Spánok v meste aliancie.

súhlasíte s možnosťou spánku zadarmo v členskom meste vlastnej ali?

  • Je mi to jedno, vyspím sa aj v stane.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    7

DeletedUser

Hosť
Zdravím.

Tak ma napadlo, kedže som v malej aliancií, ktorá má len jednu malú pevnosť, že sa v podstate môžem zadarmo vyspať len v meste alebo v tej pevnosti. Ale prečo nie je umožnené, že by členovia jednej aliancie nemohli spať zadarmo v mestách vlastnej aliancie? Príde mi to rozumné že ked je to mesto môj spojenec tak ma ako dobrí a pohostinní ľudia nechajú u seba prespať :)
Takže navrhujem pridať do hry možnosť aby členovia aliancie mohli spať zadarmo v členských mestách vlastnej aliancie.

Hádam sa vám tento návrh bude páčiť.

S pozdravom zak.
 

DeletedUser

Hosť
celkovo povedané - sprostosť ako hrom, stačí aby sa spojilo 14 miest (1 v každom sektore) a môžeš spať všade a zadarmo . ďalej si povedzme že tých 250 dolárov nie je tak veľa (a väčšinou aj tak ak ideš spať 8 hodín ideš domov , takže na 4 hodky pred bojom ti stačí aj apartmán alebo izba pre hostí -90 dolárov ) ďalej myslite na to ako ľahko by sa dalo ísť spať od duelantov ďalej by duelantské mestá boli znevýhodnené s tým že nemajú ally - aby mohli čo najviac duelovať.


A ako posledné pevnosti by stratili efekt - kľudne dajte 1 do stredu a bite sa :)
 

DeletedUser

Hosť
tak takto som sa na to nepozeral :/ múdro vravíš, ale v princípe veľké aliancie ktoré pevnosti majú využívajú veľké pevnosti, kde sa prespia už za 6 hodín, a pred bojom obrana tak či tak využíva kasárne pevnosti, a pre menšie aliancie by to bola dobrá pomoc. Duelantské mesta do toho nemá zmysel rátať. Je to ich vec že nie sú aliancií. Takto by sa mohli aspoň formovať duelantské aliancie. Najlepšie by to bolo v tedy ked máš sériu úloh na druhom konci sveta a máš tam nedaleko priateľské mesto, tak nebudeš musieť každý deň cestovať pol mapy na noc domov ked aj tak sa musíš vrátiť.
 

DeletedUser

Hosť
veľa dobrodruhov čo robia úlohy ani nemajú mestá aby ich nemohli duelovať ,´dalej robenie duelantský aliancií je sprostoť avie to každý kto sa trochu v dueloch vyzná lebo čím viacej miest v ally tým menší počet obetí na duel. a ako sme si stihli všimnúť aj tak na všetkých svetoch ovládajú boje len 2-3 najväčšie aliancie a tie menšie prídu o pevnosť hne´d ako ju dobijú. a ako musím ešte raz povedať , tých pár dolárov za nocľah nie je veľa. A ke´d už sme pri úlohách tak väčšinou tie odmeny sú dosť pekné a keď si dáš sedmospáča alebo aj 2x lacnejší spánok - určite nespíš menej ako 8 hodín a potom čo vstaneš nejdeš ani na WC ale rowno na west dať mu práce .



Myslím si a asi sa aj budem opakovať že je to hlúposť a ak sa im podarí presadiť železnicu , čo dúfam bude tak to bude úplne k ničomu.

Taktiež žiadam ostatných aby vyjadrili svoj názor, lebo ja už k tomu nemám čo (zatiaľ) povedať
 

DeletedUser2929

Hosť
...Taktiež žiadam ostatných aby vyjadrili svoj názor, lebo ja už k tomu nemám čo (zatiaľ) povedať

Ja osobne k tomu tiež nemám veľmi čo dodať - plne s Tebou súhlasím a môj názor si celkom slušne zhrnul vo svojich dvoch príspevkoch. Tento nápad sa teda ani mne nepozdáva...
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to je zbytočné. Na energiu a Hp sa dajú na trhu kúpiť remeselné výrobky, v UPB shope nápoje, v každej tombole (ktoré su už skoro každý mesiac) a v cirkuse padá veľa perníkov, vajíčok, rakiet, atd.

Ak si tank a potrebuješ na bojoch HP, ale bojíš sa duelov ...... nie je nič jednoduchšie ako nechať sa v boji zabiť, potom v hotely obnoviť 2 energie a uspať sa na nejakej práci - 48 hodín pokoj :) Samozrejme tu je riziko že sa zraniš pri práci pred bojom ... ale tých 400 hp obnovíš aj po ceste k pevnosti s regenom 2% počas cestovania za hodinu, alebo keď nevykonávaš činnosť 5%/hod.

V prípade že máš ranný boj a večerný, resp. obedný a večerný ... tak tam pomôžu spomínané nápoje a iné veci na HP. Dva boje za deň bývajú len výnimočne, takže to nie je žiadna katastrofa.

Cestovanie kvôli úlohám na druhý koniec mapy ... ak tam už dojdeš, tak tých 250$ za hotel ťa nezabije ani nevytrhne z biedy.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ok ok, sak nekričte :D niekto vyššie spomínal nejakú železnicu, to mi potom vysvetlite osobne o čo ide lebo som o tom nepočul. Ale aj tak principiálne by to bolo lepšie, aj ked by sa to nemuselo často využívať, nebudem predsa platiť priateľskému mestu za spánok :p
 
Hore