Spánok pod holím nebom...

Súhlasíte?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 54 69,2%
  • Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

    Hlasy: 14 17,9%
  • Nie nesúhlasím (uveď prečo)

    Hlasy: 2 2,6%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 8 10,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    78
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tiez suhlasim, ale urcite pre vsetky postvy, lebo tymto by sa dobrodruhovia velmi zvyhodnili...
 

DeletedUser2145

Hosť
mensi navrh tuto vyhodu by nemal dobrodruh kedze ma to spanie zadarmo a
ak by si spal pod holím nebom mohol by si byť duelovaný-á ze spis a dakto pride a zastrei ta...:--);)
 

DeletedUser

Hosť
hm dobrá pripomienka každá postava má by toto mala.Lenže ke tvojej pripomienke o tom dueli sa vyjadrim takto:Na duel sa predca vyziva v salone tak že prídeš do mesta vyzveš ho na duel a keby dáš na takéhoto hráča ktorý spí v prikrývke duel tak by sa ti zobrazilo že ho nemožeš vyzvať lebo spí,ale chápem tvoju pripomjenku a viem že to bereš s toho hladiska ze by ho niekto mohol najsť a prepanuť ale toto je hra a spiaci hráč nebude mať na mapke ikonku kde by sa dal naisto nájsť a keby si ho vyhladaš medzi obyvatelmi mesta alebo v rebričku tak navrhujem aby sa zobrazilo niečo takéto: Nemôžem vyzvať hráča na duel lebo ho neviem nájsť :D tak neako takto by som to vyriešil i keď mohol som to predca sformulovať lepšie
 

DeletedUser3241

Hosť
keby to bolo len pre dobrodruhov tak nie ale ak pre vsetkych tak ano ....a nestaci spat pod sirakom ?? :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja myslím že pod širákom spať nestačí :D

a rád by som sa spýtal čo sa stane s nápadom ktorý uspel?
 

DeletedUser

Hosť
Nič. Keď chceš aby sa zrealizoval, musíš to dať na nemecké fórum.
 

DeletedUser

Hosť
Keby bola táto výhoda iba pre dobrodruhov, tak by som im odobral tú výhodu zadarmo spanie v hoteli v cudzom meste do 2. úrovne. Ale inak súhlasm.
 

DeletedUser

Hosť
Už som nie raz povedal že to neni len pre dobrodruhov a na divoký západ to patrí a navyše ak si ďaleko od mesta a niesi dobrodruh tak sa ti to zíde :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
presne najskor dobry napad pre dobrodruhov sice nanic ale pre ostatnych sa zide potom logicky musi davat menej energie ako komora ak to bude zadarmo ale vlastne ako je v predchadzajucom prispevku povolil by som duely ale vet to uz je jedno ci spis to je jak prave nerobis vobec nic ci jak to je iba tie prikryvky sa mi zatial pozdavaju ale nedal by som giga bonusi

a toto mi nedalo
že znevihodnenie ... a vojakova taktika je čo hm ...

pouzijem duelantske heslo vy ste si vyberali charakter:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja súhlasím, lae mám pár pripomienok:
Tá prikrývka by sa dala do inventára ako produkt.
Spať pod holým nebom by mohli spať všetky charaktery.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore