ho v čete (priateloch) tak to nefunguje
A salóny dosť zredukovali si myslím, pôvodne bývali po sektoroch, spojiť to celé? Možno na menej ľudnatých serveroch, tie zaľudnené by bol problém :).
To preskupovanie salónov by bolo fajn, lebo niekedy salón ani nie je plný a stále ťa necháva v tom ďalšom, ale bolo by to spravodlivé, koho by to uprednostnilo s prehodením do druhého salónu? Možno si práve s niekým píšeš a zrazu ťa prepne, ale nápad fajn, dalo by sa s tým dačo robiť, nech to nie je len triafanie naslepo
 

DeletedUser2852

Hosť
Keď sa im nechce s tým zaoberať, tak by mohli aspoň umožniť šepkanie aj hráčom, ktorí nie sú v sektore alebo v priateľoch.
 
Hore