Speed salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Linťo, tá sada zo speed servera bude niečo nové, nie?? Nebude to niečo zo starých sád...
 
Zase tak veľa nugetov na 2x prémium neminieš :) a ak vyhráš prvú cenu, tak sa to naozaj oplatí;
Ale s časom máš pravdu, treba sa tomu venovať ak chceš vyhrať
 

DeletedUser10555

Hosť
Ja mám otázočku, dá sa odmena poslať aj na iný nick, keby som si chcel spraviť na speed svet extra registráciu? Poprípade, dá sa odmena rozdeliť na viac hráčov, keby som chcel odmeniť tých, čo mi pomáhajú?
 

Deleted User - 4

Hosť
najhoršia správa je tá, že sa to všetko zmaže za 28 dní :D
ale som zvedavý ;)

Zmaže sa, ale ostane tu na fóre záznam, resp. nejaká sieň slávy, aby sa dalo pozrieť, kto skončil ako prvý.

A ja som zvedavý, ktorý hráč vyhrá :)

Tie odmeny dostaneme na speed svete či na svete vlastného výberu ?

Na svete podľa vlastného výberu.

Linťo, tá sada zo speed servera bude niečo nové, nie?? Nebude to niečo zo starých sád...

Bude to niečo nové, ešte sa to len pripravuje.

Ja mám otázočku, dá sa odmena poslať aj na iný nick, keby som si chcel spraviť na speed svet extra registráciu? Poprípade, dá sa odmena rozdeliť na viac hráčov, keby som chcel odmeniť tých, čo mi pomáhajú?

Na iný nick som to ochotný poslať, rozdeľovať odmenu už nie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Inak plánujeme po skončení tohto speedu aj ďalšie, s inými cieľami :)

Pokojne môžete napísať už teraz vaše nápady, aké by tie ciele mohli byť.

Napr. svet vyhrá hráč, ktorý skončí na prvom mieste v duelantskom rebríčku?
Alebo mesto, ktoré vyhrá najviac bojov o pevnosť?

---

Nastavenia:

+500% peniaze z práce
+1000% šťastie pri práci
+1000% šanca na nájdenie produktu
+1000% rýchlosť
+1000% regenerácia energie
+1000% regenerácia zdravia
+50% duelová motivácia
+50% pracovná motivácia
+500% skúsenosti z práce pre postavy od úrovne 1-120
+1250% skúsenosti z práce pre postavy od úrovne 121-150
 

DeletedUser5977

Hosť
Keď je + 500% res. +1250% za práce technicky stačí automatizácia + 50% nálezka prémko a všetko viac netreba, hlavne automatizácia, tuším. Lebo nikde nevidím + % za duel, keďže nehrám betu neviem. Zaujímavý nápad na speed server a možno oživenie, trochu zmena a späť návrat do reality.
 

DeletedUser

Hosť
mám pár návrhov na speed svety :
1. ako prvý získať zberateľa
2. ako prvý dokončiť všetky bežné (nie akože tajné úlohy), rátam aj s hlavným príbehom
3.Mesto s najviac bodmi (kostol by mal peknú úroveň :D)
4.remeslo - kto prvý bude level 650 v remesle vyhrá
5.najbohatší hráč - ten kto bude mať na koniec najviac dolárov vyhrá.

Nápadov je veľa len sa mi nechce rozmýšľať :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Celkom dobré nápady, páči sa mi to s tým mestom a aj zberateľstvom vecí. Aj keď to by bolo asi dosť ťažké.
 

DeletedUser

Hosť
Inak plánujeme po skončení tohto speedu aj ďalšie, s inými cieľami :)

Pokojne môžete napísať už teraz vaše nápady, aké by tie ciele mohli byť.

Napr. svet vyhrá hráč, ktorý skončí na prvom mieste v duelantskom rebríčku?
Alebo mesto, ktoré vyhrá najviac bojov o pevnosť?

---

Nastavenia:

+500% peniaze z práce
+1000% šťastie pri práci
+1000% šanca na nájdenie produktu
+1000% rýchlosť
+1000% regenerácia energie
+1000% regenerácia zdravia
+50% duelová motivácia
+50% pracovná motivácia
+500% skúsenosti z práce pre postavy od úrovne 1-120
+1250% skúsenosti z práce pre postavy od úrovne 121-150

Taká otázka aj na Maralinge bolo 1000 ? alebo len 999 a 1000 neukáže ? Aj keď neni to nejaký extra rozdiel viem len sa pýtam :)

A inak dobré by bolo fakt to prvé mesto v rebríčku s najviac bodmi alebo hráč ktorý odhraje najviac hodín (ak sa to dá zistiť heh)
 

DeletedUser

Hosť
Celkom dobré nápady, páči sa mi to s tým mestom a aj zberateľstvom vecí. Aj keď to by bolo asi dosť ťažké.

linteo ani nie, veď tam veci padajú omnoho častejšie a ked si za týždeň 150 tak v kancelárii vždy niečo ti padne + pokiaľ viem rátajú sa tam len veci do levelu 120 k zberateľovi či ?
 

DeletedUser10801

Hosť
Nazdar..takže ak som správne pochopil...pointou je dosiahnuť čo najviac úspechov a úrovní a splniť čo najviac úloh...je to ako keby normálny svet len s tým rozdielom že to je rýchlejšie :DD
 

DeletedUser3724

Hosť
napr posledny prezivsi :) nformou duelov kde napr kazdy ked upadne v duely do bezvedomia konci.. len by to este bolo domysliet .. bud kazdy by zacal s nejakym poctom schopnosti a vlastnosti ktore by si rozdelil ako chces alebo by sa napr 2 tyzdne neduelovalo kym sa nazbieraju nejake tie body schopnosti..

to z mestom ktore ziska najviac bodov by bolo super .. 50 stavbarov v meste a za 1h 2-3lvl kostola :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4210

Hosť
Nevím zda je chyba u mě nebo jinde. Nezobrazuje se mi přípočet zkušeností a tedy ani postup o lvl. Musím udělat refresh. Má někdo stejný problém?

Edit : Po log out a následném příhlášení vše OK.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore