Spánok pod holím nebom...

Súhlasíte?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 54 69,2%
  • Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

    Hlasy: 14 17,9%
  • Nie nesúhlasím (uveď prečo)

    Hlasy: 2 2,6%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 8 10,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    78
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám návrh,neviem či tu už niekedy bol.
Jedná sa o spánok pod holím nebom čiže v prérii a nie na hotely,dosť som čítal mayoviek a tam som sa dozvedel že hrdinovia príbehov spávajú pod holím nebom a tak ma napadlo že pre všetky charaktery by mohlo byť niečo ako "spánok pod holím nebom" Spočívalo by to v tom že hráči by nemuseli ísť do hotela ale mohli by sa vyspať namieste,samozrejme spánok by trval iba 6 hodín a dodal menej energie.Mohlo by to fungovať takto: V obchode zo zmiešaným tovarom by sa dala zakúpiť prikrývka,čím drahšia tím by poskytovala viacej energie a viacej regenerácie života.Keď si hráč kúpi prikrývku bude môcť prenocovať vonku a to tak že keď si otvori inventár bude mať v prázdnom poli nad nápisom "batoh" tlačidlo "spánok v prikrývke" alebo nejako takto.A potom sa pohodlne skrúti do prikrývky a zobudí sa o 6 hodím :--) Myslím že ničo takéto do divokého západu patrí.A v prípade že by hráča čo spí v prikrývke niekto vyzval na duel vypísalo by sa mu niečo takéto : "nemôžem hráča vyzvať na duel pretože ho neviem nájsť"
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No, zvýhodnenie dobrodruha a nespravodlivé oproti ostatným charakterom. A vlastne, načo by to dobrodruhovi bolo, ak má hotel do 2 úrovni zadarmo ? :kukam: takto by si musel kupovať prikrývku ( mal by si mať obrázok, ktorý nevidím) a dodalo by mu menej energie ako za "spánok za nič" ...
 

DeletedUser

Hosť
tak by sa to dalo všetkým hráčom a pomôže aj spánok 6 hodí keď máte dobrú prácu ďaleko od mesta
 

DeletedUser

Hosť
lenže dobrodruh môže spať v hociktorom meste do druhej úrovne zadarmo, a ak je práca ďaleko, stavbár, vojak, duelant prespí aj za 10$
 

DeletedUser

Hosť
ale predsa je to niečo a myslím že to k the west patrí a chýba mi to tam
 

DeletedUser

Hosť
Ak by si dal kazdu triedu,suhlasim,dobrodruh,kategoricky nie
 

DeletedUser

Hosť
Jasné že pre každú triedu,to s tím dobrodruhom bolo len tak s princípu lebo to skôr sedí na nich
 

DeletedUser

Hosť
Niečo podobné tu bolo predtým, ale to bola neskutočná hovadina. Ty si však svoj nápad pekne spracoval. Ten spánok je logický, skoro v každom filme s tématikou divokého západu niekto spí vonku:D
 

DeletedUser1850

Hosť
Jj, Uncle Sam to úplne vystihol. Dávam Áno.

Už to chce iba nejaký obrázok... ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore