Spánok pod holím nebom...

Súhlasíte?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 54 69,2%
  • Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

    Hlasy: 14 17,9%
  • Nie nesúhlasím (uveď prečo)

    Hlasy: 2 2,6%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 8 10,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    78
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
už som to upravil :D takže už o tých charakteroch nepíšte
 

DeletedUser

Hosť
zachdeathclift: mas triplepost... pouzivaj upravit :) ale je dobre, ze sa to uz prerobilo na vsetky druhy postav...
 

DeletedUser

Hosť
urcite dobry napad, za mna ano ale chcelo by to nejaku grafiku nech o tom mame prahlad :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa ten nápad celkom páči, ešte malé úpravy, ale ináč v pohode
;)
 

DeletedUser198

Hosť
no je to celé čudné,ale aj tak trebalo by to dať na DE,NET,BETA forum a tam to rozoberat tu to je off :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
no a to je to blbé ja neviem je to podla vás dobrý nápad? mám to tam poslať?
 

DeletedUser

Hosť
ja by som asi povolil duely. Ved predsa, ochranu nemas ziadnu .. sice by ta nemali najst ako ste spominali, ale aspon by to nekazilo nejako dobroduhom hotely zadarmo aj s ochranou :)

ale inak podla mna je to trochu velky zasah do hry :), treba este grafiku a potom mozes napisat na .net .de beta forum ..
 

DeletedUser

Hosť
lepsie by bolo keby si nemal pokrievku tak by ti ubralo zivot (zima) alebo (zle zvierata) napr.bolo ti zima a ochorel si stracas xxx b.zivota alebo Ked si spal napadol ta medved stracas xxx b. zivota:D
 

DeletedUser

Hosť
lepsie by bolo keby si nemal pokrievku tak by ti ubralo zivot (zima) alebo (zle zvierata) napr.bolo ti zima a ochorel si stracas xxx b.zivota alebo Ked si spal napadol ta medved stracas xxx b. zivota:D

Presne, a ešte k tomu by sa mohlo pripísať, %-šanca na poranenia ?:)
 

DeletedUser

Hosť
keby tam k tomu ešte dal aj šancu poranenia tak bu to bolo ako nejaka praca. a mohol by sy to poslat :):)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore