Spojenci.

Čo poviete?

  • Áno. :)

    Hlasy: 13 76,5%
  • Nie (dovod) :(

    Hlasy: 4 23,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    17
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Napadla ma takáto vec. Keď som s niekym spojenec, tak je to iba o dohode napr. zakladateľov. Preto by som dal do radnice kolonku: Spojenci
Tam by boli napísane všetky spojenecké mestá.
Potvrďovalo by sa to tak, že keď píšete telegram, tak by tam bola kolonka spojenectvo a ten s kým chcete spojenectvo by to musel potvrdiť (niečo ako pozvánky do mesta). Za každým, keď vydueluje člen mesta spojenca, tak príde oznámenie obom zakladateľom miest, že ich člen (meno) porušil spojenectvo.
Kto má ešte nejaký nápad, nech napíše.:)
 

DeletedUser

Hosť
inak.... uz to tu bolo a je to nanic ked to nema vyznam ...
 

DeletedUser

Hosť
Som za, ale aj tak sem ten návrh dávaš zbytočne.
 

DeletedUser

Hosť
Dávam to preto, lebo sa mi stáva, že člen z mojho mesta dueluje mojho spojenca a ja o tom nič neviem. Zistím to až vtedy, keď ten spojenec dueluje mňa.:)
 

DeletedUser

Hosť
Dávam to preto, lebo sa mi stáva, že člen z mojho mesta dueluje mojho spojenca a ja o tom nič neviem. Zistím to až vtedy, keď ten spojenec dueluje mňa.:)

si myslim ze vo weste nema nejaky velky vyznam spojenectvo pochopim DK tam je v jednom kmeni niekedy az 100 000 clenov ale west? to je iba nejakych max 50 - 100 ludi ktory su v jednom meste...
 

DeletedUser

Hosť
Spojenectvo je tu doležité pre boj o pevnosť, keď nemám spojencov, tak pevnosť asi nedobyjem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore