Neopraví sa Skrolovanie v mestskom fóre pri hraní na mobile

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9061

Hosť
Na mobile (iPhone X, iOS 13, prehliadač safari) nemôžem scrollovať v mestskom fóre. Teoreticky môžem, pretože scrollbar tam je, ale keď ho posuniem, nič sa nestane a posunie sa len scrollbar, ale samotný obsah nie. Zo safari na počítači na mojom iMacu to funguje správne, takže si myslím, že to nefunguje všetkým čo majú mobil. Keďže na hru nie je mobilná appka, bol by som veľmi rád, ak by sa to opravilo, z mobilu hrám 90% času. Ďakujem.
 

DeletedUser10071

Hosť
ako už iste vieš tato hra je navrhnutá pre PC, takže asi ťažko budu riešiť niečo s mobilmi
 

Deleted User - 4

Hosť
Na mobile (iPhone X, iOS 13, prehliadač safari) nemôžem scrollovať v mestskom fóre. Teoreticky môžem, pretože scrollbar tam je, ale keď ho posuniem, nič sa nestane a posunie sa len scrollbar, ale samotný obsah nie. Zo safari na počítači na mojom iMacu to funguje správne, takže si myslím, že to nefunguje všetkým čo majú mobil. Keďže na hru nie je mobilná appka, bol by som veľmi rád, ak by sa to opravilo, z mobilu hrám 90% času. Ďakujem.

Ďakujem za nahlásenie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Hra žiaľ nie je optimalizovaná pre hranie na mobile. Nezmení sa to ani v blízkej či ďalekej budúcnosti.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore