1. Pichľavá predajná akcia

Chýba vám trocha zelene? A čo takto si skrášliť svoju obývačku novými rastlinami? Ale pozor, sú trochu pichľavé!
    Viac podrobností o tejto zberateľskej predajnej akcii si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie
  2. Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!
    Zatvoriť oznámenie

Spánok pod holím nebom...

Téma v 'Staršie nápady' založená od zachdeathclift, 28. Apr 2010.

Zdieľať túto stránku

?

Súhlasíte?

1. áno uplne súhlasím

54 hlas(ov)
    69,2%
  2. Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

14 hlas(ov)
    17,9%
  3. Nie nesúhlasím (uveď prečo)

2 hlas(ov)
    2,6%
  4. Absolutne nie!

8 hlas(ov)
    10,3%
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
  1. DUSO5

DUSO5 Hosť

Tak, áno, ale bolo by to rozmanitejšie a zaujímavejšie...Tak, ale keď chceš narýchlo a spať a nechceš platiť doláre, a do tvojho domovského mesta máš ďaleko, tak by ti stačilo aj to..;)

2. Dobrý doplnok.. :D ešte to prepracujem ale teraz mám dosť učenia takže neskôr... :ociza:

3. juropcmaniak

juropcmaniak Hosť

no to je pravda a ked by si si kupil lepsiu a lepsiu prikrivku tak by sa ti nebezpečenstvo skracovalo a ked by si mal najlepsiu prikrivku tak by si mal sanca poranenia 0 alebo 1

4. To ešte neviem ako,hovorím že to musím prepracovať no teraz mám poriadne rušné obdobie tak to možno bude aj o pár mesiacov. :D

5. deadeagle

deadeagle Hosť

ja by som pridal nieco take ze
    ked si sa zobudil nenasiel si cast svojich penazi, 10%ze sa stratia peniaze
    a este 1% SANCA ZE OCHORIES V TOM PRIPADE UPLNE STRATISenergiu a neaki zivot
    a zabudol som ze by sa nesmelo spat hocide predsa si nelahnem do rieki

6. kyjovcan

kyjovcan Hosť

tak toto je jeden bohovy napad.... skus to prelozit a dat na .de alebo .net forum... bola by to super vec... skus ... alebo sa pokusim ja :D

7. nie nie nie :D :D ale keby to tam das tak len pod mojim menom :D :D

a kedže nechcem mať dueblost či čo to je :D tak odpoviem aj na deadeagleov príspevok
    neaké riziko by tam bolo a spal by si tam kde máš prácu teda kde máš ikonku na mape a býva niekedy v rieke? alebo v jazere?

8. Uncle Sam

Uncle Sam Hosť

No celkom dosť prác je v riekach a jazerách:) Teda ak som ťa správne pochopil. Ja by som to dal len na nejaké určené miesta prác, napríklad nemohol by si spať pri love grizlyho.

9. snipertom3

snipertom3 Hosť

JJ napríklad spíš pri práci Lov Grizzliho a zomrel by si a objavila by sa ti tam
    hláška:Keď ťa grizzli uvidel zjedol ťa ako jednohubku so servítkou:D:D:D:D

10. Uncle Sam

Uncle Sam Hosť

No to je trošku prehnané,ale niečo na ten štýl by to mohlo byť:D

11. no detail :D :D pravda hm.. ale potom by to tak trochu stratilo zmysel keby si sa musel presúvať .. hm ale veď práve na to je to riziko straty života... že keď spíš pri určitej práci z nebezpečnosťou napr 50% tak by to vďaka tme kleslo na 10% a tak ..... to treba ešte prepracovať uff keď má byť niečo takéto schválené musí to mať aspoň 10 strán a ani to vám nebude stačiť :D ale ďakujem za upozornenie :D ešte to premyslím..

12. vlk12

vlk12

Pridal(a) sa:
    2. Máj 2010
    Obdržané páči sa:
    2
    no ved ked je riziko velke das pracovat 10 min ked tam budes tak vypnes pracu a si na ieste kde mozes spat :)

13. snipertom3

snipertom3 Hosť

Skôr zvýšilo:D:D:D

14. Uncle Sam

Uncle Sam Hosť

jj malo by sa to skôr zvýšiť. Veď keď spíš tak sa k tebe napríklad zozadu priblíži vlk a pohryzie ťa:D

15. ach... ale za tmi ťa neprepadnú tak ľahko a keď si skúsený muž západu tak ti zvieratá nebudú robiť problém.... aj preto je v prikrývke menšie doplnenie života a energie... lebo musí dajakým spôsobom dávať pozor...

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.