Pokec Speed svet salón

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
reikoxa neviem o tom zeby som zalozil multiucet, mas dokaz ze som na tom ucte ja ? dufam ze tebe povoli dat si odmenu na aky ucet chces aj ked to bude nefer voci mne aby si neplakal
sam si sa priznal ze si xizt ci to ides tajit, ty fakt uz nevies ako klamat smutne....a ucet xizt si si zalozil na texase cize nerob z nas hlupakov....ja na rozdiel od teba sa to snazim riesit bez porusenia pravidiel...
 
Naposledy upravené :
Tiez som pocul, ze ten xizt je reL , od viac ludi , co hrali s nim ...
 
sam si sa priznal ze si xizt ci to ides tajit, ty fakt uz nevies ako klamat smutne....a ucet xizt si si zalozil na texase cize nerob z nas hlupakov....ja na rozdiel od teba sa to snazim riesit bez porusenia pravidiel...
ano a kde je napisane ze som ten ucet neposunul niekomu ? :D
 
sam si sa priznal ze si xizt ci to ides tajit, ty fakt uz nevies ako klamat smutne....a ucet xizt si si zalozil na texase cize nerob z nas hlupakov....ja na rozdiel od teba sa to snazim riesit bez porusenia pravidiel...
a nevyriesis to nijak, myslis ze preco som niekomu posunul ucet ? lebo mi bolo povedane ze odmenu dostanes iba na ten ucet na ktorom si hral na Nevade
 
nastuduj si pravidla

§8) Nákup, predaj účtu alebo herných aktivít
Nie je dovolené kupovať, predávať, vymieňať, alebo darovať účty, či ich časti, mimo herných funkcií.
 
takze ja nemam hanby, crony napisal Odmena môže byť udelená len na tento účet. reikoxa (Zorro) nema ucet na ziadnom svete a dal mu odmenu, preto som to takto riesil ja, admin si robi co chce a potom ja som za debila, dalsia vec cely server videl ze Panco skoncil treti v remesle ale nakoniec vraj skoncil stvrty, niekto si tu ocividne robi co chce hlavne ze tu je kopa realnych multakov a nikto s tym nic nerobi :D
 
Naposledy upravené :

Crony

Člen tímu
Vždy je hlavným adresátom odmeny účet, ktorý sa zúčastní v súťaži/speed svete/conteste/lotérii. Je to pomerne logický spôsob, ktorý sa používa hlavne preto, aby sa zabránilo prípadným nezrovnalostiam. Ak však z určitých dôvodov toto možné nie je, hráč môže požiadať o výnimku, ktorá mu je alebo nie je schválená produktovým teamom hry. ako jednorázová zaléžitosť a akákoľvek ďalšia účasť v novej súťaži/speed svete/conteste/lotérii, pod iným účtom ako pod tým, ktorým chce využiť benefity prípadnej výhry, bude znamenať stratu tejto výhry.
Rebríček remesiel →cvbscr4796.png

Tému uzatváram, keďže znova celá sekcia speed sveta bude nedostupná až do otvorenia jeho ďalšej iterácie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore