1. Pichľavá predajná akcia

Chýba vám trocha zelene? A čo takto si skrášliť svoju obývačku novými rastlinami? Ale pozor, sú trochu pichľavé!
    Viac podrobností o tejto zberateľskej predajnej akcii si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie
  2. Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!
    Zatvoriť oznámenie

Spánok pod holím nebom...

Téma v 'Staršie nápady' založená od zachdeathclift, 28. Apr 2010.

Zdieľať túto stránku

?

Súhlasíte?

1. áno uplne súhlasím

54 hlas(ov)
    69,2%
  2. Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

14 hlas(ov)
    17,9%
  3. Nie nesúhlasím (uveď prečo)

2 hlas(ov)
    2,6%
  4. Absolutne nie!

8 hlas(ov)
    10,3%
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
  1. Mám návrh,neviem či tu už niekedy bol.
    Jedná sa o spánok pod holím nebom čiže v prérii a nie na hotely,dosť som čítal mayoviek a tam som sa dozvedel že hrdinovia príbehov spávajú pod holím nebom a tak ma napadlo že pre všetky charaktery by mohlo byť niečo ako "spánok pod holím nebom" Spočívalo by to v tom že hráči by nemuseli ísť do hotela ale mohli by sa vyspať namieste,samozrejme spánok by trval iba 6 hodín a dodal menej energie.Mohlo by to fungovať takto: V obchode zo zmiešaným tovarom by sa dala zakúpiť prikrývka,čím drahšia tím by poskytovala viacej energie a viacej regenerácie života.Keď si hráč kúpi prikrývku bude môcť prenocovať vonku a to tak že keď si otvori inventár bude mať v prázdnom poli nad nápisom "batoh" tlačidlo "spánok v prikrývke" alebo nejako takto.A potom sa pohodlne skrúti do prikrývky a zobudí sa o 6 hodím :--) Myslím že ničo takéto do divokého západu patrí.A v prípade že by hráča čo spí v prikrývke niekto vyzval na duel vypísalo by sa mu niečo takéto : "nemôžem hráča vyzvať na duel pretože ho neviem nájsť"

Naposledy upravené moderátorom: 5. Máj 2010
  2. scrawler

scrawler Hosť

jj dobry napad

// daj anketi

3. shanghaj-kid

shanghaj-kid Hosť

No, zvýhodnenie dobrodruha a nespravodlivé oproti ostatným charakterom. A vlastne, načo by to dobrodruhovi bolo, ak má hotel do 2 úrovni zadarmo ? :kukam: takto by si musel kupovať prikrývku ( mal by si mať obrázok, ktorý nevidím) a dodalo by mu menej energie ako za "spánok za nič" ...

4. Jurci126

Jurci126 Hosť

celkom dobrý nápad, a pridaj anketu. Súhlasím.

[​IMG] [​IMG]

5. ja som zabudol,ako sa to robí? :S

6. scrawler

scrawler Hosť

pravo hore mas nastroje temy...

7. tak by sa to dalo všetkým hráčom a pomôže aj spánok 6 hodí keď máte dobrú prácu ďaleko od mesta

8. shanghaj-kid

shanghaj-kid Hosť

lenže dobrodruh môže spať v hociktorom meste do druhej úrovne zadarmo, a ak je práca ďaleko, stavbár, vojak, duelant prespí aj za 10$

9. ale predsa je to niečo a myslím že to k the west patrí a chýba mi to tam

10. Sob3k

Sob3k Hosť

Ak by si dal kazdu triedu,suhlasim,dobrodruh,kategoricky nie

11. Jasné že pre každú triedu,to s tím dobrodruhom bolo len tak s princípu lebo to skôr sedí na nich

12. Uncle Sam

Uncle Sam Hosť

Niečo podobné tu bolo predtým, ale to bola neskutočná hovadina. Ty si však svoj nápad pekne spracoval. Ten spánok je logický, skoro v každom filme s tématikou divokého západu niekto spí vonku:D

13. súhlasím s tebou Uncle Sam a ďakujem :D

14. maxo777

maxo777

Pridal(a) sa:
    31. Máj 2009
    Obdržané páči sa:
    37
    Jj, Uncle Sam to úplne vystihol. Dávam Áno.

Už to chce iba nejaký obrázok... ;)

15. borics

borics Hosť

Dobrý nápad , dávam ÁNO.

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.